Jump to content


Online: Ваня ft. Сашо Роман - Апокалипсис


Препоръчани коментари

Приятна песничка, ритмично и лятно. Ваня изглежда много добре, успех. Можеше да пропусне като цяло Роман, идва ми някак вповече. Както и двете кочки обезобразени от козметички с филтри.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Доста приятна песен, браво на Ванчето. Единствената ми критика е, че можеше Сашо да пее само 1-2 пъти, а не след всеки припев.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, penakavalli каза:

Доста приятна песен, браво на Ванчето. Единствената ми критика е, че можеше Сашо да пее само 1-2 пъти, а не след всеки припев.

То е можело и Ванчето да остави само Сашо Роман да си пее песента, а тя да остане като статиска към клипа :) ма и така си бива крайния резултат  

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оф, откакто се помня, вкъщи много се е харесвала тая песен на Романа и какъв хит е, а аз не мога да я понасям! Това сигурно ми е един от най-неприятните ретро хитове, да не кажа най! Пасва на самата песен, която обаче и не учудващо за мен, ми хареса, защото харесвам страшно много Ваня. Да, хареса ми самата музика и текст, виждам, че са нейни.... Прекрасно, но ако я нямаше въпросната хитова част на Романа, би ми допаднало още повече и на мен, макар, че точно се връзва и навярно и това ще донесе повече успех на песента, за което разбирам защо го е включила. 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Danger. каза:

Това не е ли инструментала на Параноя?

Ганев е рециклирал, естествено, въпреки че се води, че музиката е на Ванчето. Loop-овете от частите на Сашо в самите начало и край на песента са от куплетите на Чужда на Джулия...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има хитов заряд, припевът зарибява, римата с "апокалипсис" също,  но трябваше да вкарат "В петък вода няма".

Клипът е абсурден - гледаш, глешаш мацките са супер отгоре до долу, но изведнъж включват тоя....

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Blueberry каза:

Зарибява от раз, макар че е притоплена манджа. Ванчето много ме кефи напоследък, но нека е по-продуктивна :ba: 

Тя беше продуктивна до миналото лято, когато се нахендри с Живот мой и Дубай, хахаха

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...