Jump to content



Чалгавизия 24 - Песни, които са снимани на морето


Препоръчани коментари

  • Отговори 121
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 1 час, dan!el каза:

Ще се пробвам с Деси Слава:

 

А това го запазвам за @Сашо. Той, ако иска, нека си го смени като види:

 

Колебах се за това или По-страшно на Янева, но след като си го запазил го грабваам😃

Мерси за което! 

Само да попитам, тука се гласува за песен, нали така? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И това ще преживея, От щастието най-боли, Студени, Не си сама, Глора има милион песни клипирани на море, като например  - Пияна вишна.  Кама има и Sexy. Емблематичната Море и суша на Магди. Легендата за любовта на Ема, като и Мечтата да и вземеш. Съперницата на Есил. Има избор. :1000(30):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Предлагам да се направи списък с участващите песни в последните 10 (примерно) едишъна и да няма право никой да участва с тях. Този списък да се обновява периодично след всяко издание на играта и да се добавят песните от завършилото току-що, а да се "освобождават" тези от "най-стария" забранен едишън.

Нека има разнообразие в песните, че наистина взе да писва вече. Пък така без списък няма как всеки да помни и знае какво е участвало.

П.С. И тези смени са малко дразнещи. Запишеш се с едно и до края го смениш 3 пъти като объркваш тези след теб с какво участваш. Ако има желание организаторът, нека помисли и върху това правило, което се ползва главно, за да се запази някоя песен още сред първите и вече после, ако изскочи друга, се сменя.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пак ли ми открадна някой "Всичко води към теб", бе? Ми няма пък! Като чуя лято и се сещам за Анелия! Атакувам с песента накарала ме да прослушам поп-фолк на Анелия - ОБИЧАЙ МЕ и очаквам вашата подкрепа!!!

Нарочно не съм дал "Не знаеш", защото вече Боровинката участва с нея и заслужено беше в топ 3, както аз съм правил с "Крепост" и "Да видя какво е", но някои потребители още имат навика да ги дават. Съгласен съм с Даниел и другите потребители, че не е нужно да се "дъвкат" и "предъвкват" едни и същи песни по 100 пъти. Ето, сега Анелия вече участва с 3 песни, но моята и "Искам те" май не сме ги виждали в друг edition. Смятам, че така е най-честно! Добра е идеята, която е дал потребителя и аз смятам да го въведем като правило и тези песни да се обновяват. Мисля, че повечето ще сме ЗА.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 часа , Сашо каза:

Колебах се за това или По-страшно на Янева, но след като си го запазил го грабваам😃

Мерси за което! 

Само да попитам, тука се гласува за песен, нали така? 

Да, просто условието е клипа на песента да е сниман на морето.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Първи полуфинал ВИДЕО:

https://drive.google.com/file/d/1WkTazf41rPBcsAbxz3ky9Ze6yIXlEqoF/view?usp=sharing

Важнo!
Гласувате за 7 песни, по точкова система: 12т, 10т, 8т, 6т, 4т,, 2т и 1т.(или просто ми изпратете вашият топ 7). Не може да гласувате за себе си и гласувате единствено и само в вашият полуфинал!


7 песни отиват на финал!

ОЧАКВАМ ВАШИЯТ ВОТ НА ЛИЧНО!

В този полуфинал участват и гласуват:

 

@gabbati, @pechenko, @THE IIconic, @Krislena, @asylum, @Alter Ego, @BobiTo, @DevilWish, @Willy, @Гальо, @payner_tv и директните финалисти - @Blueberry и @Beat.

краен срок за гласуване 16.08 - 20:00 часа.

УСПЕХ!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Втори полуфинал ВИДЕО:

https://drive.google.com/file/d/10S8eABHT3enQzEKgz1nounKNaHPrZ2ZK/view?usp=sharing

Важнo!
Гласувате за 7 песни, по точкова система: 12т, 10т, 8т, 6т, 4т,, 2т и 1т.(или просто ми изпратете вашият топ 7). Не може да гласувате за себе си и гласувате единствено и само в вашият полуфинал!


7 песни отиват на финал!

ОЧАКВАМ ВАШИЯТ ВОТ НА ЛИЧНО!

В този полуфинал участват и гласуват:

 

 @M.Power, @-A., @Achito, @penakavalli, @dan!el, @GSA, @Сашо, @.close to me., @Lelqtian, @devotioner, @bleron и директните финалисти - @Blueberry и @Beat.

краен срок за гласуване 16.08 - 20:00 часа.

УСПЕХ!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , pechenko каза:

Първи полуфинал ВИДЕО:

https://drive.google.com/file/d/1WkTazf41rPBcsAbxz3ky9Ze6yIXlEqoF/view?usp=sharing

Важнo!
Гласувате за 7 песни, по точкова система: 12т, 10т, 8т, 6т, 4т,, 2т и 1т.(или просто ми изпратете вашият топ 7). Не може да гласувате за себе си и гласувате единствено и само в вашият полуфинал!


7 песни отиват на финал!

ОЧАКВАМ ВАШИЯТ ВОТ НА ЛИЧНО!

В този полуфинал участват и гласуват:

 

@gabbati, @pechenko, @THE IIconic, @Krislena, @asylum, @Alter Ego, @BobiTo, @DevilWish, @Willy, @Гальо, @payner_tv и директните финалисти - @Blueberry и @Beat.

краен срок за гласуване 16.08 - 20:00 часа.

УСПЕХ!

Не мога да гледам клиповете, за това ще помоля някой да напише песните, които участват в моя полуфинал, за да гласувам!!!! И принципно ще помоля за това! Нямам възможност да гледам винаги клиповете, sorry за което.... 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Lelqtian каза:

 

Благодаря ти! Оправих се аз със заглавията лесно (звукът на лятото, беше) не е лоша тая песничка.... А за тая на Моника се сетих, ха-ха.... забавно! :D Успех! Имам някои любими песни, особено на Райна (както винаги), Емануела и Янева с тази размазващо яка песен. Успех на участващите. Нарочно няма да ви кажа за кои песни гласувам освен тия трите! :D Няма лоша песен, но моята е най-хубава! :D Печенко, следващия път да може да си метнем по 12 т. и за нашите тракове, че благодарение на тази песен прослушах поп-фолк аз! 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...