Jump to content

Препоръчани коментари

преди 5 минути, THE IIconic каза:

И споеред мен песента не беше ок! Мисля ,че я чух за първи път.

п.с. Имаш ли някакви предположение за книгата? Чух и изпълнението от миналата седмица и ми се струва , че знам кой е .

Все си мисля, че е някоя естрадна легенда, но някоя по позабравена, която не е участвала във формати... 

image.png

Сподели този коментар

Връзка към коментар
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Slavi каза:

Все си мисля, че е някоя естрадна легенда, но някоя по позабравена, която не е участвала във формати... 

Естрадна е да! 

cf0c1cb90e98a297.jpg

Сподели този коментар

Връзка към коментар
Сподели в други сайтове
преди 49 минути, THE IIconic каза:

И споеред мен песента не беше ок! Мисля ,че я чух за първи път.

п.с. Имаш ли някакви предположение за книгата? Чух и изпълнението от миналата седмица и ми се струва , че знам кой е .

Е, точно книгата мисля, че е Камелия Тодорова. Защо пък не? И нейният тембър е много специфичен.... Иначе и аз за Есил съм най-сигурен, но и книгата точно мисля, че е Тодорова. Булката повечето я разпознаха като Златка Райкова. Добра е и на мен много ми харесва като образ тук, както и в "Като две капки вода" също се представи страхотно. :) 

vy45xy.jpg

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Сподели този коментар

Връзка към коментар
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, DevilWish каза:

Е, точно книгата мисля, че е Камелия Тодорова. Защо пък не? И нейният тембър е много специфичен.... Иначе и аз за Есил съм най-сигурен, но и книгата точно мисля, че е Тодорова. Булката повечето я разпознаха като Златка Райкова. Добра е и на мен много ми харесва като образ тук, както и в "Като две капки вода" също се представи страхотно. :) 

Тодорова е ниска. Ако е в играта по- скоро е Палячи.Там чувам нейния тембър.

cf0c1cb90e98a297.jpg

Сподели този коментар

Връзка към коментар
Сподели в други сайтове

Светлината е Мила Роберт. Така мисля.

Това със Златка е повече от абсурдно. ЧАк така добре не може да пее.

Сподели този коментар

Връзка към коментар
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, meleto каза:

cf0c1cb90e98a297.jpg

Сподели този коментар

Връзка към коментар
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, meleto каза:

Според мен гласовете им са обработени !

cf0c1cb90e98a297.jpg

Сподели този коментар

Връзка към коментар
Сподели в други сайтове

На Генова изобщо не й беше приятно че изхвърча първа.😂

Правиш стъпка напред, и вдъхновен гледаш мен. Tози момент ще отлети - сам прецени, дали го искаш. Аз го искам. Правя стъпка напред.

Сподели този коментар

Връзка към коментар
Сподели в други сайтове
преди 2 часа , THE IIconic каза:

Тодорова е ниска. Ако е в играта по- скоро е Палячи.Там чувам нейния тембър.

Висока е Камелия Тодорова. Майка ми я познава лично и каза, че е висока жена. Ама то ние сме ниски и за нас може би е висока. :D Но и в тембърът тя първо даже я разпозна и за това си мислим, че това е тя. Палячи за мен е непонятно кой е....

vy45xy.jpg

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Сподели този коментар

Връзка към коментар
Сподели в други сайтове
преди 1 час, xroflx9 каза:

На Генова изобщо не й беше приятно че изхвърча първа.😂

Жестоко унижение. А тук им се смеем като останат втори😁

image.png

Сподели този коментар

Връзка към коментар
Сподели в други сайтове

Е Генова не пя като певица, че да е сърдита, че отпада. 

Може Есил да спечели.

ВЪРНЕТЕ ЧАЛГАВИЗИЯ!

Сподели този коментар

Връзка към коментар
Сподели в други сайтове

Според мен има нещо сбъркано в регламента на предаването. Би трябвало да отпадат само разкрити маски. И да печели този, който най-умело е успял да заблуди панел и зрители.

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png

Сподели този коментар

Връзка към коментар
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, Blueberry каза:

Е Генова не пя като певица, че да е сърдита, че отпада. 

Може Есил да спечели.

Да ги видим и другата седмица

cf0c1cb90e98a297.jpg

Сподели този коментар

Връзка към коментар
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, Vancho каза:

Според мен има нещо сбъркано в регламента на предаването. Би трябвало да отпадат само разкрити маски. И да печели този, който най-умело е успял да заблуди панел и зрители.

Съгласна съм.

Макар че миналата година на финала бяха сравнително неизвестни маски - много малко подозираха Михаела Маринова за Гарванът, за Розата имаше съмнения, че може и да не е Жана, а Пчелата сравнително късно бе изобличена като Маги Джанаварова. Принцесата - Алисия отпадна на полуфинала, а другите ясни образи - Вальо Михов, Джулиана Гани, Ненчо Балабанов, Прея ги разкараха по-рано.

ВЪРНЕТЕ ЧАЛГАВИЗИЯ!

Сподели този коментар

Връзка към коментар
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Blueberry каза:

Съгласна съм.

Макар че миналата година на финала бяха сравнително неизвестни маски - много малко подозираха Михаела Маринова за Гарванът, за Розата имаше съмнения, че може и да не е Жана, а Пчелата сравнително късно бе изобличена като Маги Джанаварова. Принцесата - Алисия отпадна на полуфинала, а другите ясни образи - Вальо Михов, Джулиана Гани, Ненчо Балабанов ги разкараха по-рано.

Няма ли да е по-смислено панела да коментира по време на лайфа както досега, но след всички изпълнения да имат някакво време за публично съвещание, в което да обединяват предположенията си кой стои зад всяка маска и да излъчват общо мнение. След което да отварят линиите за гласуване и хората да преценяват ... примерно панела са казали, че Ангелът е Есил и хората да гласуват дали смятат, че това е така ... 

Сподели този коментар

Връзка към коментар
Сподели в други сайтове
Току що, Vancho каза:

Няма ли да е по-смислено панела да коментира по време на лайфа както досега, но след всички изпълнения да имат някакво време за публично съвещание, в което да обединяват предположенията си кой стои зад всяка маска и да излъчват общо мнение. След което да отварят линиите за гласуване и хората да преценяват ... примерно панела са казали, че Ангелът е Есил и хората да гласуват дали смятат, че това е така ... 

Е това е съвсем друг формат, едва ли ще го направят, американското е на същия принцип. Но предвид, че при нас няма толкова много звезди и са все разпознаваеми, е можело да го извъртят малко.

Как ми липсва Къртицата... и всякакви предавания с елемент на мистерия и разпознаване. Защото тук с тия обработени гласове е преливане от пусто в празно. 

ВЪРНЕТЕ ЧАЛГАВИЗИЯ!

Сподели този коментар

Връзка към коментар
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Blueberry каза:

Е това е съвсем друг формат, едва ли ще го направят, американското е на същия принцип. Но предвид, че при нас няма толкова много звезди и са все разпознаваеми, е можело да го извъртят малко.

Как ми липсва Къртицата... и всякакви предавания с елемент на мистерия и разпознаване. Защото тук с тия обработени гласове е преливане от пусто в празно. 

Еми чудесно, току-що измислих нов формат. Халваджиян, Иван, Андрей, Тупарев, свържете се с мен за повече информация. Не се опитвайте да хитреете, защото все още не съм патентовал идеята, но ще я!!!

Сподели този коментар

Връзка към коментар
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, Vancho каза:

Еми чудесно, току-що измислих нов формат. Халваджиян, Иван, Андрей, Тупарев, свържете се с мен за повече информация. Не се опитвайте да хитреете, защото все още не съм патентовал идеята, но ще я!!!

Какво ще кажеш за Булката? Ако в предния епизод всяка една думичка я обвързвах със Златка, че и пеенето, този път е все едно коренно различен човек. Възможно ли да е Пламена, намекна се за хранително разстройство?

ВЪРНЕТЕ ЧАЛГАВИЗИЯ!

Сподели този коментар

Връзка към коментар
Сподели в други сайтове
преди 7 часа , THE IIconic каза:

Според мен гласовете им са обработени !

Не знам. Поли като отпадна имаше ли разлика с изпълнението по време на дуела и финалното?

Есил не пя идеално. Опита да изпее песента с импровизации. Беше си на живо.

Сподели този коментар

Връзка към коментар
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Blueberry каза:

Какво ще кажеш за Булката? Ако в предния епизод всяка една думичка я обвързвах със Златка, че и пеенето, този път е все едно коренно различен човек. Възможно ли да е Пламена, намекна се за хранително разстройство?

Мнението ми за Булката си остава същото - 100% Златка. 

Коя е Пламена? 

Сподели този коментар

Връзка към коментар
Сподели в други сайтове
преди 49 минути, Vancho каза:

Да, това е интересна идея. Не знам дали го позволява формата (не е бг) и до каква степен могат да правят такива неща. 

На мен ми е любопитно по какъв начин договарят хонорарите си... подозирам, че всичко е предварително премерено и изчислено. В ТВ формати винаги трябва да има обрати и неочаквани развръзки. За да държат гледаемостта ще падат и яки маски на по-ранен етап. Както в "Игри на тронове" избиха половината главни герои, но от това само се засили интереса към продукцията.

Сподели този коментар

Връзка към коментар
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, meleto каза:

Не знам. Поли като отпадна имаше ли разлика с изпълнението по време на дуела и финалното?

Есил не пя идеално. Опита да изпее песента с импровизации. Беше си на живо.

Нямаше особена разлика, но ми се видя на плейбек. Някой, ако го е гледал директно, може да каже, сега не ми се връщат двата клипа.

преди 3 минути, Vancho каза:

Мнението ми за Булката си остава същото - 100% Златка. 

Коя е Пламена? 

Беше в Мюзик Айдъл и после за кратко в Пайнер. Но май не е толкова известна.

Виктор Калев и Азис са доста убедени, че е Златка, но изпълнението никак не звучеше като нея.

ВЪРНЕТЕ ЧАЛГАВИЗИЯ!

Сподели този коментар

Връзка към коментар
Сподели в други сайтове

Златка според мен е Хищничката

Правиш стъпка напред, и вдъхновен гледаш мен. Tози момент ще отлети - сам прецени, дали го искаш. Аз го искам. Правя стъпка напред.

Сподели този коментар

Връзка към коментар
Сподели в други сайтове

Поли Генова общо-взето потвърди в "Здравей, България"., че не всички пеят на живо, така че всякакви аргументи от сорта "Ама Булката пее, как ще е Златка", отпадат. 

ВЪРНЕТЕ ЧАЛГАВИЗИЯ!

Сподели този коментар

Връзка към коментар
Сподели в други сайтове

Битките тазо събота:

ЗМИЯТА vs МАКАРОНА 
ХИЩНИЦАТА vs МОЗЪКА 
Тройна битка - ПАЛЯЧИ vsКНИГАТА vs БЕБЕТО

@Blueberry, предположения кой ще отпадне? Според мен мозъка или змията.

cf0c1cb90e98a297.jpg

Сподели този коментар

Връзка към коментар
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

• Последно видели темата   0 Потребители

Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.

• Create New...