Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 15 минути, adorable каза:

Това ми е може би любимата балада на Деса заедно със "Следи от сълзи". Пее ли по участия, че отдавна не съм ходил? Можеше и на сборните изяви на фирмата да я изпее, както и "Бели нощи", ама не остана ред за тях, напусна. И дано за добро да е напуснала, сега вече всичко си зависи от нея, както беше и след първото напускане.

В дискотека като й поискат балада тя обикновено казва, че няма да пее такива тъпи приспивни песни и мигом пуска кючек за разбуждане.😄 Някой или някои съвсем сериозно й влияят в последните години, чудното е кой. Лошото е, че както е тръгнало така накрая залеза й ще е най-грозен, защото ще е залязла с маанета, а не с опити да се откроява...

  • Like 1
  • Sad 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, SG каза:

В дискотека като й поискат балада тя обикновено казва, че няма да пее такива тъпи приспивни песни и мигом пуска кючек за разбуждане.😄 Някой или някои съвсем сериозно й влияят в последните години, чудното е кой. Лошото е, че както е тръгнало така накрая залеза й ще е най-грозен, защото ще е залязла с маанета, а не с опити да се откроява...

Значи преди все още е била в час. Сещам се, тъкмо беше направила "Не го прави", но още не трябваше да я пее, бяхме в Студентски с Пламен - @ENJOY, забравил съм в кой бордей точно - и ме изнуди да я помоля да я изпее. Написах я на телефона и тя вика "Ааа, нееее".  Викам добре, тогава поне Мистерия - и пусна Мистерия в някакъв безумен ремикс, със забързан бийт, и ми уби настроението, а така се бях наточил за нея. :D Но после изимитира Гло - изпя "Уморих се от теб". Усетила е Гло вайбс от мен телепатично и ето. :D Така че не останах валат, де. А преди това бяхме на Гласа на БГ, тя беше в жури, Пламен ме пращаше да я питам кога точно ще се връща в Пайнер, ма и тя се заобяснява такава тогава... Боже, какви години... Заради фенклуба ви какви жертви съм правил. :D Дължите ме и вие, и тя един албум, посветен на Вълкана. Минимум. :D

Айде пишете й да й напомняте за обещанията, дразните ме и ще ви изпреваря, чак мен ме хваща яд на тоя мързел, а мислех, че аз съм най-мързеливата Водолей-Риба.

  • Like 1
  • Haha 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Willy каза:

Не и Глория с по-гледан клип от Преслава😆

 

Самата песен е по-гледана от всичко на Преслава, Анелия, Галена, Джена и Емилия. Прави по 20к дневно така че не би ме изненадало скоро да мине Анелия и Галена. Да не забравиш и тогава да го постнеш. :P 

  • Like 6
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, adorable каза:

Значи преди все още е била в час. Сещам се, тъкмо беше направила "Не го прави", но още не трябваше да я пее, бяхме в Студентски с Пламен - @ENJOY, забравил съм в кой бордей точно - и ме изнуди да я помоля да я изпее. Написах я на телефона и тя вика "Ааа, нееее".  Викам добре, тогава поне Мистерия - и пусна Мистерия в някакъв безумен ремикс, със забързан бийт, и ми уби настроението, а така се бях наточил за нея. :D Но после изимитира Гло - изпя "Уморих се от теб". Усетила е Гло вайбс от мен телепатично и ето. :D Така че не останах валат, де. А преди това бяхме на Гласа на БГ, тя беше в жури, Пламен ме пращаше да я питам кога точно ще се връща в Пайнер, ма и тя се заобяснява такава тогава... Боже, какви години... Заради фенклуба ви какви жертви съм правил. :D Дължите ме и вие, и тя един албум, посветен на Вълкана. Минимум. :D

Айде пишете й да й напомняте за обещанията, дразните ме и ще ви изпреваря, чак мен ме хваща яд на тоя мързел, а мислех, че аз съм най-мързеливата Водолей-Риба.

Аз съм се отказал да се занимавам с нея на живо. Нито й ходя на участия, нито я удостоявам с нещо повече от помахване като я видя случайно. От наблюденията ми за нея напоследък просто ми се струва като кофти човек вече, сякаш и тя като Глория е заобиколена от хора, които я хвалят и не я критикуват, а това си й харесва и се задълбочава.

Абе колкото и да не ми се иска да го призная, съм убеден, че повечето Десови както се кефим на пеенето й в Маскирания, така и си усещаме, че нашата си Деси е приключила вече.

Но за да завършим с приповдигната нотка- ако ни уредиш студио съм сигурен, че ДС феновете ще си върнем дълга към теб и ще запишем фолклорен албум преди Деси Слава. :D

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 53 минути, adorable каза:

Плюс "По навик", "Радост-тревога"... Прав си.

"По навик" е голям хит, да. "Кръговрат" също - особено в онзи период, когато Глория беше доста мразена от определени хора. И казвам определени, защото си спомням един бирфест на площада в Пловдив през 2006. Смятах, че или няма да има хора, или ще има яко освиркване. Нищо подобно не се случи, всички много се кефеха. 

На същия този бирфест няколко дни по-късно пя Десислава. Опита се да импровизира, правеше извивки, програмата й беше странна. На хората това никак не им допадна, чуваха се доста коментари покрай мен. 

Но това са ни две от най-големите певици и всякакви спорове по темата са излишни. И Глория, и Десислава, и Камелия са дали много на жанра, всяка по своя си начин. Жалкото е, че нищо не остана от тази музика откъм мащаб. Пак има хубави песни и добри изпълнители, но няма турнета, няма концерти.

  • Like 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

Докато двата ганеви комерса от миналата година продължават да владеят топ 100 в нейбъла, набеждаваният за хит на 2019 почти ще излезе от топ 500.

 

C1979C7F-0C25-4F93-900E-3A48F2BB747B.jpeg

505EB1A3-1657-4153-A57F-177782ADC8CA.jpeg

D15A218D-DAFA-46AA-8563-06D3C054049E.jpeg

  • Like 2
  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , zai4eto82 каза:

Айде, айде. Никога не канят от фолка и когато бяха поканили единствено Деси Слава,  казаха,че са я поканили, защото я харесевали единствено нея . Досега освен нея никой друг от фолка не са канили. И сега изведнъж Фики. Много е лицемерно,а и са го казвали, че не харесват този жанр. Лицемерки. Много ме дразнят такива.  Да баха казали,че никога не канят фолк изпълнители какво се правят, а викат, рядко. Аз ще ги наредя едно хубаво. 

С Азис имаше две предавания даже през годините, първото беше доста преди Десислава 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, adorable каза:

Значи преди все още е била в час. Сещам се, тъкмо беше направила "Не го прави", но още не трябваше да я пее, бяхме в Студентски с Пламен - @ENJOY, забравил съм в кой бордей точно - и ме изнуди да я помоля да я изпее. Написах я на телефона и тя вика "Ааа, нееее".  Викам добре, тогава поне Мистерия - и пусна Мистерия в някакъв безумен ремикс, със забързан бийт, и ми уби настроението, а така се бях наточил за нея. :D Но после изимитира Гло - изпя "Уморих се от теб". Усетила е Гло вайбс от мен телепатично и ето. :D Така че не останах валат, де. А преди това бяхме на Гласа на БГ, тя беше в жури, Пламен ме пращаше да я питам кога точно ще се връща в Пайнер, ма и тя се заобяснява такава тогава... Боже, какви години... Заради фенклуба ви какви жертви съм правил. :D Дължите ме и вие, и тя един албум, посветен на Вълкана. Минимум. :D

Айде пишете й да й напомняте за обещанията, дразните ме и ще ви изпреваря, чак мен ме хваща яд на тоя мързел, а мислех, че аз съм най-мързеливата Водолей-Риба.

Не го прави я изпя акапелно, куплет и припев или само куплета, но каза да не снимаме хаха 

А да споменавам ли на уж убития бийт на Мистерия какви кючеци въртя... 😂😂😂😂

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , WindWalkerMonk каза:

Aз го смятам за успех, защото в днешно време да пуснат по националното радио чалга изпълнител си е чудо. Те хората с глоби забраняват тази музика на места. 

По националното радио едва се сещат да пускат легенди като Иванова и Христова, а какво остава за Глория....

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Kriminal каза:

Андреа беше на два лайфа днес, каза, че има подготвен албум на испански, една песен от Кости и едно попфолк парче, но не разбрах последните две отделни проекти ли са. Междудругото на втория лайф беше със словенския ѝ фотограф Тибор Голоб и той всяка минута ѝ говореше УАУ ЙОР БУУБС АР СОУ БИГ, шегуваха се доста, той четеше коментарите на български и проче "Стамбини педеругата" и "Ся да се еб*т Тибор и тоя", а тя му вика СТОП СТОП ДОНТ РИЙД ИН БЪЛГЕРИЯН, интересно беше. Събраха се със Кубрат и ще даде скоро интервю на Мон Дьо.

Брутална, не спира да скандализира! Остава да смаже като снима Кубрат в следващия клип :D 

Иначе плановете й не ме радват особено - испански албум?! Какви са тия хрумки тип Десислава 2008? Парчето от Кости надали ще е на български също... Трябваше да се придържа към поп-фолк комерси за известно време.

Говореше се, че Емилия си е развалила отношенията с Кости, да не я е сменил със старата си дружка Андри като главна дуетна половинка?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 50 минути, Kriminal каза:

Андреа беше на два лайфа днес, каза, че има подготвен албум на испански, една песен от Кости и едно попфолк парче, но не разбрах последните две отделни проекти ли са. Междудругото на втория лайф беше със словенския ѝ фотограф Тибор Голоб и той всяка минута ѝ говореше УАУ ЙОР БУУБС АР СОУ БИГ, шегуваха се доста, той четеше коментарите на български и проче "Стамбини педеругата" и "Ся да се еб*т Тибор и тоя", а тя му вика СТОП СТОП ДОНТ РИЙД ИН БЪЛГЕРИЯН, интересно беше. Събраха се със Кубрат и ще даде скоро интервю на Мон Дьо.

Време е Андреа да се завърне в Пайнер! Това беше най-добрият артист в жанра! Най-доброто шоу и най-добрите клипове! Създателката на няколко иновации! На нея просто ѝ се получаваше с лекота... Къде е тръгнала да ми пее на испански?  Толкова липсва онзи неин хъс

 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Just_Me каза:

Кралици! 👑❤️

Двете Галини ако направят един дует ще е топ! 🔝

Галена да не е благотворителна кауза? Достатъчно помогна на Деси 2015.

Шегувам се, разбира се, но в интерес на истината Галена в последното "интервю"  загатна че още не си е сбъднала мечтата да направи дует с един изпълнител. Аз залагам на Кама, защото и тя беше казала на лайв, че би било готино, но не знае дали е възможно.(заради дъртия шеф сигурно)

Btw "Тихо ми пази" звучи много пасва в изпълнение на Гло.

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Danger. каза:

Докато двата ганеви комерса от миналата година продължават да владеят топ 100 в нейбъла, набеждаваният за хит на 2019 почти ще излезе от топ 500.

 

C1979C7F-0C25-4F93-900E-3A48F2BB747B.jpeg

505EB1A3-1657-4153-A57F-177782ADC8CA.jpeg

D15A218D-DAFA-46AA-8563-06D3C054049E.jpeg

Може да е 75-та тук Емилия,но с "Татуировка" е на първо място!

 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...