Jump to content



Игри на волята 2


z_o_

Препоръчани коментари

преди 12 часа , Starboy каза:

Боровке, Ваня не е никак грозна, даже е топ дама. Тодор да се стяга, няма някаква си там мумия (Чудомир), дето като си отвори устата искаш да се гръмнеш, да го бие! Моите приятни участници са: Джералдин, Ваня, Вайс, Любо и Тодор (което говори за кое племе съм), а от Рибарите симпатизирам на Боби и Катя. Милен сигурно е фаворит на скучните простачки в България и бабишкерите, а Йоана е един противен, а и дебел пичок, искам я вън, но за съжаление няма да е скоро... Мумията: без коментар. 

Според мен ще спечели Любо, най-комплексен играч е, а и реално според мен и най-достоен.

Говори се, че ще победи Миле, а видях и снимка във ФБ на Катя с жълт екип!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, THE IIconic каза:

Говори се, че ще победи Миле, а видях и снимка във ФБ на Катя с жълт екип!

Не се изненадвам, винаги най-смотаните печелят, миналата година било същото. 

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Starboy каза:

Не се изненадвам, винаги най-смотаните печелят, миналата година било същото. 

Миналогодишните финалисти и тримата ме дразнеха, но най - вече Юлиян и Веско. И Добата беше смотаняк ама ме изкефи как ония тъпанари накрая гледаха като насрани! Иначе фаворит от миналата година ми беше Елена и Стефания!

 

60171_eb.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добата беше страшно противен и не заслужил. Първи сезон си беше на Юлиян. 

 

Иначе в този сезон и Милен, и Боби, и Влади и Любо заслужават и са силни. Ще ги видим на индивидуалните битки обаче. 

Тодор и Вайс са ми прекалено нагли. Вайс е и страхлив. Тодор поне е мъжкар, ама цяла седмица го тупа кой ли не

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Slavi каза:

Добата беше страшно противен и не заслужил. Първи сезон си беше на Юлиян. 

 

Иначе в този сезон и Милен, и Боби, и Влади и Любо заслужават и са силни. Ще ги видим на индивидуалните битки обаче. 

Тодор и Вайс са ми прекалено нагли. Вайс е и страхлив. Тодор поне е мъжкар, ама цяла седмица го тупа кой ли не

А Любо пък е такъв пъзльо. Един от най-слабите индивидуални играчи, винаги му се случва нещо и се предава, когато е индивидуална битка. Все още се чудя как на мисията с торбичките, които трябваше да държат над главата се отказа първи, дори Ивана издържа повече. На една от последните игри пак се отказа

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Гальо каза:

А Любо пък е такъв пъзльо. Един от най-слабите индивидуални играчи, винаги му се случва нещо и се предава, когато е индивидуална битка. Все още се чудя как на мисията с торбичките, които трябваше да държат над главата се отказа първи, дори Ивана издържа повече. На една от последните игри пак се отказа

Вайс също доста често проявява чувство на страх. На днескашната игра пак не искал да е първ,че да видил другире кво правят. Не пожела да е капитан тази седмица, защото го беше страх от капитанската, а и да не забравяме колко дълго се потдържаха с Ивана и Сюзан и изпращаха другите на номинации  и не даваха властта. 

Иначе Любо доста се е доказал в игрите като изключим онази с торбичките. Но му прави чест, че си е усетил възможностите и е излезнал сам... 

Аз от тримата жътвари харесвам най много Влади. Един скромен ми е такъв, а се представя доста добре всеки път. Не се страхува и от елиминации. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 часа , Slavi каза:

Добата беше страшно противен и не заслужил. Първи сезон си беше на Юлиян. 

 

Иначе в този сезон и Милен, и Боби, и Влади и Любо заслужават и са силни. Ще ги видим на индивидуалните битки обаче. 

Тодор и Вайс са ми прекалено нагли. Вайс е и страхлив. Тодор поне е мъжкар, ама цяла седмица го тупа кой ли не

Виждам доста слабости на Тодор - отказва се при битки, които вижда, че губи; опитва се да мине метър и непрекъснато гледа да направи нещо около правилата. Тая седмица сигурно 5 пъти в различни игри водещите му правиха забележка. Освен това, голямо мрънкане, че Боби взе преднина, при положение, че той все говори за отборна игра и прочее.

При него е има супер его. Вайс е силов играч, но с логиката не е уверен. А и се показа какъв характер има, когато неговата напусна формата. Не става за победител.

Юлиян беше на двете крайности. Кофти човек и добър атлет. Не беше приемлив за победител, като се има предвид, че зрителите на Нова са свикнали да гласуват за добри характери. Все пак да не забравяме, че Игри на волята замества Биг Брадър. Затова и държат да има сълзи и караници.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, meleto каза:

Виждам доста слабости на Тодор - отказва се при битки, които вижда, че губи; опитва се да мине метър и непрекъснато гледа да направи нещо около правилата. Тая седмица сигурно 5 пъти в различни игри водещите му правиха забележка. Освен това, голямо мрънкане, че Боби взе преднина, при положение, че той все говори за отборна игра и прочее.

При него е има супер его. Вайс е силов играч, но с логиката не е уверен. А и се показа какъв характер има, когато неговата напусна формата. Не става за победител.

Юлиян беше на двете крайности. Кофти човек и добър атлет. Не беше приемлив за победител, като се има предвид, че зрителите на Нова са свикнали да гласуват за добри характери. Все пак да не забравяме, че Игри на волята замества Биг Брадър. Затова и държат да има сълзи и караници.

Като цяло от началото на сезона за всеки си промених мнението поне по 3 пъти. В началото харесвах Тодор, но вече ме отвращава с неможенето си да губи, непризнанието на силните качества на другите, непрекъснатите опити да шмекерува... 

Обаче няма нито един сред мъжете, които да са показали добра игра и на пъзелите. Милен донякъде. Боби не се е провалял там. За мен са най достойните и комбинативните поне на този етап... 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз съм за Ваня и Боби. Най-силните и най-умните участници, единствените които не крият, че играят със стратегия. Представят се супер на всички битки. Милен също заслужава. 
А Вайс е просто най-страхливия участник - страх го е да е първи, да е капитан, много жалък

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тодор за поредна вечер се доказа като пълен мишкар. Само и само, за да се хареса на Жътварите и да остане в играта номинира оная Симона уж под предтекст, че е слаба... Тя наистина е такава, но той пт самото начало на формата се опитваше да я толерира като по силна от Ваня и Йоана. Не знам дали осъзнава, че след Ваня и Симона е неговия ред, колкото и да се натяга. Въздухар!!! 

Някога когато имаше Ловци и Симона пак не беше добре, Тодор използва този аргумент, за да не се номинира Симона и изкарс долни Йоана и Ваня, които в номинираха. 

Не харесвам Симона, но ми стана жално как се разплака при номинацията на Тодор. 

Ваня ако не беше номинирана щеше да държи докрай. Тя е хитра лисица и знае, че шансовете и срещу Симона са много по големи отколкото срещу Катя особено ако има пъзели и изометрия. Не се раздаде докрай

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Slavi каза:

Тодор за поредна вечер се доказа като пълен мишкар. Само и само, за да се хареса на Жътварите и да остане в играта номинира оная Симона уж под предтекст, че е слаба... Тя наистина е такава, но той пт самото начало на формата се опитваше да я толерира като по силна от Ваня и Йоана. Не знам дали осъзнава, че след Ваня и Симона е неговия ред, колкото и да се натяга. Въздухар!!! 

Някога когато имаше Ловци и Симона пак не беше добре, Тодор използва този аргумент, за да не се номинира Симона и изкарс долни Йоана и Ваня, които в номинираха. 

Не харесвам Симона, но ми стана жално как се разплака при номинацията на Тодор. 

Ваня ако не беше номинирана щеше да държи докрай. Тя е хитра лисица и знае, че шансовете и срещу Симона са много по големи отколкото срещу Катя особено ако има пъзели и изометрия. Не се раздаде докрай

Предаде единствения човек, дето го уважава там и е с него от ден 1, а даже да беше номинрал който и да е друг, щеше да е една празна номинация, беше ясно, че тя отива на елиминация така или иначе. Изключително грозна постъпка, тя наистина я прие много тежко, за другите не и направи впечатление, но от него... От една страна това е игра и това беше най-правилното решение, обаче нали претендира, че има принципи и държи на хората много и не знам си какво. Рухва тотално целия му образ последните епизоди, и аз като теб си сменям мнението за участниците по 10 пъти, просто няма нито един, който да отлича като тотален фаворит, съжалявам.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, Starboy каза:

Предаде единствения човек, дето го уважава там и е с него от ден 1, а даже да беше номинрал който и да е друг, щеше да е една празна номинация, беше ясно, че тя отива на елиминация така или иначе. Изключително грозна постъпка, тя наистина я прие много тежко, за другите не и направи впечатление, но от него... От една страна това е игра и това беше най-правилното решение, обаче нали претендира, че има принципи и държи на хората много и не знам си какво. Рухва тотално целия му образ последните епизоди, и аз като теб си сменям мнението за участниците по 10 пъти, просто няма нито един, който да отлича като тотален фаворит, съжалявам.

За мен Любо е много комплексен играч, раздава се на всички фронтове и в 90% от случайте печели. То е от ясно по ясно, че утре Симона си тръгва, аз си я бях отписал още като си тръгна Ивана в вторник. Дано Симона е последния отпаднал жътвар.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Starboy каза:

Предаде единствения човек, дето го уважава там и е с него от ден 1, а даже да беше номинрал който и да е друг, щеше да е една празна номинация, беше ясно, че тя отива на елиминация така или иначе. Изключително грозна постъпка, тя наистина я прие много тежко, за другите не и направи впечатление, но от него... От една страна това е игра и това беше най-правилното решение, обаче нали претендира, че има принципи и държи на хората много и не знам си какво. Рухва тотално целия му образ последните епизоди, и аз като теб си сменям мнението за участниците по 10 пъти, просто няма нито един, който да отлича като тотален фаворит, съжалявам.

Тодор ми беше любимец, въпреки някои от недостатъците му. За една седмица ми се превърна в персона нон грата. Просто претенциите му за чест и достойнство се сринаха най безпощадно... 

То като цяло голяма драма вчера. От 10 дни са заедно и един фалшив рев от всички, начело с Джералдин... 

Иначе ми липсва комплексен играч. Любо все по често дава фира. Боби го няма на изометрив и пъзели. Милен и той не показва най доброто от себе си. Ваня може би е най комплексна, но и тя е страшен чешит... 

Но миналата година не спечели комолексен играч, а просто Юлиян събра антивот заради поведението си, което не беше честно. Това не е Биг Брадър... Защо не си гледал миналия сезон? 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Slavi каза:

Тодор ми беше любимец, въпреки някои от недостатъците му. За една седмица ми се превърна в персона нон грата. Просто претенциите му за чест и достойнство се сринаха най безпощадно... 

То като цяло голяма драма вчера. От 10 дни са заедно и един фалшив рев от всички, начело с Джералдин... 

Иначе ми липсва комплексен играч. Любо все по често дава фира. Боби го няма на изометрив и пъзели. Милен и той не показва най доброто от себе си. Ваня може би е най комплексна, но и тя е страшен чешит... 

Но миналата година не спечели комолексен играч, а просто Юлиян събра антивот заради поведението си, което не беше честно. Това не е Биг Брадър... Защо не си гледал миналия сезон? 

Няма наистина комплексен играч, който да бъде абсолютен топ, в началото Тодор искаше да въведе тая илюзия, обаче бързо се срина. Въпреки, че като беше играта за разпад на племе той най-бързо нареди тоя пъзел, което много ме изненада, но както винаги избърза, вместо да създаде баланс там на тая маса и чак тогава да пусне. Докато особено Катя го редеше това сигурно 20 пъти. Но откакто е при Жътварите е тотал щета, много жалко за което и на мен ми беше тотален фаворит. Иначе най-много бих се зарадвал на тоя етап да спечели Любо, въпреки, че е страхлив, някак ми е най-безпроблемен.

Миналия сезон го следях много малко и изобщо не познавах участниците както трябва, нито какво се случва подробно.. и аз не знам защо, чак сега си го оценявам като пропуск, защото научавам, че той е бил по-силен от този.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 часа , BobiTo каза:

За мен Любо е много комплексен играч, раздава се на всички фронтове и в 90% от случайте печели. То е от ясно по ясно, че утре Симона си тръгва, аз си я бях отписал още като си тръгна Ивана в вторник. Дано Симона е последния отпаднал жътвар.

Любо да печели, различни формати ли гледаме? 😂 Толкова е жалък всеки път като уж се контузва, той все едно е от стъкло - толкова лесно му се чупи всичко. Вчера на битката уж сериозно се контузи, бинтове и накрая на съвета нищо му нямаше 😃

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Гальо каза:

Любо да печели, различни формати ли гледаме? 😂 Толкова е жалък всеки път като уж се контузва, той все едно е от стъкло - толкова лесно му се чупи всичко. Вчера на битката уж сериозно се контузи, бинтове и накрая на съвета нищо му нямаше 😃

Последно време малко се скатава и той, но като цяло аз не виждам друг победител? Тодор и Вайс освен едната сила друго нямат, Джералдин е слаба силово, Влади и Ваня са спорни на всичко, единствено Любо става.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , BobiTo каза:

Последно време малко се скатава и той, но като цяло аз не виждам друг победител? Тодор и Вайс освен едната сила друго нямат, Джералдин е слаба силово, Влади и Ваня са спорни на всичко, единствено Любо става.

А защо забравяш Рибарите, има някой доста силни играчи като Борислав. Отделно Ваня почти няма слаба игра, пускат я на мъжките битки и се справя. Също и с баланс, с редене на пъзели - с абсолютно всичко се е справяла досега. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , BobiTo каза:

Последно време малко се скатава и той, но като цяло аз не виждам друг победител? Тодор и Вайс освен едната сила друго нямат, Джералдин е слаба силово, Влади и Ваня са спорни на всичко, единствено Любо става.

Влади се представя по добре от Любо като цяло според мен. Нито се отказва лесно лато Любо, нито е имал големи провали. Ваня пък си е направо наравно с мъжете, само че ги превъзхожда в пъзели и изометрия. Но тя като поведение ме дразни често. 

преди 13 минути, Гальо каза:

А защо забравяш Рибарите, има някой доста силни играчи като Борислав. Отделно Ваня почти няма слаба игра, пускат я на мъжките битки и се справя. Също и с баланс, с редене на пъзели - с абсолютно всичко се е справяла досега. 

Борислав сега набра скорост, но като цяло няма издържливост, не го бива в изметрия и на пъзели не сме го виждали. От мъжете на пъзели най силен е Милен. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Slavi каза:

Влади се представя по добре от Любо като цяло според мен. Нито се отказва лесно лато Любо, нито е имал големи провали. Ваня пък си е направо наравно с мъжете, само че ги превъзхожда в пъзели и изометрия. Но тя като поведение ме дразни често. 

Борислав сега набра скорост, но като цяло няма издържливост, не го бива в изметрия и на пъзели не сме го виждали. От мъжете на пъзели най силен е Милен. 

Ами да, но то и никой жътвар-мъж не го бива в пъзелите, те половината не са се пробвали даже, а другите гледаха пъзела като изпукали. 😂 А в силови игри Боби е по-силен от тях почти винаги, затова смятам, че е по-заслужил от тях. Вайс на всяка битка от 2-3 седмици вика това не е моята игра, не е моята битка. То няма да дойде неговата игра никога 😂

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, Гальо каза:

А защо забравяш Рибарите, има някой доста силни играчи като Борислав. Отделно Ваня почти няма слаба игра, пускат я на мъжките битки и се справя. Също и с баланс, с редене на пъзели - с абсолютно всичко се е справяла досега. 

Рибарите като цяло не смятам, че имат такъв цялостен играч, които да заслужава победата. Единствено Милен може би и то неговата издръжливост не е няква кой знае каква. Борислав изобщо не заслужава, 2 месеца откакто е почнало предаването, а чак сега се разбира,  че участва, освен това единственото му качество е сила, на другите неща куца доста. Димитър които вече отпадна може би щеше да бъде добър участник занапред между другото.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тодор днес пак изненада приятно и то срещу Любо.. не го очаквах определено, поздравления, дано продължи в същия дух. Но както се радва когато спечели, да вземе пример как и се губи с достойство. Въпреки, че той в инстаграм твърди, че го признава, но продукцията не го показвала.. да му вярваме ли? хъ хъ

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, Starboy каза:

Тодор днес пак изненада приятно и то срещу Любо.. не го очаквах определено, поздравления, дано продължи в същия дух. Но както се радва когато спечели, да вземе пример как и се губи с достойство. Въпреки, че той в инстаграм твърди, че го признава, но продукцията не го показвала.. да му вярваме ли? хъ хъ

Гледам, че е качил от играта с Чудомир и се обяснява, ама за Бобката нищо не видях. 

Общо взето няма как да монтират казаното, а всички чухме как бълва змии и гущери. 

В инста се прави на добър съпруг и много печен. Жена му сигурно яде шамарите

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Slavi каза:

Гледам, че е качил от играта с Чудомир и се обяснява, ама за Бобката нищо не видях. 

Общо взето няма как да монтират казаното, а всички чухме как бълва змии и гущери. 

В инста се прави на добър съпруг и много печен. Жена му сигурно яде шамарите

Тя чувства думите на Лидия: през деня ме гали, вечерта шамари строго.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Този Тодор няма на къде по ниско да падне. Как се озлоби от имунитета на Ваня и как започна да настройва жътварите срещу нея. Уж каза, че нищо няма да каже, а ще ги остави сами да си изградят мнение, а после 2 дни не спря да бълва. За пореден път показа, че не може да признсе успеха на друг. Те я пратиха на номинация, а сега им е криво, че се е върнала, че и с имунитет. Дано рибарите да ги мапкат вде така. Тсм поне нвма интриги и злоба между племето. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...