Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Всички на хита на 2018-та година ❤️ 

 

П.С. Албумът 'XIII' е най-силния за попфолк жанра, don't @ me.   

  • Haha 2
  • Love 2
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Степените на отрицание за Рамания:

Началото на 2019: "Няма да й се получи на тази Десита. "Няма да ми мине" е песен на Галин."

След първия дует на Лидия и Десита: "Двете мачкат, но имат още много да гонят ТОП имената."

Началото на 2020: "Силни са новите и вече са над почти всички, но никога няма да стигнат Галена и Преслава"

Към есента на 2020: "Правим се, че не виждаме, че новите са стигнали истерията по Галена и Преслава. Нищо, така или иначе нямат шанс да ги минат."

Coming soon: Звезда набор след 2000- Певица на годината

  • Like 2
  • Dislike 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, SG каза:

Степените на отрицание за Рамания:

Началото на 2019: "Няма да й се получи на тази Десита. "Няма да ми мине" е песен на Галин."

След първия дует на Лидия и Десита: "Двете мачкат, но имат още много да гонят ТОП имената."

Началото на 2020: "Силни са новите и вече са над почти всички, но никога няма да стигнат Галена и Преслава"

Към есента на 2020: "Правим се, че не виждаме, че по новите са стигнали истерията по Галена и Преслава. Нищо, така или иначе нямат шанс да ги минат."

Coming soon: Звезда набор след 2000- Певица на годината

Трябва много хъс и работа, за да може някоя от новите да предизвика интерес по-голям от този към Преслава и Галена. Ако Галин продуцираше само Лидия, можеше и да е постижимо, но докато дели хляба между три момичета, няма как да стане. А и каквото да си говорим, той не успя да стане никога Певец на годината, при положение, че е имал 3-4 конкурента, защо очакваме да излъчи певица на годината.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Blueberry каза:

Трябва много хъс и работа, за да може някоя от новите да предизвика интерес по-голям от този към Преслава и Галена. Ако Галин продуцираше само Лидия, можеше и да е постижимо, но докато дели хляба между три момичета, няма как да стане. А и каквото да си говорим, той не успя да стане никога Певец на годината, при положение, че е имал 3-4 конкурента, защо очакваме да излъчи певица на годината.

Е, Певицата на годината е образно казано. Става въпрос, че изпълнителката Х е Най, а не че наистина ще я награждават. Макар че си мисля, че сега е идеалния момент Митака да загрее, че системата се е рестартирала и спокойно може да си направи едни награди в полупълна 'заради мерките' зала от истерясали фенчета, да залее всички нови със статуетки и най-безцеремонно да подмине Галена, която към момента е единствената с равностойни успехи на техните за годината.

Тези дни говорих за ясните доводи защо повечето нови вече ясно си предизвикват истерия като към Галена и Преслава. Достатъчно клипчета имаме и не мисля, че може да се посочат по-убедителни за въпросните две стари от последните две години. Това, че въпросните са по-известни, защото са се развивали в други времена, е съвсем друг въпрос.

ПП: Това го написах с приповдигнат интерес, защото при съседите гърмеше Щрак.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 47 минути, gabbati каза:

Алфа защо чакат една песен да направи поне милион, за да я качат в Spotify? Аман, човек не може да я слуша, освен в YouTube, явно искат да трупат гледания.

 

Превантивни мерки за запазване на мозъчни клетки. 

  • Like 3
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, SG каза:

Е, Певицата на годината е образно казано. Става въпрос, че изпълнителката Х е Най, а не че наистина ще я награждават. Макар че си мисля, че сега е идеалния момент Митака да загрее, че системата се е рестартирала и спокойно може да си направи едни награди в полупълна 'заради мерките' зала от истерясали фенчета, да залее всички нови със статуетки и най-безцеремонно да подмине Галена, която към момента е единствената с равностойни успехи на техните за годината.

Тези дни говорих за ясните доводи защо повечето нови вече ясно си предизвикват истерия като към Галена и Преслава. Достатъчно клипчета имаме и не мисля, че може да се посочат по-убедителни за въпросните две стари от последните две години. Това, че въпросните са по-известни, защото са се развивали в други времена, е съвсем друг въпрос.

ПП: Това го написах с приповдигнат интерес, защото при съседите гърмеше Щрак.

Какви са тия съседи ? Махай се по бързо от там! Това си е жива радиация, щрак и си gg.

  • Like 2
  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

Хм песента на Адам е готина, ама на Десита гласът сякаш е по-меден за тази песен. Подбрали са ги като Барби и Кен сякаш двамцата с Лидия - това още ли са идеали за красота?

  • Like 1
  • Haha 2
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, WindWalkerMonk каза:

Какви са тия съседи ? Махай се по бързо от там! Това си е жива радиация, щрак и си gg.

Сигурно ми го връщат задето напоследък ги тормозя с В ръцете на друг и с още по-брутална чалгия като Сърцето ти е мое. :D 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , GSA каза:

На мен не ми излиза никакъв подпис, или поне аз не го виждам. Моля някой от модераторите да го премахне.

По темата: Грахич ще е новата кралица. Обожавам баладите и гласа и. Жестока певица.

 

image.png

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Fast каза:

Преслава и Галена са лидерки, защото застаряващия народ си държи на старото. Това е. Всичко живо бяга след като завършат училище.

Не говорим ли за това кой как разбива с актуалния си образ? Застаряващия народ въобще не слуша чалга, а ако слуша- пуска си шлагерите от преди да речем 2008, сред които да, Преслава има няколко златни песни. Дори ми е смешно да си представя някоя баба да си пусне Беден в сърцето, вместо Водка с утеха или Горчиви спомени.

Като цяло тук е доста пресилена манията по Преслава и Галена. Особено в последните две години, в които си имат изявена нова конкуренция. За пореден път ще кажа, че съм сигурен, че никой не може да ми посочи доказателство към тезата, че към тях интереса е по-голям към днешна дата. Просто защото в последното десетилетие те обгръщат главно таргетите до 30-40, които вече и новите в момента спокойно са си завладяли, а тия под 18 дето не ходят по клубове- дори повече. Дори и по концерти вече не можем да видим истерия по Галс и Прес, защото не ходиха на последния, нека да сме честни. Новите са с един единствен концерт, ама със запомнящи се приеми.

  • Like 1
  • Dislike 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, SG каза:

Е, Певицата на годината е образно казано. Става въпрос, че изпълнителката Х е Най, а не че наистина ще я награждават. Макар че си мисля, че сега е идеалния момент Митака да загрее, че системата се е рестартирала и спокойно може да си направи едни награди в полупълна 'заради мерките' зала от истерясали фенчета, да залее всички нови със статуетки и най-безцеремонно да подмине Галена, която към момента е единствената с равностойни успехи на техните за годината.

Сам каза деца им се кефят, та те едва ли се интересуват от награди и телевизии - няма да разберат дори. Виж, ако ги наградят в дискотека на участие, може и да подочуят нещо на 3 водки, както пее Ивена. Но и 100 рози да получат, пак ще си вонят на лайна. 

 

 

  • Like 2
  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 39 минути, SG каза:

Не говорим ли за това кой как разбива с актуалния си образ? Застаряващия народ въобще не слуша чалга, а ако слуша- пуска си шлагерите от преди да речем 2008, сред които да, Преслава има няколко златни песни. Дори ми е смешно да си представя някоя баба да си пусне Беден в сърцето, вместо Водка с утеха или Горчиви спомени.

Като цяло тук е доста пресилена манията по Преслава и Галена. Особено в последните две години, в които си имат изявена нова конкуренция. За пореден път ще кажа, че съм сигурен, че никой не може да ми посочи доказателство към тезата, че към тях интереса е по-голям към днешна дата. Просто защото в последното десетилетие те обгръщат главно таргетите до 30-40, които вече и новите в момента спокойно са си завладяли, а тия под 18 дето не ходят по клубове- дори повече. Дори и по концерти вече не можем да видим истерия по Галс и Прес, защото не ходиха на последния, нека да сме честни. Новите са с един единствен концерт, ама със запомнящи се приеми.

Ах SG, още не забравили и как гласеше Джулия или вече по-известната като Коя 34? за лидерка. Лидия и Десита имат хитове, но имат и флопове и много средни забравени хитове, каквито Галена и Преслава не са имали за последните две години. Не знам дали се заблуждавате сами, но ми е повече от смешно да вярвате че тия двете ще станат лидерки и няма да бъдат напълно забравени след 2-3 години.

  • Like 3
  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Willy каза:

Ах SG, още не забравили и как гласеше Джулия или вече по-известната като Коя 34? за лидерка. Лидия и Десита имат хитове, но имат и флопове и много средни забравени хитове, каквито Галена и Преслава не са имали за последните две години. Не знам дали се заблуждавате сами, но ми е повече от смешно да вярвате че тия двете ще станат лидерки и няма да бъдат напълно забравени след 2-3 години.

Че Джулия не се ли доближи максимално до това, за което я гласях? Към днешна дата има почти пет клипа с над 10 милиона, един от които самостоятелен. И още няколко дуетни и соло с по 5-6. И абсолютно всичко останало й е с милиони, дори концертното изпълнение. Преди нея в чалгата не беше имало толкова силно ново име от години. Сама си е виновна, че се отдели от Пашев и реши да лансира мъжа си, което я извади от играта.

А това с хитовете и флоповете е твърде относително. Преслава и Галена имат повече милиони на някои песни, но пък като си пуснем приема на песните по дискотеките няма голяма разлика между техните и тези на новаците- всички са ТОП. Просто на този етап публиката на новите не е свикнала да им слуша стабилно всичките песни в дългосрочен план, но пък навън им се кефят. А и това може да се промени във времето, особено ако се залага на силни парчета.

И да уточня, че като говоря за 'новите' нямам в предвид само Алфите, а всички, които напоследък мачкат.

  • Like 1
  • Confused 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , SG каза:

Е, Певицата на годината е образно казано. Става въпрос, че изпълнителката Х е Най, а не че наистина ще я награждават. Макар че си мисля, че сега е идеалния момент Митака да загрее, че системата се е рестартирала и спокойно може да си направи едни награди в полупълна 'заради мерките' зала от истерясали фенчета, да залее всички нови със статуетки и най-безцеремонно да подмине Галена, която към момента е единствената с равностойни успехи на техните за годината.

Тези дни говорих за ясните доводи защо повечето нови вече ясно си предизвикват истерия като към Галена и Преслава. Достатъчно клипчета имаме и не мисля, че може да се посочат по-убедителни за въпросните две стари от последните две години. Това, че въпросните са по-известни, защото са се развивали в други времена, е съвсем друг въпрос.

ПП: Това го написах с приповдигнат интерес, защото при съседите гърмеше Щрак.

Време е да се местиш. Като алтернатива - да ги убедиш да почнат да слушат някви истински кралици, да почват с Клеа, Мая Нури, Ваня Великова, Ариа, Ваня, и по собствено упмотрение да си пускат чат пат Гъзарка. 

преди 1 час, Willy каза:

Ах SG, още не забравили и как гласеше Джулия или вече по-известната като Коя 34? за лидерка. Лидия и Десита имат хитове, но имат и флопове и много средни забравени хитове, каквито Галена и Преслава не са имали за последните две години. Не знам дали се заблуждавате сами, но ми е повече от смешно да вярвате че тия двете ще станат лидерки и няма да бъдат напълно забравени след 2-3 години.

Не знам кои две са гласени за лидерки, но ако са Хайл Либия и хептен прясна Деса, няма да го бъде. Та те едвам стават за статистки и беквокалистки из собствените си клипове, а някви дечурлиги може и да им се кефят някъде, но силно ме съмнява дори да им знаят заглавията. 

  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Kriminal каза:

За чудо ме кефи, пее по-добре от Лорена например

 

Е, намери да я сравниш с най-големия музикален инвалид. В сравнение с нея е велика певица. Иначе не струва. И има вид на бит травестит. Много грозни жени последните години.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, DarkChild каза:

Е, намери да я сравниш с най-големия музикален инвалид. В сравнение с нея е велика певица. Иначе не струва. И има вид на бит травестит. Много грозни жени последните години.

Все ще се намери някой да завижда. Изглежда по-добре от 2/3 чалгарки

  • Haha 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Kriminal каза:

Все ще се намери някой да завижда. Изглежда по-добре от 2/3 чалгарки

Това се нарежда до бисера на многоуважаваната @Blueberry, че Цветина не била никаква циганка 🤐

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , DarkChild каза:

Това се нарежда до бисера на многоуважаваната @Blueberry, че Цветина не била никаква циганка 🤐

Ама тя не е!

преди 20 минути, Гальо каза:

Има и друга 😂 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...