Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Август винаги е бил най-слабия месец за гледания. Чак е изненадващо, че толкова много имена се изсипаха да издават продукция около него, обикновено не го правят.

Надявам се проекта на Десислава да се забави до септември. Тя като каже, че излиза до седмица обикновено е месец. Дано.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Olay каза:

Спадът не е ли заради новоизлезлите песни, т.е. не трябва да рефлектира върху Яница, а да е в нейна полза.

''На всичките в устата'' от 100к на 70к

''Апокалипсис'' от 114к на 70к

''Щрак'' от 81к на 57к

''Тарикат'' от 60к на 43к

''Пак ще го направя'' от 117к на 84к

''Иди си'' от 37к на 24к

''Имаш да ми даваш'' от 50к на 33к.

Като всички тези, без на Грахич и Ваня (които все пак са в трендинг), са с топ позиции в трендинг, докато Яница не.

  • Wow 1
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, -A. каза:

Нека уточним, че повечето изпълнители за последните 24 часа са изгубили едно 20-30-40-50к гледания.

''Красиви лъжи'' от 149к минава на 115к.

''Проблем'' от 145к на 95к.

''Джале'' от от 133к на 88к.

''Проблем'' от 119к на 86к.

Има някакъв масов спад в гледания последните няколко дни, което разбира се рефлектира и върху Яница. :)

Има проблем със самия нейбъл. Следя гледанията на “Беден в сърцето” в Ю Туб и са с 15К отгоре.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А защо клиповете от официалния канал на Планета не влизат в трейдинга повече от седмица, стоят на фиксирани 15 и 25 позиция?


Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Blueberry каза:

Само фактът, че дори не е в трендинг е красноречив.

То и ''Щрак'', ''Тарикат'' и други са над ''Пак ще го направя'', която е в дъното на трендинга, но това не променя факта, че ги кърти с гледания и интерес.

  • Like 1
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, -A. каза:

То и ''Щрак'', ''Тарикат'' и други са над ''Пак ще го направя'', която е в дъното на трендинга, но това не променя факта, че ги кърти с гледания и интерес.

Беше с топик и официален клип едновременно, което рядко се случва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е изключено отново да има промени по алгоритъма, които пак да съобщят в последствие.

През последната година (най-вече) от youtube всячески се опитват да убият музикалните клипове за сметка на влоговете на знайни и незнайни "артисти" инфлуенсъри. Целия сайт върви в тази посока - от категорията, в която се качва видеото, през много други неща ... та чак до изискванията за обложките...

П.С. А тези глупави "topic" видеа не знам каква им е била основната идея, но резултатът е също в подкрепа на горното ми твърдение.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Olay каза:

Кога в чалгата ще имаме такъв клип, където певеца не се прави на нацепена батка, женкар, кара скъпа кола и не гледа под вежди. Изобщо имаме ли някой харизматичен чалга певец?

Робов или Адъм, ако четете моля възползвайте се от тази ниша.

 

 

Не вярвам някой от двамата да го направи, те тепърва ще изграждат имидж на мъжкари, женкари, играчи и биячи. 

Предвид клиповете и старанието, няма да се учудя Денис да направи нещо такова, предвид, че Даймънд правят хубави клипове. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Днес трима в Приморско- Джена в Афтъроргазъм,  Анелия в The White и Емануела в механа Вълчан войвода.  Утре точно като си тръгвам от Приморско и Коце пристига там.  Несправедливо е.  😭😭😭😭

А в събота съвместно участие на Коце с Меди в Слънчев цряг и аз пак няма да мога.  😭😭😭😭

  • Sad 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, zai4eto82 каза:

Днес трима в Приморско- Джена в Афтъроргазъм,  Анелия в The White и Емануела в механа Вълчан войвода.  Утре точно като си тръгвам от Приморско и Коце пристига там.  Несправедливо е.  😭😭😭😭

А в събота съвместно участие на Коце с Меди в Слънчев цряг и аз пак няма да мога.  😭😭😭😭

Ох, то аз ще ревна, пък не знам ти как издържаш....

  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Hurricane каза:

Има проблем със самия нейбъл. Следя гледанията на “Беден в сърцето” в Ю Туб и са с 15К отгоре.

 

Правихме промени по сървъра вчера и нещата са по следния начин:

Неделя - Понеделник : 24ч до 3ч. 

Понеделник - Вторник: 3ч до 24ч.

 

Тоест, единият ден показва гледанията за 27 ч приблизително, а вторият за 21 часа... Но това са гледания през нощта... За топ песните - не повече от 10-15К.

Август е много слаб месец. Винаги е бил слаб. Освен това доста гледания се отбиват в Topic. Както при Грахич и Денис - топикът влезе в Трендинг. А плажуващите ползват стрийминг платформи като Спотифай. Така си обяснявам, че в последните 3 седмици имаме рекордно малко гледания, дори за август, под 30млн. Обикновено август е с около 32-37 млн. гледания седмично.

Яница дали ще удари 2 милиона до края на годината с тази слаба песничка?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 44 минути, Dominatora каза:

@Blueberry

 

 

19 участия на месец с няма и 2 години кариера 🥰 есента е крайно време да го посетя като се върнат участията в София.

  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , Slavi каза:

Как ще е полупразно. То дори 1/4 от капацитета не е напълнила. Аз ако съм на мястото на собственика и тя да ми плаща не бих я пуснал в клуба ми... Дори и клецането по бара не помага... Тотална липса на интерес. 

Тая пее за 300 лв. иначе не виждам причина да я канят. Колкото пъти и погледна клип от участие е тотално празно. Тя за това предлага най-милото си, че да има някакъв смисъл от цялата рбаота. Дет се вика поне 2ма пияни селтаци от 20 човека в клуба да са доволни. 

  • Like 2
  • Haha 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Изпонапуснаха големите имена в навечерието на епична икономическа криза и бай Митко е впрегнал младите кончета да теглят каруцата. Грозничко ще стане!

  • Like 1
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, BobiTo каза:

Есил Дюран с новата песен по Планета, дали е още в фирмата или просто плаща за ротация?

Те й плащат, че вече кьорав изпълнител не им остана.

  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, BobiTo каза:

Есил Дюран с новата песен по Планета, дали е още в фирмата или просто плаща за ротация?

Тя и онази за България я въртя по Планета, но следващага - по Фен и Балканика. 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...