Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

То при такива отзиви става ясно, че само името я държи, но и това няма да продължи дълго. Заведенията ще си дадат сметка, че им гони клиентите 😐

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , omline каза:

image.png.520844dd51cfbc2ef3de162a7b2385d7.png

image.png.a69446f5ea2fcf6b7bfaa7900f8c2fee.png

Класическо соц. мислене. Не ти ли се мазнят публично, си пренебрегнат и окраден. Упоменати са и двамата в описанието, че и на първите места. Какви почести очакват, при положение, че песента е създадена преди 20тина години и навремето им е благодарено.

Вече ако не получават приходи от гледанията в ютуб като автори, е проблем на българското законодателство.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, DarkChild каза:

То при такива отзиви става ясно, че само името я държи, но и това няма да продължи дълго. Заведенията ще си дадат сметка, че им гони клиентите 😐

Какво име, след като въпросната отива на участия/концерти и не може (не иска) да прави това, за което са я поканили. Аз не знам какъв хонорар взима, но за такива жалки излизания на сцената не си струва. 
Тя трябва да разбере, че хората не са и длъжни с нищо. Със стари лаври не се живее вечно. Имала си хитове, била си на върха, а към днешна дата те мързи да пееш като хората. Ако ще и Лили Иванова да беше, колкото и голямо име да си, каквито и успехи в миналото да си имал, ако към днешна дата пробутваш на хората подобен жалък опит за “пеене”, не заслужаваш нищо повече от критика и линч.

 
 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, DarkChild каза:

Аз пък не мисля така. Авторите трябва да са по-известни и да им се обръща повече внимание.

С това съм съгласна, но защо се подхожда с такава жлъч и пренебрежение? Ако се свържат с Емилия, съм сигурна, че би ги уважила публично. Много изпълнители благодарят непрестанно на авторите.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, THE IIconic каза:

https://streamable.com/1t5d49

Голяма неадекватница!

Мда..а да не говорим какво дърво е на сцената, дори не си прави труда да се пораздвижи малко.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Blueberry каза:

С това съм съгласна, но защо се подхожда с такава жлъч и пренебрежение? Ако се свържат с Емилия, съм сигурна, че би ги уважила публично. Много изпълнители благодарят непрестанно на авторите.

Не мисля, че има жлъч в поста му - по-скоро е разочарование. В естрадата не пропускат момент да благодарят на авторите - в това отношение мисля, че трябва да се вземе пример от тях (и не само фолка), защото това е екипна работа.

А Стораро той мисъл за тия неща няма - едно на ръка, че не разполага с много инвентар на горните етажи, но и при положение, че 99% от репертоара му е кавър, някак естествено си иде да не се замисля, че и някой друг се е трудил за успеха на песента му. 

  • Like 1
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, THE IIconic каза:

От 2016 е !

 

Ясно. Тогава вече я определяхме за дебела и се разтягаше по клипове - в "И на всички като тебе" има доста мърдащи стени.

Кой беше оригинала на тази песен?

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Колко ласкаво говори за Галена. Фен и бил от първите песни, ходил и по участията, тя трябвало да бъде певица на годината... А сега подметката се мазни всячески на Преслава.

 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 часа , gabbati каза:

Защо? 😩

 

5E83FB53-B00D-4A70-B146-E1C3DE357B09.jpeg

Мисля че е качила 100 обработени снимки от преди 10 години 

  • Haha 2

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , penakavalli каза:

Колко ласкаво говори за Галена. Фен и бил от първите песни, ходил и по участията, тя трябвало да бъде певица на годината... А сега подметката се мазни всячески на Преслава.

 

Колко по-скромен е, все едно гледаш друг човек. А и на външен вид, бях забравил как изглежда тогава. Но още тогава си личи как предстои се отприщи, носи си го просто. Беше ми симпатичен в някакъв период, но сега реално показва какъв е. С тия сторита и т. н. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, Slavi каза:

Новата на Деса засега върви с доста прилични гледания. Все повече ме е зарибила❤️

И на мен ми захареса. Но не я слушай нонстоп, че ще писне бързо. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...