Jump to content


Коя ще е следващата отказала се?


Препоръчани коментари

преди 1 час , Fast каза:

Диона. Конфликтна и самовлюбена е, и ще се скара с Галин или някоя от Алфите. До няколко години я виждам обратно в хип-хопа.

По скоро и тя ще си направи лейбъл,  на нея това и е целта. ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гергана, от две години няма нови песни, а и е започнала да работи друго откакто е завършила висше.

 

Мария Петрова също. Има уникален глас, но от пет години не е издавала нищо ново, не знам защо Пайнер продължават да я държат. Също и Крисия D.

 

Нищо ново не се чува за Валя и Соня Немска, и двете от една година не са издавали нова песен.

Редактирано от z_o_
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, z_o_ каза:

Гергана, от две години няма нови песни, а и е започнала да работи друго откакто е завършила висше.

 

Мария Петрова също. Има уникален глас, но от пет години не е издавала нищо ново, не знам защо Пайнер продължават да я държат. Също и Крисия D.

 

Нищо ново не се чува за Валя и Соня Немска, и двете от една година не са издавали нова песен.

Валя има готов клип на нова песен римейк на някаква стара песен както направи Кама с “Иди си”

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , z_o_ каза:

Гергана, от две години няма нови песни, а и е започнала да работи друго откакто е завършила висше.

 

Мария Петрова също. Има уникален глас, но от пет години не е издавала нищо ново, не знам защо Пайнер продължават да я държат. Също и Крисия D.

 

Нищо ново не се чува за Валя и Соня Немска, и двете от една година не са издавали нова песен.

Мария Петрова не е почвала, че да се отказва... :D

Валя никога няма да се откаже - и на 65 ще си пее по събори, има репертоар. Соня Немска също не вярвам да спре в близките 5 години. Може да си пуска по песен на година, ей така - за кеф, някое участие да изпадне. Магда е по-яка, но по не ми се вярва да остане - нито в кръчма може да се върне да пее, ако го закъса и все пак й се пее, нито нищо. Димана може да се преориентира към народно, както и Юнона. 

преди 8 часа , Fast каза:

Диона. Конфликтна и самовлюбена е, и ще се скара с Галин или някоя от Алфите. До няколко години я виждам обратно в хип-хопа.

И аз същото бях казал за нея след онова им трио - ще й писне и ще стане продавачка на дрехи във фейсбук, скандалджийка ще си остане. Това й отива. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 46 минути, asylum каза:

И аз същото бях казал за нея след онова им трио - ще й писне и ще стане продавачка на дрехи във фейсбук, скандалджийка ще си остане. Това й отива. 

Че аз мислех и в момента основното и работно място е в някой магазин като продавачка. Додона е идеална да пуши нервно пред някоя денонощна лафка и да се влачи подир някой влезнал вътре да го гледа накриво. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Lelqtian каза:

Че аз мислех и в момента основното и работно място е в някой магазин като продавачка. Додона е идеална да пуши нервно пред някоя денонощна лафка и да се влачи подир някой влезнал вътре да го гледа накриво. 

Асъл! А Фекали да чисти около нея. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Може би, Силвия? Какво става с тая, бе? :D Още ли е в Пайнер, ако пее вече?
Не знам кой бих искал да се откаже, но има доста такива, които имат нужда от това! Мария и Кали си имаха своите добри песни, хитове и аудитория. И Милко Калайджиев например, по-добре да се съсредоточи в търсене на "Нови таланти", поне за това го бива! Последната му песен е направо драма за ушите! 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , DevilWish каза:

Може би, Силвия? Какво става с тая, бе? :D Още ли е в Пайнер, ако пее вече?
Не знам кой бих искал да се откаже, но има доста такива, които имат нужда от това! Мария и Кали си имаха своите добри песни, хитове и аудитория. И Милко Калайджиев например, по-добре да се съсредоточи в търсене на "Нови таланти", поне за това го бива! Последната му песен е направо драма за ушите! 

Силвия не в каталога на Пайнер вече

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Willy каза:

Джена?

Това ша рече целия катун да се изнесе от Пайнер, което ме съмнява да стане. 

Нека сме реалисти - нито Мара, нито Кали ша спрат да пеят, специално Отварачката си прави реклама с изнасянето от курника. Кат намери нов спонсор пак ще ни залива с продукция два пъти седмично.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , DevilWish каза:

Може би, Силвия? Какво става с тая, бе? :D Още ли е в Пайнер, ако пее вече?
Не знам кой бих искал да се откаже, но има доста такива, които имат нужда от това! Мария и Кали си имаха своите добри песни, хитове и аудитория. И Милко Калайджиев например, по-добре да се съсредоточи в търсене на "Нови таланти", поне за това го бива! Последната му песен е направо драма за ушите! 

Справедливост за “Черно с лед”!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Lelqtian каза:

Това ша рече целия катун да се изнесе от Пайнер, което ме съмнява да стане. 

Нека сме реалисти - нито Мара, нито Кали ша спрат да пеят, специално Отварачката си прави реклама с изнасянето от курника. Кат намери нов спонсор пак ще ни залива с продукция два пъти седмично.

Елза писа, че Мара вече е забърсала гаджето на Тотя. Така че да очакваме Мара с клипове във Варна, а Тоти да се върне в южните софийски квартали с Мамасита 2! ❤️ 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ивана като не очаквам да се откаже напълно, тя винаги ще има къде да пее, но според мен скоро ще се откаже да прави нови песни. Нито й се занимава, нито й се получава много добре. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...