Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 12 минути, Hurricane каза:

10М за този скандален трак ❤️

Очаквайте скоро и на сръбски

Скандално - причиняване на обществено възмущение от осъзнато нарушение срещу морала или закона. Позорно, срамно, шокиращо, неправилно: поведение.

Кое е скандалното на тази нормална забравена песен.

  • Haha 4
  • Confused 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само истинските звезди биват сравнявани с Майкъл Джаксън ;)

121529121_2522199084571991_4400353429806455209_n.jpg

Уили, ти сии!

  • Haha 3
  • Wow 1
  • Love 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой знае ли дали рожденния ден на Николай Пашев е днес защото преди 10 минути чух поздрав от майка му за него по FEN TV или е било за друг? :D

  • Haha 4

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Blueberry каза:

Галена първа я сравняваха с Майкъл Джексън!

Очаквах Уили да го каже, но пак е сладко да се прочете ❤️ 

  • Haha 4
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, pechenko каза:

Чух, че ще отварят нов дебелариум? 

 

A4183975-388F-41CB-9386-0559FBDD8C4F.jpeg

 

Извинете, но това кой е всъщност? 

 

  • Haha 5
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, gabbati каза:

Защото и Андреа, както Десислава, изглежда така без обработка.

Не е вярно. Разтеглят им снимките и на двете.

  • Haha 3

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, pechenko каза:

 966B0D18-CC8B-4262-892F-7565669035A3.jpeg

Прилича на учителката в детската градина, която би ти казала, че ще ти изсипе манджата във врата, ако не я изядеш.

  • Haha 8
Link to comment
Сподели в други сайтове

Скандал с  клип на Меди. 

 

7 ч.
  · Гледам да не обръщам внимание на слухове по мой адрес, но няма как да замълча, когато името ми се петни и то в скалъпени истории за пари. Всеки, който ме познава знае, че аз съм човек, който никога и на никого не е дължал.
За лъжите, които Людмил Иларионов- Люси говори по мой адрес, аз ще си потърся правата в съда, както и към всеки, който е тръгнал да пише клевети, без да си провери информацията.
Абсурдно е да се твърди, че клипът ми е свален, защото дължа пари. Всеки един, който има видеото преди мен, а в случая той е режисьор и е нормално да го има, може да го свали. Абсолютен опит за изнудване и търсене на слава. Това явно си е негова практика! Обръщам се КЪМ КОЛЕГИТЕ ... не правете същата грешка и не се доверявайте на този човек , да стои зад проектите ви . Ще си спестите излишни главоболия !
Искам да успокоя моите фенове и да им кажа, че съвсем скоро видеото ще бъде върнато и работим по въпроса. Всички права са си мои. Всичко е платено и е нагло да се лъже по този начин.
Явно успехът на песните ми е проблем за доста хора, които се чудят по какъв начин да опетнят името ми.

 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , -A. каза:

@Willy, къртиш. Ако искаш ми вярвай, но знаех, че след поста на Урагана ще постнеш ''Жена од султана'' за да напомниш, че ''Феноменален'' е била кавърдисана преди ''Така ни се пада''.

ХИТ!

Чувството за малоценност на Смядово се е предала и на феновете ѝ.

  • Haha 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...