Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 2 часа , adorable каза:

Именно. Кама и в Созопол пя "Ти си мой грех" - ами често си я пее, фенка си е на Брена, що да не... Ама я пее на живо. Ако не беше на живо, Брена нямаше да я викне да я подгрява в Пловдив.

Преслава се скъса да пее песни на други, и то осмиващо. На Луна пя "Тук-там", скоро "Хищна хиена" я видях да пее. Песни ли си няма тая жена... Това си е манталитет вече, неизкоренимо е.

А тези новите с техните записи, не знам... Ако наистина така правят, защо да им ходи човек по участията? Ма какво се учудвам, като дори Цура Янева на сцената излизаше с лайв записи, на свои песни и то. Ми или пей на живо, или на плейбек, или не пей.

Камелия не я пее, а се дере като бито магаре и това те предизвиква да пирш до припадък.

Преслава може да е всякаква и в сурата да не прилича на човек, но пее та се къса... когато има желание.  Ти как точно очакваш да изпее Бягайте крачета? Песен с очевидно хумористичен характер... да я запее каро ария или?

За цура съм съгласен, тя е най-нещастното човече в този жанр. А новите... не струват.

 

  • Like 1
  • Haha 3
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Diaria освен да бъде звездата на форумския онлайн прайд... друго не би могла. Чакаме ли деса да флопне с първото самостоятелно парче, или ще предизвика интерес. Какво казват форумските ви интуициииии

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Lelqtian каза:

Кой-а от всичките точно? Ариа е много над всичките, но да се уточним ... 

 

Нова Десислава, Десислава, Десита...която щеш...над всички Десислави е в момента!🥰

  • Like 1
  • Haha 3
  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

ОК, Камелия направи поредният фистинг на конюнктурата в чалгата с вчерашното интервю. Няма нищо изненадващо в казаното от нея, прави го по един и същ начин от 20 години. И винаги се намесва, когато нагли представители на бранша се изказват по влиянието на стимуланти. Тя реално каза това, което всички си го мислят и то никак не се хареса на фенчетата на нови кувретини, които са избрани от Митко Пайнера точно по мярката на Камелия - най-успешният му проект евър.

Е да де, ама Кама има история, албуми, тиражи, плакетчета за ЗЛАТНИ и ПЛАТИНЕНИ тиражи, а Ария, или по-точно казано изгонената като мръсно псе кувра на сем. Диневи от Свети Влас  няма нищо освен катеренето на бар-плотовете в кръчмите в Слънчев бряг, където освен за масов присмех за друго не става. Разбрахме, че иска като кака Камс, но тя е  малка, дребна, незначителна и очевадно неталантлива. Разбрахме, че половината форум лъска на нея, но това не я прави нещо повече от Преслава, обектът на същото лъскане, ама от 2005 насам. Какво аджеба прави тази простакеса Ария върху баровете в кръчмите, като не става за чеп за зеле, а някой я помпа като Пресли  в силни години, та се налага чичо Фокс да пише под "изявите" и, за да опита да подсети тази чобанка, че селянията и е до време, а после духането е до живот? Не разбраха ли клонингите на Камелия, че имат кратък срок на годност и само могат да я гледат на снимка така, както клиентите на д-р Георгиев гледат бюста на Камси сложен в рамка в кабинета на същият доктор от 2006 година насам и само реват: - Искам като нейните!   

Ей, я по-кротко с антидепресантите, че чичо Фокс вече е наоколо....  :bd:

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

 

преди 2 часа , Сашо каза:

Ми къде си тръгнала по участия, като нямаш? Плюс това Лидия има поне 7-8 песни. Диона и Десита и те там някъде.  Ариа и тя има поне 5-6. Кое им е малкото. Ще го изпее по 2 пъти някои, ще изпее един хит на колега и готово. А не цялата ти програма да има 50% хитове на колегите ти, които забележи пеят по същите заведения. 

Вложеното в една песен знаеш колко струва. Представи си колко е грозно на готово да изнасат цели програми с твои песни. Говорим за тенденция при абсолютно всички дебютанти. 

А Теофиков специално има песни и дуети пее-достатъчно да изкарва с тях цялата си програма. 

Не съм най-подходящия защитник, защото както казах не съм посещавала участие на никого от новите.

Но:

Диона, Лидия и Десита са с по грубо казано по 6 песни, много от които дуетни. Пеят по 2-3 чужди песни, доколкото съм гледала по сторита. И на запис да са, мисля, че може да го преглътнем.

Данна е единствената, която пее страшно много чужди песни, но и тя има доста скромна дискография - 4 песни като водещ артист. Не знам дали са лайв записи, но това е уникално добра певица от дете, възможно е да ни заблуди, че това няма как да не е минало през студио. Ако е на запис, много лошо за нея, ако не - не виждам лошо да пее песни на Слави Трифонов или на Преслава.  

Теофиков не съм виждала скоро клипчета да пее чужди. Той има и големи хитове, които спокойно може да повтори по два пъти. В началото пееше доста парчета на други изпълнители, но той все пак тръгна по участия с 4 песни, 3 от които дуетни.

Робов май само с един лайв запис на "Време е" съм го виждала, но той има една песен, в която пее 30 секунди, рано е да го съдим.

Link to comment
Сподели в други сайтове

@foxy_vd

Фоксе, кажи честно, не е ли малко, как да кажа, леко разобличаващо (да не кажа унизително), да смяташ, че всяка шматка, която се поразкрачи публично и пее зле, се мъчи да копа в Камината градина. Ясно ни е, че в болното ти съзнание няма по-голямо "добрутро" от Каминото, ама все си мислех, че категориите,  които обитава са малко по-различни.

  • Haha 5
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е приятно младите да пеят песни на удвърдени изпълнители, готови хитове, но плюса при тях е, че правят авторска музика. Едно време са излизали с албуми, да, но от 15 песни, 5 са авторски, всичко друго крадено, гепано, кавърдисано, къде с права, къде без права и така. Общо взето е било същото, просто са правили песните на български, защото тогава е нямало сегашните Преслава, Галена, Деса и Камелия, на които да пеят българските хитове.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, omline каза:

@foxy_vd

Фоксе, кажи честно, не е ли малко, как да кажа, леко разобличаващо (да не кажа унизително), да смяташ, че всяка шматка, която се поразкрачи публично и пее зле, се мъчи да копа в Камината градина. Ясно ни е, че в болното ти съзнание няма по-голямо "добрутро" от Каминото, ама все си мислех, че категориите,  които обитава са малко по-различни.

Мнението на преходни дебили в Рамания никога не е било меродавно за бизнеса. Ти примерно от 15 години ги ядеш същите и какво излиза накрая? - нищо бе пич. Нищо, а ти си все толкова комичен, колкото и в 2005. И тогава Кама командваше чалгата, прави го и днес. Ама яж ги бре пич, няма проблем. В ситуацията няма промяна. Каквото каза Камелия в 2005-та се случи! Случи се бре, факт е! Само ти ставаш далеч по-смешен отколкото си бил някога. Падна ли ми на дузпата сега? Мислиш, че няма да вкарам ли?

:roll1: 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, omline каза:

@foxy_vd

Списъка, списъка......къде е този път?! :D 

Кой списък бре? Какво сега се опитваш да се измъкнеш, като съм те наврял в ъгъла? Казах ли ти аз преди доста години да си кротък и обран, че ще дойде време, когото "чипровският" валяк ще мачка наред? Къде са говноядците от вчера и оня ден, които търсеха платен трафик при последната виртуозна творба на "чипровската" невеста? И какво сега? Да не смяташ, че не помня какви си ги ял след 14 ноември 2014? :br: 

Link to comment
Сподели в други сайтове

@foxy_vd

Откровено си мисля, че нищо не помниш, но на теб ти е позволено  да ти бягат логика, памет и мисъл - извинен си, споко.

По въпроса със списъка - аз знам, че успехите на Кама винаги ти стоят на нощното шкафче, когато го закъсаш или ти стане скучно, та ми се ще да не ни лишаваш от него точно тая вечер, когато видимо сме ги позабравили.

  • Haha 3
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Това че им пеят песните само доказва колко много са над тях изпълнителите на оригиналите. Защо не пеят рандъм песнички които ги кефят за да запълнят програма, а избират само огромни хитове. Тяхните ако бяха на същото ниво нямаше да има проблем дори и по 3 пъти да ги повторят.

  • Like 5
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Willy каза:

Това че им пеят песните само доказва колко много са над тях изпълнителите на оригиналите. Защо не пеят рандъм песнички които ги кефят за да запълнят програма, а избират само огромни хитове. Тяхните ако бяха на същото ниво нямаше да има проблем дори и по 3 пъти да ги повторят.

Абе то проблема е баш в пеенето - и най-точно в липсата. А иначе толкоз им стига акъла, ако изобщо го имат, нали. 

 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Willy каза:

Това че им пеят песните само доказва колко много са над тях изпълнителите на оригиналите. Защо не пеят рандъм песнички които ги кефят за да запълнят програма, а избират само огромни хитове. Тяхните ако бяха на същото ниво нямаше да има проблем дори и по 3 пъти да ги повторят.

Защото ако пеят песни на Татяна, публиката няма да се забавлява, следователно няма да поръчва алкохол, шотове, балони с райски газ и всякакви такива, следователно клуба е на загуба, изпълнителя също.

Що? Щото има 3 свои песни, другите са на Татяна и Ави Бенеди и нещата не стават. :D

  • Like 1
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

https://vm.tiktok.com/ZSfq3kNk/

Колкото и да я хейтят и плюят, ето това клипче за 2 дни има 17К лайка. Няма друга, на която участията и да се следят стриктно всеки ден за някой нов скандал ❤️

  • Like 1
  • Wow 2
  • Love 4
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Гальо каза:

https://vm.tiktok.com/ZSfq3kNk/

Колкото и да я хейтят и плюят, ето това клипче за 2 дни има 17К лайка. Няма друга, на която участията и да се следят стриктно всеки ден за някой нов скандал ❤️

Най-голямата нова звезда под звуците на най-големият самостоятелен хит през последните години. Всичко е точно!👌👌👌

  • Haha 1
  • Love 3
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , retr0 каза:

Не спорете, а се насладете на този от-до изпипан хит, все пак тук са вложени вашите пари! 

 

Голяма част от песните през последните години на Цура са за изневяра. Значи не й е толкова яко в харем Пеевски 🤔

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...