Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 2 минути, Hurricane каза:

Нека някой каже каква е драмата на Преслава с Порте и Култ във Варна.

каква драма ? не разбрах ? иначе последно гостувала там през 2018

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Krislena каза:

каква драма ? не разбрах ? иначе последно гостувала там през 2018

Има драма, но никой не знае каква е. Бяха питали Порте защо Преслава не е гостувала скоро... направо ги бяха подлудили от въпроси за нея. И те бяха отговорили: “Питайте нея”

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Alter Ego каза:

През 2010 когато слушах песни от 2004-та струваше ми се колко много време минало.

Сега слушам песни от 2014-та и ми се струва като вчера да беше. :rolleyes:

 

Защото си по-голям и имаш по-добра памет т.е. помниш миналите години по-ясно, все едно, че не е минало много време.

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, DarkChild каза:

Нощна смяна ли е? 

Абе тази ходи ли на училище? Или ще си остане с основно?

Хаха ин аз това си помислих. 

Тръгнала е по стъпките на леля Ариа

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , Hurricane каза:

Нека някой каже каква е драмата на Преслава с Порте и Култ във Варна.

Имало е проблем с някакъв фотограф в Култ, не съм сигурен точно защо, но е заради това и няма планирани участия там :D 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 43 минути, Olay каза:

https://www.tiktok.com/@autisti.com/video/6858955164171160833 - Преслава;

 

Пхахаха, някой ще обясни ли какво прави тая салфетка там

Иновативен метод да се предпази от Короната :D

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Olay каза:

https://www.tiktok.com/@autisti.com/video/6858955164171160833 - Преслава;

 

Пхахаха, някой ще обясни ли какво прави тая салфетка там

Явно ми е послушала съветите в инстаграм и найстина е решила да се скрие!

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Цитат

Припомняме, че Мария Цветкова бе жена на Динко Динев и от него има 10-годишен син. В интервю признава, че е била спирана от музикална кариера, но след раздялата с бизнесмена се решила и подписала с "Пайнер", пише "Блиц".

МОЛЯ ????????????????????? 😱

 

–––––––––––––

Позор! Чалга дива прави секс на живо в нощен клуб ВИДЕО 18+

Прочети повече в Blitz.bg: https://blitz.bg/layfstayl/pozor-chalga-diva-pravi-seks-na-zhivo-v-noshchen-klub-video-18_news763153.html

aria-kusay.png

Напористата млада фолк звезда Мария Цветкова, която се изявява с артистичния псевдоним Ариа, потресе с вулгарно и неадекватно поведение в чалга клуб. 

Бившата на Динко Динев показа как се прави секс на живо с мускулест мъж пред погледите на препълненото заведение. Ариа се разчекна, докато пее, и придърпа към себе си мъж със здраво тяло, който без притеснения я опипа навсякъде, а на нея като че ли не й стигаше и можеше да продължи докрай. 

За кратко време плеймейтката успя да се наложи на музикалната сцена, което не се нрави на нейни колежки. Певицата Кристина, която не успя да се наложи на сцената, вероятно заради липсата на подобно вулгарно поведение, оплю жестоко колежката си в социалните мрежи. 

"Толкова неща съм чула и видяла, но ако това ни е Класата в поп-фолка......? Това ли са талантливите момичета, пеещите момичета, които наистина трябва да взимат тези хонорари и да ходят по участия! Това ли са звездите в милата ни родина България? Това ли е пример за звезда в България", 

spacer.gif

пита Кристина. 

Припомняме, че Мария Цветкова бе жена на Динко Динев и от него има 10-годишен син. В интервю признава, че е била спирана от музикална кариера, но след раздялата с бизнесмена се решила и подписала с "Пайнер", пише "Блиц".

Ръка й подава Емануела, с която записва първия си дует. Малко по-късно атакува музикалната сцена с още няколко песни и в момента обикаля страната на участия и лапа хонорар от 3 бона. А явно шоу програмата й включва повече еротика, отколкото пеене на живо./

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Olay каза:

https://www.tiktok.com/@autisti.com/video/6858955164171160833 - Преслава;

 

Пхахаха, някой ще обясни ли какво прави тая салфетка там

Тя го беше качила и на стори. Някакво ветрило ѝ дадоха след това

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Krislena каза:

МОЛЯ ????????????????????? 😱

 

–––––––––––––

Позор! Чалга дива прави секс на живо в нощен клуб ВИДЕО 18+

Прочети повече в Blitz.bg: https://blitz.bg/layfstayl/pozor-chalga-diva-pravi-seks-na-zhivo-v-noshchen-klub-video-18_news763153.html

aria-kusay.png

Напористата млада фолк звезда Мария Цветкова, която се изявява с артистичния псевдоним Ариа, потресе с вулгарно и неадекватно поведение в чалга клуб. 

Бившата на Динко Динев показа как се прави секс на живо с мускулест мъж пред погледите на препълненото заведение. Ариа се разчекна, докато пее, и придърпа към себе си мъж със здраво тяло, който без притеснения я опипа навсякъде, а на нея като че ли не й стигаше и можеше да продължи докрай. 

За кратко време плеймейтката успя да се наложи на музикалната сцена, което не се нрави на нейни колежки. Певицата Кристина, която не успя да се наложи на сцената, вероятно заради липсата на подобно вулгарно поведение, оплю жестоко колежката си в социалните мрежи. 

"Толкова неща съм чула и видяла, но ако това ни е Класата в поп-фолка......? Това ли са талантливите момичета, пеещите момичета, които наистина трябва да взимат тези хонорари и да ходят по участия! Това ли са звездите в милата ни родина България? Това ли е пример за звезда в България", 

spacer.gif

пита Кристина. 

Припомняме, че Мария Цветкова бе жена на Динко Динев и от него има 10-годишен син. В интервю признава, че е била спирана от музикална кариера, но след раздялата с бизнесмена се решила и подписала с "Пайнер", пише "Блиц".

Ръка й подава Емануела, с която записва първия си дует. Малко по-късно атакува музикалната сцена с още няколко песни и в момента обикаля страната на участия и лапа хонорар от 3 бона. А явно шоу програмата й включва повече еротика, отколкото пеене на живо./

 

 

Това го знам за Ариа, че има син от Динко Динев. А навремето моят Ники като е бил млад е бил приятел с Динко Динев и е предлагал работа на Ники, но той му е отказал и ми е казвал къде ли щеше да бъде сега, ако беше приел да работи при Динко Динев. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, SG каза:

Ина не е мръднала, а е на 44.

Може да пробва да дебютира отново и да грабне фенчетата на Лидия, Десита, Денис и т.н.

 Ина е най- зле изглеждаща от всички!

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...