Jump to content



Игри на волята 2


z_o_

Препоръчани коментари

преди 4 часа , NazzkO каза:

Тодор е типичният селски тарикат и хитрец, който няма никаква доблест, а постоянно се бие в гърдите колко е достоен и се прави на герой. Много неприятен палячо, дано и днес пада. Както и Вайс!

Любо също ми падна в очите... отчаян е и на биткиите истерясва, а и е доста страхлив.

Аз съм за Бобката, дано е победил той

 Борислав и Милен само се запазиха. Поне до момента. Донякъде и Ваня, но тя пък е малко в повече лисичка. Всички други са се излагали в битка или като хора.

Любо е пич, но не е силен играч. Една идея по-добър е от Влади, но спрямо общото ниво - не се представя достатъчно добре. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

@BlueberryНа къде си с изглеждането на задните серии. Между другото сезона на Игрите е доста по силен и интересен от таз годишната ферма.

С кои двамата би спретнала една мръсна тройка. А защо не и квартет. Дистанцирай се от личностните им характеристики. Говорим за сексуална страст. 

 

Форумски кралици, кажете си и вие. Знам, че точите лиги и бихте ги понечили един след друг с 2-3изключения😁

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, meleto каза:

 Борислав и Милен само се запазиха. Поне до момента. Донякъде и Ваня, но тя пък е малко в повече лисичка. Всички други са се излагали в битка или като хора.

Любо е пич, но не е силен играч. Една идея по-добър е от Влади, но спрямо общото ниво - не се представя достатъчно добре. 

Ваня е опасна актриса. Хем замисля там все разни планчета, хем и стратегии крои как да се хареса на зрителите, защото знае, че може накрая да зависи и от техния вот. Доста и се връзват. Гледам в страницата на Игрите има сериозна подкрепа. 

Сякаш най достоен ми е Милен. Харесва ми, че не играе на всяка цена, умен е, силен е, комплексен е и рядко се излага в игрите. Боби доказа, че не е издъежлив в по дълхите битки. Химията нв прощава

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Slavi каза:

@BlueberryНа къде си с изглеждането на задните серии. Между другото сезона на Игрите е доста по силен и интересен от таз годишната ферма.

 

Тъкмо вчера някой ми обяснява нещо за Фермата и се замислих дали да не го превъртя, ама след като каза така - въобще няма да се занимавам.

В момента симпатизирам на Рибарите. Там само Катя е излишна, а и дребното Ники. 

При Жътварите харесвам Любо, Джералдин и...Ваня.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Slavi каза:

Ваня е опасна актриса. Хем замисля там все разни планчета, хем и стратегии крои как да се хареса на зрителите, защото знае, че може накрая да зависи и от техния вот. Доста и се връзват. Гледам в страницата на Игрите има сериозна подкрепа. 

Сякаш най достоен ми е Милен. Харесва ми, че не играе на всяка цена, умен е, силен е, комплексен е и рядко се излага в игрите. Боби доказа, че не е издъежлив в по дълхите битки. Химията нв прощава

Да, точно така е. Инстаграмът на Ваня е най-развит. Кефи ме. Беше толкова абсурдно като предложи на Боби да "ходят". Почувствах се пак на осем години. :D 

Милен е най-достоен. Сравнен с Боби - също. Според мен, Боби е по-тромав, ама не знам дали заради химия или просто си е по-едър. То тия плешки и баджаци как се носят. Като характери и двамата заслужават, въпреки че при Боби има нещо което ме кара да мисля, че ще избухне в някакъв момент. Малко прикрива емоциите си.

Катя пък е супер комплексирана. Мястото й е при лузърите от Жътварите. Има добри позиции, обаче, откакто е в новото племе не може да блесне и това я подлудява. Думите й не се чуват, защото не може да върти същите скандали както на реката. Следователно и защитните й позиции са тъпи. Онзи ден беше абсурдна логиката й като обясняваше за принципите на племето и кой за кого би гласувал на съвет.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много се изкефих на Катя снощи! Първият финалист и напълно го заслужава! Тоя Николай много се изложи и доказа една моя теория, че на високо акъл не вирее! (дано някой не се засегне, сигурно има изключения :D) Май ние малките сме доста по-амбициозни (в повечето случаи)! Наистина, много тъпо е да твърдиш, че ако ще да умреш на терена ще играеш докрай, пък после да се откажеш! Няма значение и без това Катя е един от фаворитите ми както много пъти казвам. На мен пък ми харесва, умна е, не си мълчи, казва си мнението такова, каквото е. Харесвам такива хора, аз самия съм такъв и не смятам, че трябва да ти пука за това кой какво ще си помисли. Важно е човек да запази себе си и характера си, на мен ми допада. Сега ония ми е интересно как ще реагират, след толкова номинации, които освен, че й напълниха джоба, я направиха и първият Заслужил финалист в този сезон. Надявам се следващият от рибарите който ще изгърми, да бъде Лазаринов, наистина много ми се губи като играч, а и има доста по-добри. Катя, Милен, Тодор и Ваня ми се иска да ги видя на финал. И другите заслужават, но към тях са ми най-големи симпатиите. 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

8Скучна седмица беше като рибарите не печелят 😁😁😁

Иначе на финал искам да са Милен, Катя, Йоана, Вайс и Любо. 

Боби почна много да ме дрсзни. Оказа се хич неиздъежлив, но никой не смее да подхване темата. Дори Джералдин го надплува. Смешник излезе

Вайс ми стана симпатичен след тази публикация в инста и смятам да го причакам с един стек редбули🤣🤣🤣

https://www.instagram.com/p/CHk_xx7pd4c/?igshid=19vy1x0k1crxe

 

 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 55 минути, Slavi каза:

8Скучна седмица беше като рибарите не печелят 😁😁😁

Иначе на финал искам да са Милен, Катя, Йоана, Вайс и Любо. 

Боби почна много да ме дрсзни. Оказа се хич неиздъежлив, но никой не смее да подхване темата. Дори Джералдин го надплува. Смешник излезе

Вайс ми стана симпатичен след тази публикация в инста и смятам да го причакам с един стек редбули🤣🤣🤣

https://www.instagram.com/p/CHk_xx7pd4c/?igshid=19vy1x0k1crxe

 

 

Ха... еми като се съгласява да вземе стек...с редбули. Ако го беше изрязал нямаше да получи и предложение :D 

Някой може ли да постне инстаграмите на всички участници?

На финал искам: Милен, Боби, Любо, Ваня, Катя. Да отпадне ревливата сестра. Да отпадне мрънкалото Тодор. Да отпадне Вайс... слаб е на пъзели. 

И да, в предните постове написах, че подозирам Боби. Видя се, че не е толкова хрисим, но още не се е изложил генерално.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Slavi каза:

8Скучна седмица беше като рибарите не печелят 😁😁😁

Иначе на финал искам да са Милен, Катя, Йоана, Вайс и Любо. 

Боби почна много да ме дрсзни. Оказа се хич неиздъежлив, но никой не смее да подхване темата. Дори Джералдин го надплува. Смешник излезе

Вайс ми стана симпатичен след тази публикация в инста и смятам да го причакам с един стек редбули🤣🤣🤣

https://www.instagram.com/p/CHk_xx7pd4c/?igshid=19vy1x0k1crxe

 

 

Да и Любо искам да е на финал! И мен започна Борислав да ме дразни сериозно. Честно казано не искам да бъде сред финалистите. 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, BobiTo каза:

Катя е спечелина сезона.

Ха, ха! Дано!? На мен много ми се иска! Ама откъде разбра? Инфото сигурно ли е?

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не ясно дали Катя е спечелила, това е просто слух?

Много ми се иска ревливата и сестра да отпадне преди финала, само хленчи и реве. Най-скучен е Лазаринов, дано и той да излети.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, z_o_ каза:

Не ясно дали Катя е спечелила, това е просто слух?

Много ми се иска ревливата и сестра да отпадне преди финала, само хленчи и реве. Най-скучен е Лазаринов, дано и той да излети.

 

 

Направо следващият да е той, викам аз! :D Много ми е безличен, безразличен, излишен.... 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само не разбрах откъде тръгна това, че Катя е минала към жълтите. Някъде била с техните одежди. Очаквах снощи да й предложат да откупи оставането си с 250 гроша и да отиде при любимия си Тодор. Сега като е имунизирана, няма да видим Катя vs Тодор. Поне не и в близките седмици.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, meleto каза:

Само не разбрах откъде тръгна това, че Катя е минала към жълтите. Някъде била с техните одежди. Очаквах снощи да й предложат да откупи оставането си с 250 гроша и да отиде при любимия си Тодор. Сега като е имунизирана, няма да видим Катя vs Тодор. Поне не и в близките седмици.

 

Другата седмица подледно ще са по племена

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, meleto каза:

Тоест, което племе има повече членове, остава неговия цвят ли?

Сигурно както се разпаднаха и Ловците, ще има битка и което племе бие си остава, което загуби става от другия отбор. Ако е така, това обясява защо Катя е жълта, сигурно ще отпаднат Рибарите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Много се кефя,че точно тези двете отстраниха гнусния Тодор. Това обяснява защо качваше някакви снимки и обясняваше какви били жените във формата в другите държави. Пълен смешник и комплексар. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...