Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 25 минути, WindWalkerMonk каза:

Не се занимава с мутри и музика. Айде да не си отваряме устата, но той доколкото знам си е намерил по - добро поприще. 

Жалко, има много добри попадения. 

А друг, освен мен, харесвал ли е прохождащата Алисия от периода на "Сини нощи" до "Палиш ме"? :)

 

 

  • Like 2
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Време беше за Тренда. Поне ги сложиха направо на номер 1, че иначе щеше да е комично да се влачат бавно нагоре, като други.

Май тази вечер никой не е коментирал Маскирания, затова идвам да кажа колко ми е смешно, че Десислава все пак пробва да си промени гласа и да опита да заблуди някой, но не се получи. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, SG каза:

Време беше за Тренда. Поне ги сложиха направо на номер 1, че иначе щеше да е комично да се влачат бавно нагоре, като други.

Май тази вечер никой не е коментирал Маскирания, затова идвам да кажа колко ми е смешно, че Десислава все пак пробва да си промени гласа и да опита да заблуди някой, но не се получи. :D

https://www.vbox7.com/play:93d17ee908

Но пак мнооого добро изпълнение. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, ice_hot_sm каза:

Жалко, има много добри попадения. 

А друг, освен мен, харесвал ли е прохождащата Алисия от периода на "Сини нощи" до "Палиш ме"? :)

 

 

Тази песен колко съм я слушааал, много ритмична и приятнаа

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

https://www.vbox7.com/play:93d17ee908

Но пак мнооого добро изпълнение. 

Десислава си е Десислава. Но според мен това беше първия път, в който не успя да изпъкне, просто самата песен не предразполага някой да впечатли с глас. Поначало съм изненадан, че е избрала парче на Джей Ло, и то комерс... В Капките стана ясно, че не я зачита за особено талантлива.

преди 4 минути, Willy каза:

Вижте сторитата на Криско. Хита вече гърми навсякъде!

Хахахах разбиха мощно!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , SG каза:

Десислава си е Десислава. Но според мен това беше първия път, в който не успя да изпъкне, просто самата песен не предразполага някой да впечатли с глас. Поначало съм изненадан, че е избрала парче на Джей Ло, и то комерс... В Капките стана ясно, че не я зачита за особено талантлива.

Хахахах разбиха мощно!

Е не, тая улика с телевизора вече тряя да е избила съмненията на сички. Но определено мога да кажа как никой не е слушал кво пее Макарона, всички са твърде шокирани от денсърките нагласени в някви найлонки ... 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , xroflx9 каза:

Ивана си пуска по някое хитче през няколко години за разлика от нафталинената Глора

 

Още хубави песни ще има скоро, стига да се оценят. Не е невъзможно и двете да пуснат песен, която пак да се хареса масово- глас имат, правили са го, остава само да не се стараят толкова с музиката и текстовете. За да имаш хит в днешно време, трябва един простичък бийт и лесно запеваем текст.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 48 минути, z_o_ каза:

3 години от премиерата на този чутовен хит:

 

Точно в деня на годишнината й, Феноменален ще я мине вече и официално, (нищо че с фен клиповете отдавна е над нея) и Галена ще има и по-гледана самостоятелна песен от Преслава, която няма да има стигане.

Btw и двете песни са жестоки. Едната е любимата ми от цялата 2017, а другата е най-яката поп-фолк песен евър.

  • Like 1
  • Wow 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Starboy каза:

Не, но мога да се похваля с това - завиждайте!

93C5E79E-22C9-48F1-8023-AE5556C57C78.jpeg

Ха, ха, ха! И аз мога да се похваля със същото в темата за песента! Това си е цяло събитие! Трябва да си отворим по един компот! :D 
Честити 3 годинки на супер любимата ми "Не се изтриваш", а аз се чудя защо от снощи само нея слушам.... :D 

  • Haha 1
  • Love 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Willy каза:

Точно в деня на годишнината й, Феноменален ще я мине вече и официално, (нищо че с фен клиповете отдавна е над нея) и Галена ще има и по-гледана самостоятелна песен от Преслава, която няма да има стигане.

Btw и двете песни са жестоки. Едната е любимата ми от цялата 2017, а другата е най-яката поп-фолк песен евър.

С разликата,че едната е стойностна качествена песен със смислен текст, а другата е мазен кючек,пеещ се отново за чекнене и секс. :)

  • Like 3
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, BaGaBoNtIn каза:

С разликата,че едната е стойностна качествена песен със смислен текст, а другата е мазен кючек,пеещ се отново за чекнене и секс. :)

И с тази разлика, че песента на Преслава е много хубава, щом ще сравняваме, без значение кой какво щял да минава. 

  • Like 5
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...