Jump to content


Rafet El Roman в Кърджали


Препоръчани коментари

Днес в едно предаване казаха 26-27... :? Радвам се, че ще има концерт в България, за съжаление няма как да отида :( Дано след него да има и други изпълнители от Турция (Ismail YK, Hepsi...) :happyppl:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Днес в едно предаване казаха 26-27... :? Радвам се, че ще има концерт в България, за съжаление няма как да отида :( Дано след него да има и други изпълнители от Турция (Ismail YK, Hepsi...) :happyppl:

 

 

Чута си :1000 (6): след Рафет ще има и концерт на YK ама точна дата незнам :happyppl:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чута си :1000 (6): след Рафет ще има и концерт на YK ама точна дата незнам :happyppl:

датата е 27.09 на следващия ден след Рафет

:blink: Наистина ли?! :blink: Вкара ме в шок направо :blink: Не мога да повярвам :blink: 1000%20(29).gif

27 е събота, но това сигурно ли е? Ще карам баща ми, ама надали ще е съгласен :cry2: :girl_cry2:

Link to comment
Сподели в други сайтове

:blink: Наистина ли?! :blink: Вкара ме в шок направо :blink: Не мога да повярвам :blink: 1000%20(29).gif

27 е събота, но това сигурно ли е? Ще карам баща ми, ама надали ще е съгласен :cry2: :girl_cry2:

 

 

Даамм сигурно е!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сериозно ли? :blink: Той ми е любимия тюркиш певец. що само в Кърджали?Във Варна ще не идват тез хора? :ac:

Подписа ви надвишава допустимия размер!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сериозно ли? :blink: Той ми е любимия тюркиш певец. що само в Кърджали?Във Варна ще не идват тез хора? :ac:

 

 

Ами, сигурно кмета на Кърджали ги е поканил :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кърджалилиите разправяйте как бяха концертите? Така ви завиждам. Дайте снимки и клипчета поне да видим бре. Тез хора във Варна що не идват.1000%20(34).gif

Подписа ви надвишава допустимия размер!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...