Jump to content

Фермата 6: Пътят на една мечта


Vancho

Препоръчани коментари

преди 2 часа , Vancho каза:

Надя не е криела, че има стратегия, но няма място за сравнение с Милена. Надя е най-работещата жена там. Може да има схеми в главата си, но не се скатава от работа и е най-дейната жена във Фермата.

И сега дори да застане открито срещу Мария - ще я разбера. Търпението си има граници. Тя опита да й обясни, а оная изпада в истерия и реве...

Най-вероятно точно така ще стане. Още преди месец Иван и Андрей казаха, че отношенията между Милена и Надя може да се променят и да станат приятелки - трябвало да гледаме. Като нищо двете да застанат срещу Мара!

 

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Вече не ми е интересно, Милена ми е непоносима и като тръгне да говори за "обществото". Евтина гадна популистка и ми е много мъчно, че масата я харесва!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 55 минути, Blueberry каза:

Вече не ми е интересно, Милена ми е непоносима и като тръгне да говори за "обществото". Евтина гадна популистка и ми е много мъчно, че масата я харесва!

 От жените Мария, започвам да я харесвам все повече и повече!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Blueberry каза:

Дано ви стана ясно каква е Милена, когато днес отказа да остане при кученцата...

Ега ти и мършата е тая с психопатския поглед!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 часа , Blueberry каза:

Дано ви стана ясно каква е Милена, когато днес отказа да остане при кученцата...

Абе май не отказа само тя. Никой не искаше да отиде. Освен това тя беше на първите 2 битки. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 часа , THE IIconic каза:

Ега ти и мършата е тая с психопатския поглед!

Егати е една дума. За психопатски поглед недей да говориш, при все че предпочиташ онзи психо транс Мара

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дана е намекнала, че предстоят интересни събития и обрати в играта. 

Прогнозирам: първи дуелист Милена, но Надя/Мария взима имунитет и тя дърпа Даяна и я отстранява.

Друго скандално събитие би било да отпадне някой от силните мъже като Петър и Йордан примерно, но не ми се струва, че Ангел ще ги победи или дори дръпне...

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 часа , Blueberry каза:

Дана е намекнала, че предстоят интересни събития и обрати в играта. 

Прогнозирам: първи дуелист Милена, но Надя/Мария взима имунитет и тя дърпа Даяна и я отстранява.

Друго скандално събитие би било да отпадне някой от силните мъже като Петър и Йордан примерно, но не ми се струва, че Ангел ще ги победи или дори дръпне...

Дана няма как да знае! Нали излезна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вижда се, че Калоян и особено Петър далеч не са толкова силни. Данчо и Боби ще ги тупат като чували с картофи. 

Дая обаче доста започна да ме разочарова. Доста грешни сигнали даде на Данчо, а сега гледа като риба на сухо... Чума

 

Радвам се, че Хептен Ванчето избра мъжки дуел, защото ми писна мъжете да се крият зад полите на жените. 

Мелиджа е топ интригантка. Обожавам я. Направо кара Надето дс пощръклява😁

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 55 минути, Slavi каза:

Вижда се, че Калоян и особено Петър далеч не са толкова силни. Данчо и Боби ще ги тупат като чували с картофи. 

Дая обаче доста започна да ме разочарова. Доста грешни сигнали даде на Данчо, а сега гледа като риба на сухо... Чума

 

Радвам се, че Хептен Ванчето избра мъжки дуел, защото ми писна мъжете да се крият зад полите на жените. 

Мелиджа е топ интригантка. Обожавам я. Направо кара Надето дс пощръклява😁

Коя е Мелиджа? Стана ми интересно!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 43 минути, Vancho каза:

За първи път през тоя сезон ме е яд след дуел. Исках Ангел да спечели ... 

Исках и двамата да останат. Харесвам ги !

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 8.11.2020 г. от 18:37, BobiTo каза:

Същинска Ванга съм! 😂

Не си въобразявай. Всички го знаехме това, но не искахме да го приемем. Ти ни го навря в очите и просто ни стана черен. 

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Vancho каза:

Не си въобразявай. Всички го знаехме това, но не искахме да го приемем. Ти ни го навря в очите и просто ни стана черен. 

На мен Ангел ми е супер безразличен, но по скоро трябваше Стоян да напусне.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много тъпо ми стана за Стоян миналата седмица. Не го харесвам, но никой не заслужава да го правят на гъба пред цяла БГ. Кустев и Калоян все повече падат в очите ми, въпреки че няма на къде повече. Доволен съм, че зрителите се ебават яко с Петра и Кичка😁

 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...