Jump to content



Емилия и Фики - На всичките в устата, 2020


Препоръчани коментари

преди 3 минути, pacho каза:

Много прилича на тази песен на Рейхан, намериха от кой да чопват....

 

Глупости. 😄

На мен ми казаха, че им звучала като Кабриолет. 😀

 

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен пък ми прилича на една на Майкъл Джексън, ама не българския.

Е*авам се, веднъж ще има песен, която не прилича на други и пак ще я оприличавате на още 10 😄 

 

Супер различен проект, браво! Фики продължава да чупи стериотипи, а Емилия с поредно различно парче. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма смисъл да се сравнява с 1000 песни, това е песен с изключително  дженерик трап бийт, реално прилича на всяка една друга трап песен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ужасна песен, много готин трап като цяло, но текста е покъртителен. Не знам Емилия с какъв акъл влага средства и енергия в нещо написано от Фики :D Клипът също е манджа, опитали са се да направят нещо интересно и по-различно, но не се е получило

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 7.08.2020 г. от 17:52, Born to Die каза:

Искаш да кажеш, че няма нищо лошо в това?

Не се сещам за нещо по-гадно, незапеваемо, малоумно, дразнещо... В офиса само като го чуехме по радиото и замервахме pc-то с дистанционното. Нали, това вече е тоталното дъно и като текст, при Емилия и Фики не е чак толкова зле, но много напомня и беше последното, което очаквах от нея. "Ще ти изкъртя аз главата..." и то след целия позитив, дето Фики беше набрал след реалитито, можеха да направят нещо велико.

За добро или лошо, това слушат тийновете в днешно време, и не можем да им подчиним вкусовете им с това, което сме слушали ние като по-млади. А и аз самия съм харесвал немалко трап парчета, въпреки че имам афинитет към музика с поп и денс звучене. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 часа , Гальо каза:

... Клипът също е манджа, опитали са се да направят нещо интересно и по-различно, но не се е получило

хахахаха хубаво, че има и такива коментари де :)

Това реално показва колко точно им е тежко на някои хора, че Емилия и Фики са с най-доброто видео до момента за 2020. Времената се менят...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво пък му е толкова хубавото на видеото? Видео като видео, нищо кой знае какво. При наличието на “100 живота”, видеата на Даймънд, че и “Джале”, това не е дори близо до най-доброто видео тази година.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , dan!el каза:

хахахаха хубаво, че има и такива коментари де :)

Това реално показва колко точно им е тежко на някои хора, че Емилия и Фики са с най-доброто видео до момента за 2020. Времената се менят...

Ти в какъв свят живееш не разбирам :D Емилия, за да има най-доброто видео някога трябва първо да се отпусне и да изглежда нормално. Тя направила някаква каша, която просто изглежда скъпо. Вече и дуетите и почват да флопват, не ми се мисли как ще продължи напред 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Blueberry каза:

Това не е най-доброто видео на Емилия за годината, камо ли от всички изпълнители.

От всички излезли напоследък, тяхното е най-силно. На Галя и Криско ми е скучно, просто Галя е яка там. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пусках си я често тези дни, но не ме грабва. Текста можел е да стане по-добър и по-закачлив и секс липсва в гласа и на двамата. Фразата за заплатата според мен е ок, но това кажи нещо на френски и това за лещата не ми идват някък си. Поздравявам за различноста, но да са питали Галена за съвет може би можело е да стане супер проект. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Готини музика и изпълнение, но бахти шибания текст... Откакто започна да си пуска видеата в своя канал, Емилия върви много добре. Всичко, излязло оттогава ми харесва, с изключение на изпяването на "За тебе, братко" и сега тук - тъпия текст. Очаквам следващата. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , ice_hot_sm каза:

...Откакто започна да си пуска видеата в своя канал, Емилия върви много добре. Всичко, излязло оттогава ми харесва, с изключение на изпяването на "За тебе, братко" и сега тук - тъпия текст...

Точно ни се припокриват вкусовете значи :)

btw. #1 on trending

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Тя хубаво е заменила Джей Ло с Бионсе, ама не може този сюжет да го играе все едно е една от танцьорките в заведението на Коко Динев на гръцката граница

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ме кефи обаче как 1-2 фенчета на Галена се появяват винаги, когато нещо трябва да се каже ей така "между другото".

Преди беше главно "информация" за  Преслава, после минахме на Анелия, сега от известно време пък Емилия е тази, на която все така се гледа уж пренебрежително и със снисхождение, а то реалностите други...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...