Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 10 минути, Blueberry каза:

Аз друго преброих:

Лидия - 64 825 645 гледания

Десита -66 635 260 гледания

Но при бездарното Десе имаме 10 песни, от които две самостоятелни, 8 В КОИТО ИМА ДРУГ ИЗПЪЛНИТЕЛ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! и две, в които тя е feature (Texas Place и Мама не дава)

При Лидия тя е водещ изпълнител във всичките си 10 песни, а друг участник има в  8 от 10.

Деса мърлата е добър фийчър, но сама за нищо не става самостоятелно. Въобще ми е смешно да я сравняваме тая евтиния с Лидия... все едно да сравняваш iPhone с LG.

Ако махнем фийчърите на безгласната пианистка, отиваме на 51к... следователно има място в класацията само защото се познава с Галин от по-дълго и я е пробутал за фийт в две песни, което с Лидия не е правил.

Каква истерия. 😬

Аз ги сметнах грубо гледанията, а ти си се постарала повече. Благодаря ти за потвърждението, че все пак Десита и по-гледана от Лидия.

Кажи сега честно имаш ли по-любима и въртяна песен на Лидия от този хит. 

 

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Vancho каза:

Каква истерия. 😬

Аз ги сметнах грубо гледанията, а ти си се постарала повече. Благодаря ти за потвърждението, че все пак Десита и по-гледана от Лидия.

Кажи сега честно имаш ли по-любима и въртяна песен на Лидия от този хит. 

 

Да, "Няма да ми мине"! 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Vancho каза:

Знаех си... което доказва, че Лидия без Галин и Десита няма хит. 

А десита дори с Галин няма хит, а без Лидия има един-единствен - Поредната цигара.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Blueberry каза:

А десита дори с Галин няма хит, а без Лидия има един-единствен - Поредната цигара.

Поне има самостоятелен такъв! Лидия кога ще ни изненада с подобен успех? 

  • Like 3
  • Love 1
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, -A. каза:

Поне има самостоятелен такъв! Лидия кога ще ни изненада с подобен успех? 

Като Галин реши да й подари песен, която беше записана за него и част от самостоятелния му албум, в последствие решена да бъде изпълнена от пионката.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако бяхме в нормална държава, Лидия щеше да остане без кариера след неонацисткия клип, за когото не се извини. Десита засега няма чак толкова фатални изцепки. 

  • Like 9
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Blueberry каза:

А десита дори с Галин няма хит, а без Лидия има един-единствен - Поредната цигара.

Глупости! Преди малко даже те поздравих с него. Сори...блубери може да не дава, но Десита продава.  

  • Haha 2
tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Забелязвам,че под песента на Андреа с Жадор има доста коментари,в които пише че хората са си пуснали песента заради Андрю,а под Джале почти няма коментари за Сченоводителката,която е финансирала целия проект +  разни Айфони и Плейнове. Тотална безличница. Тая вечер ще се напия от кеф какъв удар получиха от съдбата всички,които си мислеха,че тая смотла може да има кариева извън България. :D

  • Like 2
  • Haha 1
  • Love 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, SG каза:

Oh my, чак сега се загледах в обложката в Spotify. Кралицата за пореден път с нов псевдоним.❤️

20200926_140044.jpg.461287332a0944fe5362d82c7bc5bdc1.jpg

Ааааа, не! 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Новата звезда на поп фолка - Деси Свала!!!! 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

  • Haha 8
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, SG каза:

Oh my, чак сега се загледах в обложката в Spotify. Кралицата за пореден път с нов псевдоним.❤️

20200926_140044.jpg.461287332a0944fe5362d82c7bc5bdc1.jpg

Ако не друго, поне е уличила правилния файл и не им е дала MP3-ка.

  • Like 2
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Тези платформи въобще не ги зачитат за нещо в чалгата, затова явно не се и стараят въобще. Дуета с Галена до скоро се пишеше В тоите очи.

Снимката наистина е потрес, не знам как може тя самата да се харесва така. С тази визия изглежда най като лелка.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, SG каза:

Тези платформи въобще не ги зачитат за нещо в чалгата, затова явно не се и стараят въобще. Дуета с Галена до скоро се пишеше В тоите очи.

Снимката наистина е потрес, не знам как може тя самата да се харесва така. С тази визия изглежда най като лелка.

Може да се каже. Пайнер чак през 2018 забелязаха съществуването им. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, SG каза:

Тези платформи въобще не ги зачитат за нещо в чалгата, затова явно не се и стараят въобще. Дуета с Галена до скоро се пишеше В тоите очи.

Снимката наистина е потрес, не знам как може тя самата да се харесва така. С тази визия изглежда най като лелка.

Кажете на Деса да качи и другите от самопродуциращия се период: Мойто зайче, Усещам, Моето друго аз, Пусни го пак и т.н.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, SG каза:

Тези платформи въобще не ги зачитат за нещо в чалгата, затова явно не се и стараят въобще. Дуета с Галена до скоро се пишеше В тоите очи.

Снимката наистина е потрес, не знам как може тя самата да се харесва така. С тази визия изглежда най като лелка.

Иначе после мрънкат, че не печелели от музика, а само по дискотеките ходели. Еми така ще е, като нямаш никакво старание и стратегия към тези неща.

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Fast каза:

Може да се каже. Пайнер чак през 2018 забелязаха съществуването им. 

И към 2020 и милиони стриймове по-късно може и да са загряли каква е силата на платформата, щом вече песните им излизат сравнително бързо там и са започнали да преименуват и стари песни от кирилица на латиница.

преди 1 час, Mr. Greshen каза:

Кажете на Деса да качи и другите от самопродуциращия се период: Мойто зайче, Усещам, Моето друго аз, Пусни го пак и т.н.

Аз лично не съм говорил с нея от години. Иначе много неща имам да кажа. :D

Старите песни от самопродуцирането надали ще ги видим там скоро (изкл. Together, Slavatronika и още някои единични, които не знам как се е излъгала да ги качи). Това все пак е Десислава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Willy каза:

Верно има някакъв проблем с канала на Планета. Как този брутал ще стартира с 80к бе?! Не сме 2016

Напълно ли сме изключили възможността песента просто да не става?

  • Like 1
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...