Jump to content

Препоръчани коментари

Впечатляващи костюми и неразгадаеми образи откриха втори сезон на „Маскираният певец"

Певицата и победител от първото издание на шоуто – Михаела Маринова, беше специален гост на панела

Четиринадесет маски поставиха вълнуващо начало на първата вечер от втори сезон на „Маскираният певец“. Шоуто беше открито от новия тандем в лицето на Васил Василев-Зуека и Герасим Георгиев-Геро, които заредиха зрителите с добро настроение и очакване за вълнуващи загадки. Новият панел беше допълнен от специален гост – певицата и победител в първи сезон на шоуто Михаела Маринова. „Благодаря за възможността да бъда тук и да видя как изглежда шоуто от другата страна – тази на панела, който трябва да отгатне сложните образи“, сподели певицата, която даде поредица от интересни предложения за участниците. 

Булката, Баба Яга, Мозъкът, Палячи, Змия, Златният, Книгата, Очите, Бебето, Плашилото, Ангелът, Светлината, Хищницата и Макаронът ще бъдат героите във втори сезон на най-мистериозното шоу в ефира. Неразгадаемите образи впечатлиха с ярки костюми и оригинално присъствие, което остави хиляди въпроси в панела от самото начало. Сред предположенията на панелистите бяха популярни актьори и изпълнители като Деян Донков, Дичо, Лили Иванова, Рут Колева, Рафи , Милица Гладнишка, Димитър Рачков, Камелия Тодорова, Миро, Мая Бежанска, Мила Роберт, Луна и много други.

119195072_343114217052601_993142347509758839_o.jpg

cf0c1cb90e98a297.jpg

Сподели този коментар

Връзка към коментар
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Vancho каза:

Сега зяпах Маскираният певец и разпознах 3 маски.

Булката - 100% Златка Райкова. Гледал съм я в Капките и няма как да объркам това тяло, кълченето и въобще движенията й. Гласът и начина на фразиране също.

Бебето - Рачков. Коленете, пеенето и поведението му.

Ангелът - Есил 

Като цяло не съм очарован. Едва ли ще го гледам. Фермата е доста по-интересна.

Булката според мен е Рут, а Златка е Хищницата!

Още:

Баба  Яга- Веселин Плачков

Мозъкът- Дичо 100%

Палячи ми напомня на Кеми Тодорова

Очите- Мария

Бебето - Рачков

Ангелът - Есил

И за Тези не съм напълно сигурен, но пък другите хич!

cf0c1cb90e98a297.jpg

Сподели този коментар

Връзка към коментар
Сподели в други сайтове

Ние пък с майка ми мислим, че книгата е Камелия Тодорова, тя има много специфичен тембър, за Ангелът веднага се сетихме за Есил Дюран. Булката, Очите и Макаронът също ми харесаха, но все още не знам.... Макаронът има шанс да е и Десислава, както казват. Този Златният снощи докато гледахме и майка ми веднага се сети за Евгени Минчев. Така се изказа, точно като него.... особено с това, че животът му е объркан, а знаем, че и той пее.

vy45xy.jpg

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Сподели този коментар

Връзка към коментар
Сподели в други сайтове
преди 1 час , THE IIconic каза:

Булката според мен е Рут, а Златка е Хищницата!

Булката е Златка 100%, казвам ти... мога да се обзаложа. Не подлежи на съмнения и коментиране. 

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png

Сподели този коментар

Връзка към коментар
Сподели в други сайтове

Хора, добре ли сте?

Златка не може да пее толкова добре. Същата работа, когато Азис се изцепи за Малина. Но то е ясно защо го прави - това си е реклама за нея. Ама пък тя толкова глас не може да извади. Чак беше абсурдно.

Раздвоен съм за Рачков... според мен е или тоя дето пя Тодор Колев или маската със здравите крака. 

Мисля, че само Есил Дюран можах да позная... а и Папи Ханс. 

Това Палячи как ще е Камелия Тодорова... невъзможно. Мария също не можах да позная под никоя маска. 

Сподели този коментар

Връзка към коментар
Сподели в други сайтове
преди 32 минути, Vancho каза:

Булката е Златка 100%, казвам ти... мога да се обзаложа. Не подлежи на съмнения и коментиране. 

Не съм съгласен. Чува се гласът на Рут! Хищницата все едно слушам и гледам Злата от Пазарджик. Ама още един- два лайфа и ще ги познаем всички.Миналата година само Рицарят, Розата, Звездата, Шапката и Гарвана не познах.

cf0c1cb90e98a297.jpg

Сподели този коментар

Връзка към коментар
Сподели в други сайтове
преди 26 минути, Dominatora каза:

Макарона може да е Деса :D

По- скоро е свързана с Испания и Щатите. Не е тя

cf0c1cb90e98a297.jpg

Сподели този коментар

Връзка към коментар
Сподели в други сайтове

Много изпълнения бяха предварително обработен плейбек, а Златка пее прилично за аматьор. И аз съм сигурна, че е Булката, единственото, което може да ме усъмни е нарочно да са давани двусмислени жокери.

Хищницата си мисля, че е Богданска. Била е "Мис Национален отбор" и има висше, май е казвала, че е била добра студентка. Отделно физиката прилича на Богданска - слаба и дългокрака.

Златка не е много висока (1.63) и винаги е на токчета. Има го тоя маниер с отмятане на косата, който и Азис отбеляза. И ето жокерите.

Тя е жена, която обича да носи бяло, но на сватби ходи само с покана, така е от години >>> Златка има(ше) сватбена агенция от години

Знае 2 и 200 >>> от небогато семейство произхожда, но е била и с много богати мъже

няма против да живее далеч от богатия и шумен град >>> жилището им с Благой е в покрайнините на София, отделно е от Пазарджик

Единственото изречение, което не свързвам с нищо конкретно, е това, че не обича неканени гости и подбира в какви събития да участва, но това според мен и не е много ключово.

ВЪРНЕТЕ ЧАЛГАВИЗИЯ!

Сподели този коментар

Връзка към коментар
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Blueberry каза:

Много изпълнения бяха предварително обработен плейбек, а Златка пее прилично за аматьор. И аз съм сигурна, че е Булката, единственото, което може да ме усъмни е нарочно да са давани двусмислени жокери.

Хищницата си мисля, че е Богданска. Била е "Мис Национален отбор" и има висше, май е казвала, че е била добра студентка. Отделно физиката прилича на Богданска - слаба и дългокрака.

Златка не е много висока (1.63) и винаги е на токчета. Има го тоя маниер с отмятане на косата, който и Азис отбеляза. И ето жокерите.

Тя е жена, която обича да носи бяло, но на сватби ходи само с покана, така е от години >>> Златка има(ше) сватбена агенция от години

Знае 2 и 200 >>> от небогато семейство произхожда, но е била и с много богати мъже

няма против да живее далеч от богатия и шумен град >>> жилището им с Благой е в покрайнините на София, отделно е от Пазарджик

Единственото изречение, което не свързвам с нищо конкретно, е това, че не обича неканени гости и подбира в какви събития да участва, но това според мен и не е много ключово.

А Богданска може ли да пее , защото не съм я чувал,а Ангелът във визитката помислих че е Глория. Тази песен дето я пя и тя ги е пяла. Нали е била вариетена певица и каза , че това и е любимата песен, но после се усъмних в Есил. Времето ще покаже.

cf0c1cb90e98a297.jpg

Сподели този коментар

Връзка към коментар
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, Blueberry каза:

Абсурд Хищницата да е Алекс... нали за Петканова говориш? 

Тя е супер слаба и висока. Вгледай се добре в тялото на Хищницата и ще забележиш, че е далеч от перфектното. Нищо общо с това на Петканова.  

Сподели този коментар

Връзка към коментар
Сподели в други сайтове
преди 16 минути, Vancho каза:

Абсурд Хищницата да е Алекс... нали за Петканова говориш? 

Тя е супер слаба и висока. Вгледай се добре в тялото на Хищницата и ще забележиш, че е далеч от перфектното. Нищо общо с това на Петканова.  

Това е костюм, не латексово трико - не й очертава всяка извивка точно както е. За мен си е Петканова/Богданска. :D 

В предния сезон познах само Алисия, така че не съм фактор...

ВЪРНЕТЕ ЧАЛГАВИЗИЯ!

Сподели този коментар

Връзка към коментар
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, Blueberry каза:

Това е костюм, не латексово трико - не й очертава всяка извивка точно както е. За мен си е Петканова/Богданска. :D 

В предния сезон познах само Алисия, така че не съм фактор...

Петканова няма такива бутове и корем. Изгледай й визитката пак.

Сподели този коментар

Връзка към коментар
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Vancho каза:

Петканова няма такива бутове и корем. Изгледай й визитката пак.

Отново казвам - това е сценичен костюм, винаги може да е подплатен на някакви места и да придава повече обем.

Другото, което ми се струва логично, е Биляна Лазарова, но не мисля, че е достатъчно известна, че да я поканят.

ВЪРНЕТЕ ЧАЛГАВИЗИЯ!

Сподели този коментар

Връзка към коментар
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Blueberry каза:

Отново казвам - това е сценичен костюм, винаги може да е подплатен на някакви места и да придава повече обем.

Другото, което ми се струва логично, е Биляна Лазарова, но не мисля, че е достатъчно известна, че да я поканят.

Ама Богданска някой чувал ли е да пее?

cf0c1cb90e98a297.jpg

Сподели този коментар

Връзка към коментар
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, THE IIconic каза:

Ама Богданска някой чувал ли е да пее?

ВЪРНЕТЕ ЧАЛГАВИЗИЯ!

Сподели този коментар

Връзка към коментар
Сподели в други сайтове

За Деса и Есил съм сигурен. Уж чалга певици, ма няма по добри вокално от тях. 

Това за Италия и Франция не е свурзано с Деса, а с макарона каъо произход. 

image.png

Сподели този коментар

Връзка към коментар
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, Slavi каза:

За Деса и Есил съм сигурен. Уж чалга певици, ма няма по добри вокално от тях. 

Това за Италия и Франция не е свурзано с Деса, а с макарона каъо произход. 

Според мен е много по-косвено, отколкото си мислим. Нещо от сорта на това, че не знаеше столиците в Брадъра (не си спомням дали точно тях двете ги имаше в диалога обаче). Или пък това, че може да се прави, че говори на съответния език. 

Аз съм убедена за Есил и Златка... Баба Яга също ми звучи като Константин и успявам да свържа уликите с него. Макаронът - Деси ми прилича само по краката и по техниката на пеене, но не съм сигурна...

ВЪРНЕТЕ ЧАЛГАВИЗИЯ!

Сподели този коментар

Връзка към коментар
Сподели в други сайтове
преди 30 минути, Blueberry каза:

Харесвам я, но тя не пее, а рецитира. Пишеше се, че Ева Веселинова ще участва, никъде не я чух.

cf0c1cb90e98a297.jpg

Сподели този коментар

Връзка към коментар
Сподели в други сайтове
преди 17 минути, Blueberry каза:

Според мен е много по-косвено, отколкото си мислим. Нещо от сорта на това, че не знаеше столиците в Брадъра (не си спомням дали точно тях двете ги имаше в диалога обаче). Или пък това, че може да се прави, че говори на съответния език. 

Аз съм убедена за Есил и Златка... Баба Яга също ми звучи като Константин и успявам да свържа уликите с него. Макаронът - Деси ми прилича само по краката и по техниката на пеене, но не съм сигурна...

Австрия- Манхатан

Хелсинки- Манчестър

Не е това

cf0c1cb90e98a297.jpg

Сподели този коментар

Връзка към коментар
Сподели в други сайтове
преди 35 минути, Blueberry каза:

Днес кои ще пеят? Или не е днес :D 

Баба Яга vs Очите

Булката vs Плашилото

Ангелът vs Златният vs Светлината

Според мен Очите, Плашилото и Златният са на елиминаций.

cf0c1cb90e98a297.jpg

Сподели този коментар

Връзка към коментар
Сподели в други сайтове
преди 55 минути, THE IIconic каза:

Баба Яга vs Очите

Булката vs Плашилото

Ангелът vs Златният vs Светлината

Според мен Очите, Плашилото и Златният са на елиминаций.

Аз не съм в час с предаването. Какво ще се случва днес? Смисъл ще пеят и после някой отпада? Хората ли гласуват или журито?

Сподели този коментар

Връзка към коментар
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Vancho каза:

Аз не съм в час с предаването. Какво ще се случва днес? Смисъл ще пеят и после някой отпада? Хората ли гласуват или журито?

Пеят един срещу друг както съм ги написал. За всяка двойка хората гласуват и има по 1 победител. И накрая от тримата гласувалли, този с най- малко вот отпада и си сваля маската, а хората се ррадват!

cf0c1cb90e98a297.jpg

Сподели този коментар

Връзка към коментар
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

• Последно видели темата   0 Потребители

Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.

• Create New...