Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 1 час , THE IIconic каза:

 

Обожавам този глас! Нелина заслужаваше много, много повече! ❤️

А иначе кака Лия готино прати е спретнала с муцуни от моето детство, които всички тогава бяха във вихъра си. А Десислава и Камелия една до друга на някои снимки. Каква мила картинка, хаха. Сега остава да барнат едно дуетче и ще е супер. :)

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Krislena каза:

МОЛЯ ????????????????????? 😱

 

–––––––––––––

Позор! Чалга дива прави секс на живо в нощен клуб ВИДЕО 18+

Прочети повече в Blitz.bg: https://blitz.bg/layfstayl/pozor-chalga-diva-pravi-seks-na-zhivo-v-noshchen-klub-video-18_news763153.html

aria-kusay.png

Напористата млада фолк звезда Мария Цветкова, която се изявява с артистичния псевдоним Ариа, потресе с вулгарно и неадекватно поведение в чалга клуб. 

Бившата на Динко Динев показа как се прави секс на живо с мускулест мъж пред погледите на препълненото заведение. Ариа се разчекна, докато пее, и придърпа към себе си мъж със здраво тяло, който без притеснения я опипа навсякъде, а на нея като че ли не й стигаше и можеше да продължи докрай. 

За кратко време плеймейтката успя да се наложи на музикалната сцена, което не се нрави на нейни колежки. Певицата Кристина, която не успя да се наложи на сцената, вероятно заради липсата на подобно вулгарно поведение, оплю жестоко колежката си в социалните мрежи. 

"Толкова неща съм чула и видяла, но ако това ни е Класата в поп-фолка......? Това ли са талантливите момичета, пеещите момичета, които наистина трябва да взимат тези хонорари и да ходят по участия! Това ли са звездите в милата ни родина България? Това ли е пример за звезда в България", 

spacer.gif

пита Кристина. 

Припомняме, че Мария Цветкова бе жена на Динко Динев и от него има 10-годишен син. В интервю признава, че е била спирана от музикална кариера, но след раздялата с бизнесмена се решила и подписала с "Пайнер", пише "Блиц".

Ръка й подава Емануела, с която записва първия си дует. Малко по-късно атакува музикалната сцена с още няколко песни и в момента обикаля страната на участия и лапа хонорар от 3 бона. А явно шоу програмата й включва повече еротика, отколкото пеене на живо./

 

 

Фолка таман дигна малко левела и заради тази проста ковра пак стана за резил... Тотална излагация за чалгата. 

  • Like 3
  • Haha 1
  • Dislike 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, ice_hot_sm каза:

Обожавам този глас! Нелина заслужаваше много, много повече! ❤️

А иначе кака Лия готино прати е спретнала с муцуни от моето детство, които всички тогава бяха във вихъра си. А Десислава и Камелия една до друга на някои снимки. Каква мила картинка, хаха. Сега остава да барнат едно дуетче и ще е супер. :)

Мечтите са безплатни!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Slavi каза:

Фолка таман дигна малко левела и заради тази проста ковра пак стана за резил... Тотална излагация за чалгата. 

Тая Верно е егати и пачавурата. Как може такова поведение? Да отиде на магистралата и да си задоволи мерака, какво е тръгнала да вдига краката докато си отваря устата? Да му беше хванала на пича микрофона поне да е идилията пълна. Пълен парцал, това няма нищо общо със шоу, ако това са и амбициите. Не помня дори Андреа да е падала толкова ниско. 

  • Like 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, THE IIconic каза:

Мечтите са безплатни!

Защо? Невъзможно ли е? Аз не мисля. Въпреки че в нет пространството, най-вече тук се подклажда една мнима вражда между двете, аз съм останал със съвсем други впечатления от самите тях. Винаги са демонстрирали едни нормални, дори привидно приятелски отношения. Чувал съм ги да се изказват ласкаво една към друга. На една от промоциите на албум на Десислава, единствената от "Пайнер", която присъстваше тогава, беше именно Камелия. И по други разни събирания все двете седят заедно. Винаги са демонстрирали някакво уважение. Сега, дали е напълно искрено, е друг въпрос. Но вярвам да си са симпатични една на друга и да си се харесват взаимно. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Никога не са имали кой знае какъв повод да са в лоши отношения. Че Десислава е станала певица на 2002 е болка главно на Фокси. Така или иначе към днешна дата навярно на всички вече им е по-скоро смешно като се сещат за наградите.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, ice_hot_sm каза:

Защо? Невъзможно ли е? Аз не мисля. Въпреки че в нет пространството, най-вече тук се подклажда една мнима вражда между двете, аз съм останал със съвсем други впечатления от самите тях. Винаги са демонстрирали едни нормални, дори привидно приятелски отношения. Чувал съм ги да се изказват ласкаво една към друга. На една от промоциите на албум на Десислава, единствената от "Пайнер", която присъстваше тогава, беше именно Камелия. И по други разни събирания все двете седят заедно. Винаги са демонстрирали някакво уважение. Сега, дали е напълно искрено, е друг въпрос. Но вярвам да си са симпатични една на друга и да си се харесват взаимно. :)

Не че има проблем да направят дует, ама Кама едва ли би се навила за такъв! Не знам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, gioksy каза:

Даже и Ави Бенеди има нова песен от преди 3 дни. Качил я е в собствения си канал.. Сигурно и той не е в Пайнер вече.

Чудесно! Не Мария, той трябваше да прекрати кариерата си по-скоро или да се занимава с композиране на музика...... изобщо не знам слуша ли му се на някой Ави Бенеди БЕЗ Емилия :D На мен лично - НЕ!!! Кой ще му каже си остава най-любимата ми песен в която не ми се вижда излишен.

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, DevilWish каза:

Чудесно! Не Мария, той трябваше да прекрати кариерата си по-скоро или да се занимава с композиране на музика...... изобщо не знам слуша ли му се на някой Ави Бенеди БЕЗ Емилия :D На мен лично - НЕ!!! Кой ще му каже си остава най-любимата ми песен в която не ми се вижда излишен.

Четох коментарите под клипа и всички са полужителни...  Мн се изумих 😄

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, gioksy каза:

Четох коментарите под клипа и всички са полужителни...  Мн се изумих 😄

Ужас! Да, изгледах и аз клипът и песента..... доста беше досадна, като самия него!
Любимата ми песен на Димана! Нещо пак съм на вълна ретро.... Това с лей лей лей май е Илиян, нали? Винаги ми е било страшно любим този вокал в песента! 

 

  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Slavi каза:

Фолка таман дигна малко левела и заради тази проста ковра пак стана за резил... Тотална излагация за чалгата. 

Такива като Емануела. Ходещи зарази.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Krislena каза:

МОЛЯ ????????????????????? 😱

 

–––––––––––––

Позор! Чалга дива прави секс на живо в нощен клуб ВИДЕО 18+

Прочети повече в Blitz.bg: https://blitz.bg/layfstayl/pozor-chalga-diva-pravi-seks-na-zhivo-v-noshchen-klub-video-18_news763153.html

aria-kusay.png

Напористата млада фолк звезда Мария Цветкова, която се изявява с артистичния псевдоним Ариа, потресе с вулгарно и неадекватно поведение в чалга клуб. 

Бившата на Динко Динев показа как се прави секс на живо с мускулест мъж пред погледите на препълненото заведение. Ариа се разчекна, докато пее, и придърпа към себе си мъж със здраво тяло, който без притеснения я опипа навсякъде, а на нея като че ли не й стигаше и можеше да продължи докрай. 

За кратко време плеймейтката успя да се наложи на музикалната сцена, което не се нрави на нейни колежки. Певицата Кристина, която не успя да се наложи на сцената, вероятно заради липсата на подобно вулгарно поведение, оплю жестоко колежката си в социалните мрежи. 

"Толкова неща съм чула и видяла, но ако това ни е Класата в поп-фолка......? Това ли са талантливите момичета, пеещите момичета, които наистина трябва да взимат тези хонорари и да ходят по участия! Това ли са звездите в милата ни родина България? Това ли е пример за звезда в България", 

spacer.gif

пита Кристина. 

Припомняме, че Мария Цветкова бе жена на Динко Динев и от него има 10-годишен син. В интервю признава, че е била спирана от музикална кариера, но след раздялата с бизнесмена се решила и подписала с "Пайнер", пише "Блиц".

Ръка й подава Емануела, с която записва първия си дует. Малко по-късно атакува музикалната сцена с още няколко песни и в момента обикаля страната на участия и лапа хонорар от 3 бона. А явно шоу програмата й включва повече еротика, отколкото пеене на живо./

 

 

Баси евтиния парцал. 

  • Like 2
  • Haha 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , THE IIconic каза:

Не че има проблем да направят дует, ама Кама едва ли би се навила за такъв! Не знам.

По-скоро първо дует ще чуем от Емилия и Кама. Както Емилия онзи ден каза в лайфа, че говорили за дует.. 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...