Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 2 минути, Willy каза:

Ваня е имала 230к за 24лч. Май ще има пореден хит след Параноя, която общо има 10М.

 

всъщност Ваня няма слаби песни откакто е в Пайнер

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , AysheYaneva каза:

Лично съм присъствал на нейно участие, на което изпя точно 0 песни на живо. Грандиозен концерт беше. Смея даже да го определя като такъв на световно ниво! Меломаните бяха в екстаз!

Мимчу ти ли си? B)

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, Willy каза:

#1 в тренда????Моля?!!

 

Ухаааааа :bowdown:

аз и  @Blueberry празнуваме

 

 

от както излезе, не съм спрял да го слушам!  Лидия е Топ.Всички ще й дишат прахта :). поредната цигара на Десита мина и замина .

  • Haha 5
  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Krislena каза:

от както излезе, не съм спрял да го слушам!  Лидия е Топ.Всички ще й дишат прахта :). поредната цигара на Десита мина и замина .

И двете минаха и заминаха. На Десита ще е малко по-голям от Да мога да обичам, а гласехме я за голям хит.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как да се опиташ да убеждаваш хората, че в чалгата има и хубава страна, като после ще попаднат на това:

Или ще видят как едва ли не опъват Ариа публично на "музикално" участие:

Арийче, явно ни четеш, но по принцип се бъзиках, че най-отданените изпълнители не раздават автографи, а се отблагодаряват по по-интимен начин.:helpsmilie:

  • Haha 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Willy каза:

Събрала е женската завист кралицата!

Screenshot-20200808-191018-Tik-Tok.jpg

Ариа явно е раздала любов на всичките тези нечии приятели :heart: Затова сега реват половинките им :lol:

  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Willy каза:

И какво сега, последният поп-фолк хит на Емилия с премиера на 17.05.2019 ли е?

Ами да, тя и без това нищо кой знае какво не е пускала за чалгата от тогава. Баладична версия на "Мръсно и полека" в дует с незнаен грък и клоунска визия и тази новата подигравка по текст на Фики. Сега Ема фенс ще ме утрепят, но според мен Башур й влияе зле. Очевидно му се иска любимата му да е лачена, модьерна международна звизда и настоява за това, а тя по принцип си е планирала да се придържа към чалгата за да не разочарова феновете си. Поп-фолка й лежи най-много, Коко я вдъхновяваше за класна чалга. Новият я накара да напълни гушата на Кости и той после се изгаври като препродаде веднага парчето на негов си човек от Румъния.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...