Jump to content



Игри на волята 2


z_o_

Препоръчани коментари

преди 1 минута, THE IIconic каза:

Мило коментирай факта, когато Катя отиваше във вилата на ловците да краде, Йоана и изнесе един кафяв стол да се качи, а после като снимат от вън, когато Катя се качваше столът беше коренно различен!

Някъде четох вчера, че по- нататъка двете сестри ще се изправят една срещу друга на елиминация, а Тодора щял да ги разкрие.

Не го бях забелязал това със стола, според мен има доста режисирани неща. Спекулира се и че Сюзън и Вайс са гаджета, но тук симулират, че не се познават и може би ще станат екранна двойка в последствие за рейтинг.

А иначе сестричките ме кефят, скандални са и са интересни, а ако някой ги разкрие, то това със сигурност ще е Тодор, на него нищо не може да му се скрие.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Starboy каза:

Не го бях забелязал това със стола, според мен има доста режисирани неща. Спекулира се и че Сюзън и Вайс са гаджета, но тук симулират, че не се познават и може би ще станат екранна двойка в последствие за рейтинг.

А иначе сестричките ме кефят, скандални са и са интересни, а ако някой ги разкрие, то това със сигурност ще е Тодор, на него нищо не може да му се скрие.

И аз разбрах за Вайс и Сюзън. Влез в страницата на предаването и аз от там разбрах за стола, инче не бях забелязал!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, THE IIconic каза:

И аз разбрах за Вайс и Сюзън. Влез в страницата на предаването и аз от там разбрах за стола, инче не бях забелязал!

Гледам да чета коментари след епизод, винаги са супер интересни и забавни и аз оттам разбрах за Вайс и Сюзън, имат даже снимки от уж преди играта. Доколкото разбрах и в екипа на шоуто вече има един от този на Биг Брадър и това се усеща силно с тези интриги, които се заплитат.. което донякъде отблъсква хората или така симулират, не мисля, че на някой не му се гледа сеир.

И любимото ми....

 

119733480_326320218802514_1477825652429885458_n.jpg

119989291_636735273653204_227515730681844827_n.jpg

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 56 минути, Starboy каза:

Катя ги мачка всичките там, освен словесно и по игри ги почна, ЕВАЛА. Тая грозница Христа е толкова злобна, противна и тъпа, че няма накъде, Сервитьорката и Ивайло също са ми супер анти. Просто тая тройца искам да бъдат елиминирани и то не от кой да е, ами именно от жестоката Катя. Буквално само тя и Александър са ми приятни от тоя отбор, другите или са някакви злобари, или тотални безличници.

Жътварите както блеснаха, така и угаснаха. Тръгнаха с претенции за много силни, обаче флопнаха тотално в последните игри, добре, че им е Вайс, иначе щяха да са по-зле и от Рибарите.

Точно така! Освен, че винаги знае какво да каже и това страшно много ми допада, започна да ги бие и на игри, с баланс, ум и интелект. Отделно, беше спокойна, беше уверена, а онзи остана втори и насра гащите. И на мен така при рибарите.... А последното сравнение което си дал е просто..... :D :D :D Доста добри "карикатури" за въпросните. КЕЛНЕРКАТА, Чупката! :D 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не усещате ли, че дадоха такава игра, за да може Катя да оцелее. Спомнете си предната елиминационна битка колко силова беше. Непосилна за жена. Така, че се вижда кого толерира продукцията. 

Факт е, че Катя излиза фаворит в Рибарите, като се има предвид Николай - инфантилно поведение, права е Катя като му повтаря "мамо, мамо, мамо". Христа не е крайно зле, но се е вманиачила да говори за семейство, деца и прочее и търси сметка на Катя. Тоест, непрекъснато прави референции с външния живот, а после очаква Катя да мълчи.

Ивайло пък изглежда доста обидчив и злопаметен. Затова избесня към Катя. Прави се на калинка той, но го чухме как я псува по време на игра. Като цяло не е най-силният играч. Често прецаква колективните игри.

Кражбата също е супер измислена. Генерално им дърпат конците, за да правят по-качествено шоу.

Игри на волята трябва да прилича поне малко на Биг Брадър. С това Нова може да превъзхожда БТВ.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, meleto каза:

 

Факт е, че Катя излиза фаворит в Рибарите, като се има предвид Николай - инфантилно поведение, права е Катя като му повтаря "мамо, мамо, мамо". Христа не е крайно зле, но се е вманиачила да говори за семейство, деца и прочее и търси сметка на Катя. Тоест, непрекъснато прави референции с външния живот, а после очаква Катя да мълчи.

 

Абсолютно съм съгласен за това, което казваш за Христа! Недопустимо, дразнещо и гадно е, да търсиш сметка на някого и да очакваш да ти се мълчи! Ами няма как да стане и подобно нещо няма как да се толерира! А играта..... не точно, защото тук става въпрос по-скоро за баланс и спокойствие... Ще видим и в другите игри как ще се справи, но категорично Катя ми е фаворит при рибарите, а тая наистина да спре да се меси и да повтаря кой какво постигнал и направил! Е, то тъпо, тъпо поведение ама рядко има по-тъпо!

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 часа , THE IIconic каза:

Таа Катя ше ме умори!

Честито на Любо.

И мен ме забавлява! На фризьорката и Мирето лошо им стана! :D Иначе честито на Любо, добър играч е и битката беше достойна. Накрая много се смях с реакцията на Ивана като си помисли, че и Сюзън си е тръгнала. Добре го измислиха, шоу да става! :D 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , z_o_ каза:

На мен любимци са ми Ловците, след тях са Жътварите, а Рибарите няма да ги коментирам, там е голяма мъка.

И при мен така. Честно казано ми стана много мъчно за тях вчера и ми се искаше поне веднъж и те да видят какво е в резиденцията. Келнерката този път обърна палачинката, но беше прав. Катя игра! И се справи повече от страхотно! Само да не докара някой инфаркт на надута джука днес, защото нищо чудно. Жената се оказа с доста слаба психика. И вместо да потърси в нея проблема, тя говори за Катя. Няма как! Катето е върхът и ми е категоричен лидер в това племе. 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Снощи така сме се смяли на тези физиономии, които Катето правеше! Особено аз! То и да не си на кеф, няма как да не ти оправи настроението! Ха, ха! :D Умирам да се хиля с нея. Хайде, да видим ужилената от пчела в устата днес как ще се справи и "вирнатият рибарско-пилотарски нос" :D 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, THE IIconic каза:

И Христа ме дразни, но дано Ивайло излети!

И аз това искам, но да видим.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , meleto каза:

Навсякъде пишат, че Христа щяла да оцелее, а Ивайло да отпадне. То се очертава игра, предназначена за жени. 

А дано! :D 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , meleto каза:

Навсякъде пишат, че Христа щяла да оцелее, а Ивайло да отпадне. То се очертава игра, предназначена за жени. 

Не знам дали е сваършило, че повечето са на вън!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, THE IIconic каза:

Не знам дали е сваършило, че повечето са на вън!

Всички са навън в момента, финалистите просто чакат да се излъчат донякъде епизодите, защото победителят се избира от зрителите (за жалост).

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Starboy каза:

Всички са навън в момента, финалистите просто чакат да се излъчат донякъде епизодите, защото победителят се избира от зрителите (за жалост).

Някъде четох, че тази година няма да има зрители! Последната игра ще е решаваща.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, THE IIconic каза:

Някъде четох, че тази година няма да има зрители! Последната игра ще е решаваща.

То зрители със сигурност няма да има, но няма да изпуснат възможността да съберат пари чрез смс-и според мен.. ще видим, де. Но така би било много по-честно и справедливо, кой е зрителя, че да решава точно дали даден участник заслужава да спечели, имайки предвид, че е минал успешно през всичките игри.. Битка е най-добрия начин за избиране на победител, а дано!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Starboy каза:

То зрители със сигурност няма да има, но няма да изпуснат възможността да съберат пари чрез смс-и според мен.. ще видим, де. Но така би било много по-честно и справедливо, кой е зрителя, че да решава точно дали даден участник заслужава да спечели, имайки предвид, че е минал успешно през всичките игри.. Битка е най-добрия начин за избиране на победител, а дано!

Говори се, че няма да има смс гласуване. Те така и ще намерят начин да дадат наградата на някой определен. Не им трябва тв вот. Вижда се как манипулират всичко.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, meleto каза:

Говори се, че няма да има смс гласуване. Те така и ще намерят начин да дадат наградата на някой определен. Не им трябва тв вот. Вижда се как манипулират всичко.

Дано няма.. ако няма, значи финала е заснет и всички чакат да се излъчи, което е скандално.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Starboy каза:

То зрители със сигурност няма да има, но няма да изпуснат възможността да съберат пари чрез смс-и според мен.. ще видим, де. Но така би било много по-честно и справедливо, кой е зрителя, че да решава точно дали даден участник заслужава да спечели, имайки предвид, че е минал успешно през всичките игри.. Битка е най-добрия начин за избиране на победител, а дано!

Битката е най-добрия начин, защото все пак става дума за ИГРИ НА ВОЛЯТА! За миналата година, за мен, а и сигурно за повечето хора, реално истинският победител беше Юлиян и малко ме съмнява това да е вота на зрителя или държанието на Юлиян му изигра лоша шега. Той беше доста неразбран играч от повечето, но точно толкова амбициозен, комплексен и добър. Тази година и аз се надявам да няма подобни неща със зрителски вот, защото всеки който е там е за да тества себе си, да види докъде може да стигне и дали ще успее, точно тези игри, условия и всичко през което преминават го показва. Нека най-добрият победи този път, защото честно казано за втори път такова нещо като миналата година не ми се иска. И все още не вярвам онова да е било истинският вот на зрителя! 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стана това, което исках! Време беше! Самолета на пилота се разби!!! Много се зарадвах на Джери и на физиономиите, които Катя направи, когато разбра, че Ивето е излетяло! Всъщност и аз мислех, че това ще стане. Достатъчно го гледахме. Любимият ми епизод! :D Нека се научи да не подценява другите. Изключително неприятен играч за мен, даже най-неприятния ми в този сезон.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тоя Ивайло беше най-противен от всички, най-сетне си замина, браво на Джерката. Колкото до миналогодишния победител - думите липсват, това беше един досаден наглец, който налагаше житейската си философия на всички и не изслушваше никого. На всичкото отгоре и нищо не правеше цял сезон. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...