Jump to content



Игри на волята 2


z_o_

Препоръчани коментари

Не е лош сезона, но първи беше с по интересни кадри сякаш. От началото симпатизирам на ловците. Тодор ми е фаворит от Ловци, Вайс от Жътвари и Катя от Рибари. Катя е доста многопластова личност. Намирал съм се в подобна на нейната позиция и напълно оправдавам вербално агресивния и подход. 

Искаше ми се Христа да напусне. Няма такъв дразнител. От Ивайло очаквах много повече когато гледах визитката му. Доста слабо представяне в повечето игри. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вайс почна нещо да ме дразни. Не мога да разбера каква е тази мания властта да е в тях и защо разделят отборса си на коалиции... 

 

Най противни са ми Христа и Мира от Рибари, Христина от Ловци и  Сюзън от Жътвари. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Slavi каза:

Вайс почна нещо да ме дразни. Не мога да разбера каква е тази мания властта да е в тях и защо разделят отборса си на коалиции... 

 

Най противни са ми Христа и Мира от Рибари, Христина от Ловци и  Сюзън от Жътвари. 

Не познавам Христина от ловци!

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...
От 8.10.2020 г. от 13:20, THE IIconic каза:

Не познавам Христина от ловци!

Тя е толкова безлична, че и името и не запомних. Симона ли е, Христина ли е, само майка и и баща и знаят. 

 

Този психопат Александър най накрая отпадна. Дано Рибарите малко се издигнат от пепелта. И в двата отбора имам любимци и ми е трудно да преценя кой отбор ме кефи повече. От Жътвари симпатизирам на Влади и Ваня, а от Рибари на Йоана и Милен. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Публикувано (редактирано)
преди 3 часа , AleX каза:

Някои знае ли какво се случи с момичето от сините, което отиде в болница ?

Имаш предвид Мая.

След болницата не се върна изобщо в играта. От средата на юли нататък Инстаграма и е пълен със снимки.

Редактирано от z_o_
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 43 минути, z_o_ каза:

Имаш предвид Мая.

След болницата не се върна изобщо в играта. От средата на юли нататък Инстаграма и е пълен със снимки.

Много странно. Да бяха казали поне защо няма да продължи

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 часа , Blueberry каза:

Почвам да го гледам сега от първи епизод след краха на Фермата, иначе преди гледах чат-пат през рекламите. Фаворит ми е Боби! 

Очакваме коментарите ти макар и в минало време. Искам седмичен разбор на всяка седмица след дуел! 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз се радвам за рибарите! Кофти за Ивана, наистина. На мен пък ми беше симпатична. Жалко, наистина. Всеки заслужава да се бори, много гадно. :( 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, DevilWish каза:

И аз се радвам за рибарите! Кофти за Ивана, наистина. На мен пък ми беше симпатична. Жалко, наистина. Всеки заслужава да се бори, много гадно. :( 

Сега чета, че Ивана казала в инстаграм, че нямала ковид, а гнойна ангина!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 48 минути, Putin каза:

Ивана е много готинка, но супер слаб играч, заради нея изгубиха вчера. Моите фаворити са Любо, Джери и Боби.

А НеХепи Ванче??

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 часа , THE IIconic каза:

Сега чета, че Ивана казала в инстаграм, че нямала ковид, а гнойна ангина!

Ясно, аз пък си помислих най-лошото от рекламата.
Снощи успях да хвана само победата на Рибарите, иначе нямах възможност да изгледам цялото предаване, обаче наистина им се зарадвах! Поздравления за победата! 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

И без това Ивана е най слаба от жътварите и е време да си ходи. Чуди се с кой и как да влезе в коалиция, за да изкара още някой ден милостиня там. Жалка работа. И как си мисли, пе говори някакви истини. Доста слаб стратег, но поне имаше забавни моменти и беше интересна. Но е най слаба от всички жени, така че и е време да си ходи.... 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фаворитите ми след първи епизод: Ивана и Димитър. Хареса ми и Ивайло, ама има огромен риск да ме издразни в следващите епизоди. 

Не харесвам: сестрите, Николай, Тодор и Ваня. За последната няма причина, просто мразя грозни хора. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 40 минути, Blueberry каза:

Фаворитите ми след първи епизод: Ивана и Димитър. Хареса ми и Ивайло, ама има огромен риск да ме издразни в следващите епизоди. 

Не харесвам: сестрите, Николай, Тодор и Ваня. За последната няма причина, просто мразя грозни хора. 

Тия дето ги харесваш са аут, а тези който не харесваш са още в играта! :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Боровке, Ваня не е никак грозна, даже е топ дама. Тодор да се стяга, няма някаква си там мумия (Чудомир), дето като си отвори устата искаш да се гръмнеш, да го бие! Моите приятни участници са: Джералдин, Ваня, Вайс, Любо и Тодор (което говори за кое племе съм), а от Рибарите симпатизирам на Боби и Катя. Милен сигурно е фаворит на скучните простачки в България и бабишкерите, а Йоана е един противен, а и дебел пичок, искам я вън, но за съжаление няма да е скоро... Мумията: без коментар. 

Според мен ще спечели Любо, най-комплексен играч е, а и реално според мен и най-достоен.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Starboy каза:

Боровке, Ваня не е никак грозна, даже е топ дама. Тодор да се стяга, няма някаква си там мумия (Чудомир), дето като си отвори устата искаш да се гръмнеш, да го бие! Моите приятни участници са: Джералдин, Ваня, Вайс, Любо и Тодор (което говори за кое племе съм), а от Рибарите симпатизирам на Боби и Катя. Милен сигурно е фаворит на скучните простачки в България и бабишкерите, а Йоана е един противен, а и дебел пичок, искам я вън, но за съжаление няма да е скоро... Мумията: без коментар. 

Според мен ще спечели Любо, най-комплексен играч е, а и реално според мен и най-достоен.

Аз залагам на Боби за победител. И допускам, че може да е Любо, но той ми е малко периферен и почти не се чува. 

Иначе, харесвам Ваня, Боби, Любо. На втора линия са ми Джералдин, Милен и Влади. 

Тодор тепърва ще се дъни. Вижда се, че не е най-силният и има слаба психика. Отказва се супер лесно като види труден противник.  

Катя ми е дразнеща на моменти, въпреки че не е толкова зле. На игрите е слаба, дори в сравнение със сестра си.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , THE IIconic каза:

Тия дето ги харесваш са аут, а тези който не харесваш са още в играта! :D

Знам, днес гледах, че Ивана си тръгна. Ама все пак гледам първите епизоди, там още не се е появил моят фаворит Боби.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...