Jump to content



Емилия и Фики - На всичките в устата, 2020


Препоръчани коментари

Ако не друго, Емилия можете да се похвали, че е минала през целия клан Стораро първа. Ако го нямаше мазния отсвир, повече би ми харесало

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Petroff каза:

Ако не друго, Емилия можете да се похвали, че е минала през целия клан Стораро първа. 

Какво да прави и тя, като онези са се впили за близките до тях изпълнители като пиявици, и приемат и най-малкия намек за отказ като смъртна обида.

Link to comment
Сподели в други сайтове

У-Ж-А-С-Н-А-Е! 

Толкова тъпа песен не съм очаквал, толкова се надявах да гръмне, да е нещо като "Кой", така щеше да им отива, но това е мръсна помия, да беше кючек повече щях да приема. Толкова тъп текст, вие изобщо нещо разбрахте ли като послание? Пфффф, от много години не ме беше напрягала така, след всички хитове и успехи, които нареди, след такава серия, сега ще флопне и се надявам да се случи много видно. Бесен съм, голямо разочарование!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Born to Die каза:

... да е нещо като "Кой", така щеше да им отива...

Точно затова се радвам, че не е такава песен. Поредното копие на нещо си! 

Най-доброто от Фики от години насам (само дуета с Янева също биваше) и определено най-интересното от Емилия също от доста време (изключая Джале-то). 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сериозно, изобщо не ме засяга дали е новаторска или е нещо нечувано след като е ПОМИЯ! Точно на онези Алекс и Влади ми напомня, дето честно, няма други, които да правят по-тъпи песни в българската музика, направо ме избива на агресия като ги чуя да си мрънкат някакви тотални безмислици под носа. Това е същото. Партиите на Фики в началото, та дори при "Да вдигнем шум" беше по-смислен текста, смехотворни са, на него при това грам не му отива такъв стил. Онова с "Je t'aime", и пиян няма да се сдържа да не се изсмея. Музиката е интересна, но всичко останало плюс видеото, пълен ужас. Ако това й харесва и ако смята да ми се прави на интересна, не е познала. Забравям и си пускам "Отиваш си", "Тръгвай си", "В София дойде", "Акула", това е нейния стил, това са й песните. Ти чакаш да чуеш як поп фолк с голям текст, каквито си свикнал тя да пее, после получаваш това. Айде сиктир!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, Born to Die каза:

У-Ж-А-С-Н-А-Е! 

Толкова тъпа песен не съм очаквал, толкова се надявах да гръмне, да е нещо като "Кой", така щеше да им отива, но това е мръсна помия, да беше кючек повече щях да приема. Толкова тъп текст, вие изобщо нещо разбрахте ли като послание? Пфффф, от много години не ме беше напрягала така, след всички хитове и успехи, които нареди, след такава серия, сега ще флопне и се надявам да се случи много видно. Бесен съм, голямо разочарование!

То щото в чалгата е пълно с послания. Е, да, за ебане и пари. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

По темата, харесва ми. Нормално е на простолюдието в този форум да не им хареса. Техните представи за музика се изчерпват с кючеците на диАриа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Petroff каза:

Ако не друго, Емилия можете да се похвали, че е минала през целия клан Стораро първа. Ако го нямаше мазния отсвир, повече би ми харесало

Последна ги почна, първа ги завърши! Кралица. Лично аз чакам и дует с Валя Али за да е картинката пълна. 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

В нейните песни почти винаго го има посланието и никога не е пяла някакви простотии, и не, не ми се слуша гюбек, слушаше ми се поне нещо на нивото на "Милион", сега неговия текст ми се струва като от стихосбирка. Връщам се да си доработя, че много се изнервих. То и аз не знам какво толкова й се впрягам, да си пее простотията и толкова.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Born to Die каза:

Сериозно, изобщо не ме засяга дали е новаторска или е нещо нечувано след като е ПОМИЯ! Точно на онези Алекс и Влади ми напомня, дето честно, няма други, които да правят по-тъпи песни в българската музика, направо ме избива на агресия като ги чуя да си мрънкат някакви тотални безмислици под носа. Това е същото. Партиите на Фики в началото, та дори при "Да вдигнем шум" беше по-смислен текста, смехотворни са, на него при това грам не му отива такъв стил. Онова с "Je t'aime", и пиян няма да се сдържа да не се изсмея. Музиката е интересна, но всичко останало плюс видеото, пълен ужас. Ако това й харесва и ако смята да ми се прави на интересна, не е познала. Забравям и си пускам "Отиваш си", "Тръгвай си", "В София дойде", "Акула", това е нейния стил, това са й песните. Ти чакаш да чуеш як поп фолк с голям текст, каквито си свикнал тя да пее, после получаваш това. Айде сиктир!

В трап музиката няма нищо лошо, но този стил е твърде далечен и несъвместим с попфолка, и се е получило манджа с грозде.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Искаш да кажеш, че няма нищо лошо в това?

Не се сещам за нещо по-гадно, незапеваемо, малоумно, дразнещо... В офиса само като го чуехме по радиото и замервахме pc-то с дистанционното. Нали, това вече е тоталното дъно и като текст, при Емилия и Фики не е чак толкова зле, но много напомня и беше последното, което очаквах от нея. "Ще ти изкъртя аз главата..." и то след целия позитив, дето Фики беше набрал след реалитито, можеха да направят нещо велико.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Born to Die каза:

 

Пич, успокой се! Това, че си имал някакви очаквания, които не са се изпълнили, и си насъбрал разочарование, го разбирам. Обаче започваш да звучиш малко инфантилно и като феновете на една друга певица, които ...

Всеки има право да експериментира и да прави или пее това, което той харесва в този момент или просто смята, че има нужда от такова нещо точно сега. Хиляди пъти по-добре е да направиш опит за нещо ново и различно и да не ти се получи (а в случая не смятам дори, че е така), отколкото да пускаш всеки месец нова песен, която никой не различава от последните ти 10 и са все буламачи. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, dan!el каза:

Пич, успокой се! Това, че си имал някакви очаквания, които не са се изпълнили, и си насъбрал разочарование, го разбирам. Обаче започваш да звучиш малко инфантилно и като феновете на една друга певица, които ...

Всеки има право да експериментира и да прави или пее това, което той харесва в този момент или просто смята, че има нужда от такова нещо точно сега. Хиляди пъти по-добре е да направиш опит за нещо ново и различно и да не ти се получи (а в случая не смятам дори, че е така), отколкото да пускаш всеки месец нова песен, която никой не различава от последните ти 10 и са все буламачи. 

Да, това е така. Ама и понякога трябва да си знаеш границите. трътлестата Ема изглежда смешно и дори нелепо в клипа. Тя като цяло не е особено талантлива, освен това което Господ й е дал като глас. Онзи ден й се смяхме на клиповете с Денис. Тя е най - неартистичния човек и лош актьор дето може да има. Отделно в този клип е трътлеста и тромава, е смешно като се вие по пилона. 

Да си пее песните (като дуета с Денис) и да остави другите неща на хората дето ги могат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами аз не си позволявам почти никога да коментирам по този начин, сигурно утре като прочета поста си и на мен ще ми се стори инфантилно, но нека... Слушам я от 2001 и от тогава ми е любимия изпълнител, най-любимия, определено фенството ми не се е променило с възрастта и на 10 и на 30 и дори да изглежда смешно отстрани, до ден днешен може да ме радва или афектира, не се срамувам от това. Като се замисля почти никога не ме е разочаровала, напротив, гордял съм се с нея и е имало за какво, е с това парче обаче е точно обратното. Иначе нека си го пее, но в крайна сметка и аз имам правото да я насоля, ако ще и в 3 последователни коментара при все че сигурно се случва за 1 път. С това приключвам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Приятна е песента и толкова. Евала за открояващия се ритъм ( в никакъв случай не важи за текста), евала за клипа, много е класен и много труд са хвърлили, но не виждам каква е аудиторията на тази песен. Нито чалгарите ще я слушат, нито феновете на (т)рапа. От мен получава лайк и поощрителен коментар и съм дотам, най-вероятно повече никога няма да си я пусна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добър клип и песен, добър ефект. Няма да стане някакъв велик шлагер, ама е нещо различно и модерно.

Само текстът малко, това със заплатата... Иначе ок.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...