Jump to content



Чалгавизия 24 - Песни, които са снимани на морето


Препоръчани коментари

ЧАЛГАВИЗИЯ EDITION 24 - ФИНАЛ
ГЛАСУВАНЕ!
ВИДЕО с песните:

https://drive.google.com/file/d/1k6ZuJOxDSL-LK7SZ-3OCo1OD-fHjx0gJ/view?usp=sharing

 
Финалисти, очаквам вашият вот НА ЛИЧНО! 
 
Гласувате за 10 песни по точкова система 12, 10, 8-1т (или просто ми пратете вашият топ 10)
Не може да гласувате за себе си! Успех!

 
Финалистите: 
 
Краен срок за гласуване 18.08 - 20:00 часа!

Важно!
На финал по нормалната точкова система гласуват само финалистите.

Отпадналите участници и другите потребители ще имат право да ви подкрепят като си изберат топ 3 или топ 5 от финалистите.
Техните точки за даване са общо 15, така че ако гласуват за 3 песни, всеки ще получи по 5 точки и обратно.
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 121
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Важно!
На финал по нормалната точкова система гласуват само финалистите.

Отпадналите участници и другите потребители ще имат право да ви подкрепят като си изберат топ 3 или топ 5 от финалистите.
Техните точки за даване са общо 15, така че ако гласуват за 3 песни, всеки ще получи по 5 точки и обратно.

@penakavalli, @.close to me., @bleron, @Lelqtian, @THE IIconic, @Гальо, @Willy, @asylum

Link to comment
Сподели в други сайтове

След финала ще пусна темата за "Неклипирани песни vol.2" и на другия ден спешъл едишъна "Балкански музика".

Имате време да си изберете песни! Ето и списъка на песните, които НЕ МОЖЕ да участват:

Неклипирани:

Screenshot-20200425-135916-Chrome.jpg

Screenshot-20200425-140444-Chrome.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

За да няма недоразбрали и ощетени, ето и правилата:

Балканска музика:

*По три песни на даден изпълнител* (2 самостоятелни и един дует)

*Песни от България и на български изпълнители на чужд език са забранени*

МОЖЕ да участвате с песни от следващите държави: Словения, Хърватия, Босния, Черна Гора, Косово, Албания, Гърция, Турция, Македония, Сърбия и Румъния!

 

Неклипирани песни vol.2:

 

*По три песни на даден изпълнител* (три самостоятелни, две самостоятелни и един дует или два дуети и една самостоятелна песен)

*Позволено е участие с ТВ версии, песни от коледна и новогодишна програма и от промоции, стига песента да няма официален видеоклип!*

*Песни от чужбина и на чужд език са забранени*

*Песни на изпълнителят победител са забранени(  ???  )*

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , pechenko каза:

За да няма недоразбрали и ощетени, ето и правилата:

Балканска музика:

*По три песни на даден изпълнител* (2 самостоятелни и един дует)

*Песни от България и на български изпълнители на чужд език са забранени*

МОЖЕ да участвате с песни от следващите държави: Словения, Хърватия, Босния, Черна Гора, Косово, Албания, Гърция, Турция, Македония, Сърбия и Румъния!

 

Неклипирани песни vol.2:

 

*По три песни на даден изпълнител* (три самостоятелни, две самостоятелни и един дует или два дуети и една самостоятелна песен)

*Позволено е участие с ТВ версии, песни от коледна и новогодишна програма и от промоции, стига песента да няма официален видеоклип!*

*Песни от чужбина и на чужд език са забранени*

*Песни на изпълнителят победител са забранени(  ???  )*

Аз имам ново предложение - освен редовните правила и темата, да разнообразяваме с някви произволни към всеки едишън. Тва на тия балканските и неклипираните да изключим вече участвалите песни е бая положително. Примерно по-по-по следващ едишън (след тия двата) да е с песни на певици, които не са участвали в тоя морския примерно. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 часа , pechenko каза:

1. 82т.
2. 81т.
3. 67т.
4. 65т.
5. 52т.
6. 49т.
7. 46т.

8.Анелия - Всичко води към теб - @penakavalli - 39т.
9.Алисия - Mr.Greshen - @.close to me. - 37т.
10.Глория - Лятно пълнолудие - @bleron - 32т.
11.Наргиз - Ти си любовта - @Lelqtian - 9т.

Любимата ми песен на Анелия е Всичко води към теб и колко пъти исках да участвам с нея, но за втори път ме изпревариха.... Е..... :D Ми от този полуфинал Отново не дойде, По-страшно и Мистерия са ми адски любими. Но няма да пропусна да подкрепя и любимата ми Илиянова Тупалка, дуетите на Гергана и Галин и Райна и Константин и разбира се Камелия! От моят полуфинал също са получили точки любими мои песни. Имах и топ 11, но нямаше как и сведохме до 10! :D Успех на песните на Емилия, Райна, Деси Слава, Цветелина Янева, Камелия и разбира се лятото не е лято без АНЕЛИЯ! :D 
Подкупвам подкрепата ви за първо място с любим шоколадов сладолед, по мой избор + втори по ваш! :D 
Който подкрепи "ОБИЧАЙ МЕ" ще има много сладолед, а който не - ще пие една студена вода! :D 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Blueberry каза:

Хайде гласувайте, че съм готова да печеля следващите два кръга за радост на @THE IIconic

Може ли да се учавства само в единия едишън. Тоя с чуждите песни не ми е интересен май :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...