Jump to content

Фермата 6: Пътят на една мечта


Vancho

Препоръчани коментари

Току що, Vancho каза:

Предполага се, че дуелистите ще съборят стената и затова играта е за време. Когато това не се случи се броят свалените трупчета.

Ако не ме лъже паметта в предните сезони не бяха ограничени до 2 кофи... 

Иначе аз харесвам и Антония. Ще е яко ако се забърше Петър пред очите на Калоян, че и тоя въздухар се взе много насериозно като подуши властта за малко

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

преди 21 минути, Slavi каза:

В официалната страница на Фермата масово се коментира, че последната битка от дуела на Милена и Антония не е била честна и е така. Каква е логиката да се борят за време като накрая ще им броят свалените трупчета. 

Иначе Петър няма основание да се счита за фаворит и смятам, че тепърва ше гледаме изцепките му. Бетер жените е. Пълна клюкарка. 

 

Кои бяха фаворитите ти в предните сезони на Фермата и Игрите на волята? 

Абсолютно честна беше - точно това обяснявах на майка ми, че ако Антония бутне и едно трупче повече от Милена, ще спечели, дори и за двойно повече време да е. А аз не виждах шанс да се представи по-зле, Милена беше просто абсурдна, аз така хвърлям :laughing: Таймерът е в случай, че и двете съборят стената или в случай, че имат еднакъв брой съборени. И винаги е имало ограничение в кофите - още повече, че в предните сезони хвърляха ябълки, които са неизползваеми след като са хвърлени.

Върти ми се, че миналата година имаше подобно развитие в двубоя на Димитър Калайджиев и Венцислав, но там беше с прашка, не свободно хвърляне.

Пети сезон е единственият друг на фермата, който съм гледала. Най-много харесвах Димитър Калайджиев. Игри на волята не съм гледала никого, чувствам го като "Сървайвър" за бедни, а "Сървайвър" си ми е най-любимото състезание.Жалко, че няма клипове по платформите от двубоите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Slavi каза:

Ако не ме лъже паметта в предните сезони не бяха ограничени до 2 кофи... 

Иначе аз харесвам и Антония. Ще е яко ако се забърше Петър пред очите на Калоян, че и тоя въздухар се взе много насериозно като подуши властта за малко

Лъже те! Винаги са имали по 2 кофи с ябълки!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, Blueberry каза:

 

Абсолютно честна беше - точно това обяснявах на майка ми, че ако Антония бутне и едно трупче повече от Милена, ще спечели, дори и за двойно повече време да е. А аз не виждах шанс да се представи по-зле, Милена беше просто абсурдна, аз така хвърлям :laughing: Таймерът е в случай, че и двете съборят стената или в случай, че имат еднакъв брой съборени. И винаги е имало ограничение в кофите - още повече, че в предните сезони хвърляха ябълки, които са неизползваеми след като са хвърлени.

Върти ми се, че миналата година имаше подобно развитие в двубоя на Димитър Калайджиев и Венцислав, но там беше с прашка, не свободно хвърляне.

Пети сезон е единственият друг на фермата, който съм гледала. Най-много харесвах Димитър Калайджиев. Игри на волята не съм гледала никого, чувствам го като "Сървайвър" за бедни, а "Сървайвър" си ми е най-любимото състезание.Жалко, че няма клипове по платформите от двубоите.

Че какъв фаворит е бил Митко Калайджиев. Изхвърча пръв. После продукцията го върна... И на финал не стигна... В четвърти сезон бях за Ваня, но досадния Дидо от Д2 спечели, в пети май нямах фаворит, но бях ок жена да спечели. 

Сървайвъра и аз го гледах. Сезона с Ники Сървайвъра беше феноменален. Рядко може да се видят подобни борци в тези предавания. Игрите на волята не е лошо. Дай му шанс догодина. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Slavi каза:

Че какъв фаворит е бил Митко Калайджиев. Изхвърча пръв. После продукцията го върна... И на финал не стигна... В четвърти сезон бях за Ваня, но досадния Дидо от Д2 спечели, в пети май нямах фаворит, но бях ок жена да спечели. 

Сървайвъра и аз го гледах. Сезона с Ники Сървайвъра беше феноменален. Рядко може да се видят подобни борци в тези предавания. Игрите на волята не е лошо. Дай му шанс догодина. 

А знаеш ли, че Габриела дето се контузи в началото е на Ники Мартинов и тя участваше в Сървайвър!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, THE IIconic каза:

А знаеш ли, че Габриела дето се контузи в началото е на Ники Мартинов и тя участваше в Сървайвър!

Знам, да. Имаше и някаква сестра ако не се лъжа. Той Ники влезе в Сървайвъра, за да ги отмъсти. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Slavi каза:

Знам, да. Имаше и някаква сестра ако не се лъжа. Той Ники влезе в Сървайвъра, за да ги отмъсти. 

Да, Биляна. Ако не се лъжа Габриела излезна 4- та, а биляна 6-та ил 7-ма. А сезона с Ники бях за Силвия,Янита или Спас. Имаше една руса мацка от Бургас, мисля, че се казваше Галина,  много и се кефех.

И сезона с Нончо не беше лош! Според мен трябваше да спечели Ива Пранджева или Занев!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, THE IIconic каза:

Да, Биляна. Ако не се лъжа Габриела излезна 4- та, а биляна 6-та ил 7-ма. А сезона с Ники бях за Силвия,Янита или Спас. Имаше една руса мацка от Бургас, мисля, че се казваше Галина,  много и се кефех.

И сезона с Нончо не беше лош! Според мен трябваше да спечели Ива Пранджева или Занев!

Е тая Галина не беше ли генералшата дето въртеше Спас на малкия си пръст и от самото напало се опитваха да разкарат Ники. Много яко им го сложи на всички на онзи остров. Яна Маринова от там теъгна също. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, Slavi каза:

Е тая Галина не беше ли генералшата дето въртеше Спас на малкия си пръст и от самото напало се опитваха да разкарат Ники. Много яко им го сложи на всички на онзи остров. Яна Маринова от там теъгна също. 

Викаха и " Сивият кардинал". Евгения Джаферович също тръгна от там!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 53 минути, Slavi каза:

Че какъв фаворит е бил Митко Калайджиев. Изхвърча пръв. После продукцията го върна... И на финал не стигна... В четвърти сезон бях за Ваня, но досадния Дидо от Д2 спечели, в пети май нямах фаворит, но бях ок жена да спечели. 

Сървайвъра и аз го гледах. Сезона с Ники Сървайвъра беше феноменален. Рядко може да се видят подобни борци в тези предавания. Игрите на волята не е лошо. Дай му шанс догодина. 

Ааа, ти в този смисъл ли ме питаше. Ами не, за Митко бях по лични причини - докато го нямаше, бях за Сами и Красимир, те си бяха на финал.

Най-много примери с фаворит-победител имам от последните Брадъри, от състезателните предавания са само Ваня в "Сървайвър" и Любо в "Къртицата". 

преди 29 минути, Slavi каза:

Знам, да. Имаше и някаква сестра ако не се лъжа. Той Ники влезе в Сървайвъра, за да ги отмъсти. 

"Сървайвър" е най-многопластовото шоу, защото там е позволено да се създават коалиции и има много по-голяма площ за стратегии. Близначките паднаха жертви точно на такива интриги, а и бяха доста по-малки и неопитни. Ники Мартинов имаше късмет, че отпадна след като се появи Острова на изгнаника и успя да си изгради стратегията, пропускайки племенните съвети. В "Сървайвър" силните често отпадат първи, защото не си изиграват правилно картите. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Slavi каза:

Иначе аз харесвам и Антония. Ще е яко ако се забърше Петър пред очите на Калоян, че и тоя въздухар се взе много насериозно като подуши властта за малко

Откъде ти хрумна това за Антония и Петър? Аз категорично го изключвам. Петър е мъжкар с достойнство и не би предал Калоян по този начин. 

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 часа , Blueberry каза:

Покрай Милена ми избяга от фокуса, но никак не я харесвам от първите дни. Дребнава и елементарна женица.

Според мен Надя ще е в центъра и на следващите конфликти във Фермата. Очаквам разрив в отношенията й с Калоян.

Какво ти е мнението за него? Смяташ ли, че седмицата беше толкова успешна заради него или по-скоро не? 

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Vancho каза:

Откъде ти хрумна това за Антония и Петър? Аз категорично го изключвам. Петър е мъжкар с достойнство и не би предал Калоян по този начин. 

Някакъв коментар в страницата на Фермата видях. Не е достоверно инфо, но беше написан доста убедително. 

Какъв мъжкар е Петър точно? На мишката Асен само мутрее. Пълен сопол.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Slavi каза:

Някакъв коментар в страницата на Фермата видях. Не е достоверно инфо, но беше написан доста убедително. 

Какъв мъжкар е Петър точно? На мишката Асен само мутрее. Пълен сопол.

Петър не се е държал като мутра, а просто чашата на търпението му преля. Съвсем логично беше напрежението да ескалира. Обаче ми прави впечатление, че алкохолът не му влияе добре. Става агресивен и силно раздразнителен. Засега само това отчитам като нещо негативно в него.

Иначе е мъжкар по ред причини - сдържан; не мрънка; не се хвали излишно, а не е като да няма с какво; не се вре в личното пространство на хората; верен на принципите и приятелите си, наблюдава, разучава, анализира и много важно - не говори празни приказки, а се изразява точно и на място, което за мен е страшно важно за един мъж. Преди време една баба ми беше казала една поговорка, тогава ми се стори странна, но сега я намирам за много точна - Иване, не бъбри много! Мъжът мълчи, жената гълчи! 

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Vancho каза:

Според мен Надя ще е в центъра и на следващите конфликти във Фермата. Очаквам разрив в отношенията й с Калоян.

Какво ти е мнението за него? Смяташ ли, че седмицата беше толкова успешна заради него или по-скоро не? 

И аз така си мисля.

Калоян е толкова средностатистическо и посредствено момче, че няма накъде. Не харесвам такива образи, не му симпатизирам. 

преди 1 час , Slavi каза:

Някакъв коментар в страницата на Фермата видях. Не е достоверно инфо, но беше написан доста убедително. 

Какъв мъжкар е Петър точно? На мишката Асен само мутрее. Пълен сопол.

Той избухна заради наглостта на Милена, но по някаква причина го насочи към Асен. Абсолютно му оправдавам реакцията.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 часа , Blueberry каза:

И аз така си мисля.

Калоян е толкова средностатистическо и посредствено момче, че няма накъде. Не харесвам такива образи, не му симпатизирам. 

Споделям мнението ти. Обаче не може да се отрече, че е възпитан и дисциплиниран.

Леко ме подразни, когато тропна по масата и гордо заяви, че е военен и решението му не подлежи на обсъждане. Познавам не малко военни и смея да твърдя, че доста от тях са силно ограничени, елементарни и аморални, но в същото време изискващи страхопочитание към себе си само заради това, че са униформени. И все пак не бързам с крайни заключения за Калоян.   

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , Vancho каза:

Споделям мнението ти. Обаче не може да се отрече, че е възпитан и дисциплиниран.

Леко ме подразни, когато тропна по масата и гордо заяви, че е военен и решението му не подлежи на обсъждане. Познавам не малко военни и смея да твърдя, че доста от тях са силно ограничени, елементарни и аморални, но в същото време изискващи страхопочитание към себе си само заради това, че са униформени. И все пак не бързам с крайни заключения за Калоян.   

Възпитан и дисциплиниран е, да. Не е като да няма хубави качества. Но интелектуално не ми допада. В този ред на мисли - в тази "Ферма" няма участник, чието мислене да ми харесва много и да изразява позицията си убедително и да го разбирам, дори и да не съм на същото мнение. В предния сезон Митковците и Сами бяха точно така, отделно и сред жените имаше интелигентни и с дар слово (не Бети).

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, Blueberry каза:

Повръщам. Най-мразя грозна жена с красив мъж!

И ти(Рашия) не си от най- красивите пък имаш близнаци от Теофиков !

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 5.10.2020 г. от 17:45, Blueberry каза:

Възпитан и дисциплиниран е, да. Не е като да няма хубави качества. Но интелектуално не ми допада. В този ред на мисли - в тази "Ферма" няма участник, чието мислене да ми харесва много и да изразява позицията си убедително и да го разбирам, дори и да не съм на същото мнение. В предния сезон Митковците и Сами бяха точно така, отделно и сред жените имаше интелигентни и с дар слово (не Бети).

Даяна 😉

 

И като стана дума за нея... Възмутен съм как избраха Антония за фермер пред Даяна. Такава омраза и злоба към Милена, че чак рефлектира върху Даяна и Поли като еднибот малкото, които общуваха с нея... 

 

@Vancho, чудно ми е какво точно хареса на Дана... Изключителна рядка комбинация на грозна, тъпа, елементарна, мрънкаща и мързелива... А и изглежда доста нехигиенична и мръсна... Всеки уважаващ себе си хетеро би праснал Галин пред нея. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, Slavi каза:

Даяна 😉

 

И като стана дума за нея... Възмутен съм как избраха Антония за фермер пред Даяна. Такава омраза и злоба към Милена, че чак рефлектира върху Даяна и Поли като еднибот малкото, които общуваха с нея... 

 

@Vancho, чудно ми е какво точно хареса на Дана... Изключителна рядка комбинация на грозна, тъпа, елементарна, мрънкаща и мързелива... А и изглежда доста нехигиенична и мръсна... Всеки уважаващ себе си хетеро би праснал Галин пред нея. 

Даяна ми харесваше в началото, но вече не - намирам я за превзета и неориентирана.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Blueberry каза:

Даяна ми харесваше в началото, но вече не - намирам я за превзета и неориентирана.

И двете с Дана са егати боклуцуте

Link to comment
Сподели в други сайтове

Даяна е супер достойна и си отстоява позициите. Не лицемерничи, не се опитва да се хареса. Всеки в даден момент от живота си е объркан... Нива над всички други селяци е. Кустев също ме забавлява. Тъпичък е, нонсуетността му ме забавлява. Ангел все още не мога да му разбера играта, но обича да посява семето на раздора и после да гледа сеира отстрани. 

Надя пък цял живот са я комплексирали жени като Милена. Иска да бъде чута на всяка цена и да покаже колко може. Доста е жалка. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 часа , Slavi каза:

Даяна е супер достойна и си отстоява позициите. Не лицемерничи, не се опитва да се хареса. Всеки в даден момент от живота си е объркан... Нива над всички други селяци е. Кустев също ме забавлява. Тъпичък е, нонсуетността му ме забавлява. Ангел все още не мога да му разбера играта, но обича да посява семето на раздора и после да гледа сеира отстрани. 

Надя пък цял живот са я комплексирали жени като Милена. Иска да бъде чута на всяка цена и да покаже колко може. Доста е жалка. 

Че си ги отстоява, така е, но малко ми мишкува. Не мога да се аргументирам точно какво не ми харесва в нея, но със сигурност тя и Антония са единствените, които са ми по-скоро положителни образи.

Кустев и мен ме кефи. Първата седмица се издъни и е голям отворко, но като не е във водеща роля е готин.

Асен ще избере или чичо Митко, или Стоян за дуелист, то това е ясно... да си тръгва и да се свършва тая агония вече. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...