Jump to content

Фермата 6: Пътят на една мечта


Vancho

Препоръчани коментари

преди 11 минути, Blueberry каза:
  Hide contents

Даяна е пратила клипче за поздрав за рождения ден на Ралица Паскалева

Антония е последвала наскоро Петър в Инстаграм, той нея не

Кога трябва да приключат снимките на Фермата? Докъде са в момента?

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Vancho каза:

Кога трябва да приключат снимките на Фермата? Докъде са в момента?

Миналата година финалът беше на 14 декември, а началото беше на 6 септември. Грубо казано е 3 месеца и вървят месец назад - някъде ноември трябва да приключат.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дана леко почва да ме дразни с това цялото мрънкане. Очаквам да покаже нещо повече от това да плюе по Милена. А поведението й по време на избора за дуелист беше супер жалко - тея похвати, издаващи толкова страх, са страшно евтини и елементарни.

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Милена няма от какво да се страхува при положение, че от жените единствена конкуренция може да и бъде Надя. Преди няколко епизода когато пак я коментираха някой спомена, че преди ''Фермата'' активно се е подготвяла за формата и съответно е в добра форма. Избора беше повече от прекрасен. С един куршум два заека - повече от ясно е, че ще остане във Фермата, но най-важното прееба тотално Калоян който се имаше за недостижим и перфектен. Горкия тъкмно се влюби, но Милена му прееба всичко. 

 

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Vancho каза:

Дана леко почва да ме дразни с това цялото мрънкане. Очаквам да покаже нещо повече от това да плюе по Милена. А поведението й по време на избора за дуелист беше супер жалко - тея похвати, издаващи толкова страх, са страшно евтини и елементарни.

И Ангел за пореден път ме разочарова! Тая Милена имам чувството, че е невменяема. Даяна почна да ме дразни и тя .

Нали се сещаш, че ако Антония тази вечер си тръгне, Калоян пак ще фермер и Станджикова пак ще е на дуел!

Жените всички ме дразнят, единствено се кефя на Мария и Антония!

Link to comment
Сподели в други сайтове

@-A. това, че се е подготвяла няма никакво значение. Видяхме я, че не можа да се качи на въжето, въпреки че беше се фукала, че е тренирала. Силвия от предния сезон също беше тренирала, беше гледала и всичките сезони, но беше гола вода в дуела си.

Не мисля, че само Надя е конкуренция на Милена. Мария е много силна и здрава физически, цепи дърва наравно с мъжете. Мисля, че тя е най-силната от жените и всички други са много след нея. Ваня и Даяна също не са за подценяване. 

Яд ме е, че женските образи в този сезон са толкова еднопластови и безинтересни. Миналият сезон жените бяха много интересни за гледане, колкото и да са ме дразнели някои от тях. Тук на никоя не симпатизирам - а и като цяло харесвам само Йордан и Петър.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 45 минути, Blueberry каза:

@-A. това, че се е подготвяла няма никакво значение. Видяхме я, че не можа да се качи на въжето, въпреки че беше се фукала, че е тренирала. Силвия от предния сезон също беше тренирала, беше гледала и всичките сезони, но беше гола вода в дуела си.

Не мисля, че само Надя е конкуренция на Милена. Мария е много силна и здрава физически, цепи дърва наравно с мъжете. Мисля, че тя е най-силната от жените и всички други са много след нея. Ваня и Даяна също не са за подценяване. 

Яд ме е, че женските образи в този сезон са толкова еднопластови и безинтересни. Миналият сезон жените бяха много интересни за гледане, колкото и да са ме дразнели някои от тях. Тук на никоя не симпатизирам - а и като цяло харесвам само Йордан и Петър.

Съгласен съм за женските образи. Да си припомним моя любим, а и култов за миналия сезон.

Дами и господа... Лизи. 🥰

2112035310.jpg

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Vancho каза:

Съгласен съм за женските образи. Да си припомним моя любим, а и култов за миналия сезон.

Дами и господа... Лизи. 🥰

2112035310.jpg

Харесва ми, но най запомнящи са от 1-ви сезон:

Альона, Мария Фризьорката и Рая Агонцева и от 3-ти мисля че беше любимата Марина Сучкова, а от четвърти Росица, Нина, близначките, Радилена и Христина. Харесвах също майора, Версамов и Финци  от 1-ви и 2-ри сезон мисля, че беше и панагюрката и моя приятелка Десислава!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, Vancho каза:

Съгласен съм за женските образи. Да си припомним моя любим, а и култов за миналия сезон.

Дами и господа... Лизи. 🥰

2112035310.jpg

Много ме дразнеше, но просто не е мой тип човек. Иначе многопластов и интересен образ. Красимира също.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, THE IIconic каза:

Харесва ми, но най запомнящи са от 1-ви сезон:

Альона, Мария Фризьорката и Рая Агонцева и от 3-ти мисля че беше любимата Марина Сучкова, а от четвърти Росица, Нина, близначките, Радилена и Христина. Харесвах също майора, Версамов и Финци  от 1-ви и 2-ри сезон мисля, че беше и панагюрката и моя приятелка Десислава!

Аз за втора година гледам Фермата, така че не ги знам изброените.

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, Vancho каза:

Аз за втора година гледам Фермата, така че не ги знам изброените.

Гледа съм всички сезони и всички епизоси, но Фермата 1 си остава фаворит!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Справедливостта възтържествува! "Най-слабата" Антония победи "много силната" Милена.

Сега почва да става истински интересно, когато няма един ясен аутсайдер. Очаквам Милена да предложи Йордан, който да стане фермер и да прати Асен на дуел.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Blueberry каза:

Справедливостта възтържествува! "Най-слабата" Антония победи "много силната" Милена.

Сега почва да става истински интересно, когато няма един ясен аутсайдер. Очаквам Милена да предложи Йордан, който да стане фермер и да прати Асен на дуел.

Аз очаквам Милена да предложи Даяна за фермер. 

Какво ти е мнението за Надя?

 

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Vancho каза:

Аз очаквам Милена да предложи Даяна за фермер. 

Какво ти е мнението за Надя?

 

Покрай Милена ми избяга от фокуса, но никак не я харесвам от първите дни. Дребнава и елементарна женица.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче коментароте в страницата на Фермата подкрепят масово Милена. 

Аз също я харесвах. Общо взето около нея се завуртя целия сюжет. Абсолютни без право се изля толкова помия върху нея, но тя не падна на онова ниско ниво, което демонстрират Дана, Надя и други. 

Най противни са ми Данна тъпото, Надя завистливото и Петър миризливото. 

 

Иначе четох из коментарите, че Милена щяла да се върне на по късен етап. Също, че Антония ще забие ножа на Калоян с Петър. Ще става интересно. 

 

Общо взето фаворит ми е Даяна. ❤️

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма как да върнат Милена - не е първата напуснала, не е и първата жена. С оставането на Асен компенсираха напускането на Габи, най-вероятно и Мирослав ще го компенсират с липса на отпадане занапред, но ще видим. Милена си изигра играта, беше и ратай, и фермер, и дуелист. Няма какво повече да покаже.

Сега лека-полека ще се прегрупират лагерите. Усещам, че Надя ще е новото "анти". Този сезон не виждам начин да го спечели жена, а за фаворити се очертават Петър, Калоян, Йордан, Боби и Кустев. Стоян и Шестака не мисля, че могат да удържат на дуел срещу някой, различен от Асен, който е пълна пародия и със сигурност ще е следващият напуснал.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Blueberry каза:

Няма как да върнат Милена - не е първата напуснала, не е и първата жена. С оставането на Асен компенсираха напускането на Габи, най-вероятно и Мирослав ще го компенсират с липса на отпадане занапред, но ще видим. Милена си изигра играта, беше и ратай, и фермер, и дуелист. Няма какво повече да покаже.

Сега лека-полека ще се прегрупират лагерите. Усещам, че Надя ще е новото "анти". Този сезон не виждам начин да го спечели жена, а за фаворити се очертават Петър, Калоян, Йордан, Боби и Кустев. Стоян и Шестака не мисля, че могат да удържат на дуел, Асен е пълна пародия и със сигурност ще е следващият напуснал.

Но по миналата година имаше дуел между напуснали- Близначките, Радилена и Христина и върнаха Христина. Може и сега да измислят нещо!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Blueberry каза:

Няма как да върнат Милена - не е първата напуснала, не е и първата жена. С оставането на Асен компенсираха напускането на Габи, най-вероятно и Мирослав ще го компенсират с липса на отпадане занапред, но ще видим. Милена си изигра играта, беше и ратай, и фермер, и дуелист. Няма какво повече да покаже.

Сега лека-полека ще се прегрупират лагерите. Усещам, че Надя ще е новото "анти". Този сезон не виждам начин да го спечели жена, а за фаворити се очертават Петър, Калоян, Йордан, Боби и Кустев. Стоян и Шестака не мисля, че могат да удържат на дуел срещу някой, различен от Асен, който е пълна пародия и със сигурност ще е следващият напуснал.

Според мен ще има дуел на отпадналите и тя ще се върне все пак. 

А как прецени Петър като фаворит. За коментиращите в страницата Фермата, Петър ооределено не е такъв. В игрите също не е показал впечатляващи умения. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 44 минути, Slavi каза:

А как прецени Петър като фаворит. За коментиращите в страницата Фермата, Петър ооределено не е такъв. В игрите също не е показал впечатляващи умения. 

Честно казано - съвсем субективно, защото в последните години по риалитита, моите фаворити винаги стигат далеч, ако не са и победители. 

Не знам страниците във фейсбук каква извадка са, по-активни са хейтърите, които подкрепят коментари, които са сходни на техните и затова тези постове се вдигат нагоре. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, Blueberry каза:

Честно казано - съвсем субективно, защото в последните години по риалитита, моите фаворити винаги стигат далеч, ако не са и победители. 

Не знам страниците във фейсбук каква извадка са, по-активни са хейтърите, които подкрепят коментари, които са сходни на техните и затова тези постове се вдигат нагоре. 

В официалната страница на Фермата масово се коментира, че последната битка от дуела на Милена и Антония не е била честна и е така. Каква е логиката да се борят за време като накрая ще им броят свалените трупчета. 

Иначе Петър няма основание да се счита за фаворит и смятам, че тепърва ше гледаме изцепките му. Бетер жените е. Пълна клюкарка. 

 

Кои бяха фаворитите ти в предните сезони на Фермата и Игрите на волята? 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Slavi каза:

В официалната страница на Фермата масово се коментира, че последната битка от дуела на Милена и Антония не е била честна и е така. Каква е логиката да се борят за време като накрая ще им броят свалените трупчета.  

Предполага се, че дуелистите ще съборят стената и затова играта е за време. Когато това не се случи се броят свалените трупчета.

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...