Jump to content



Яница - Имаш да ми даваш


Препоръчани коментари

Хареса ми как започна, мелодичен и запеваем припев, но текстът разваля всичко. Насечено звучи. ЗорлЯн, насила. И после мазното е досадно и банално. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ганев: Успехът на "Въртележката" или "Мома Яница" искаш да повториш?

Яни: Да.

Резултатът: фолклорно-чалга хибрид, модерен римейк на "Бяла роза".:1000(33): Новаторка! Истински творец! Някой да й даде статуетка за Приемственост между автентичен и модерен фолк! :heart: 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , -A. каза:

Яни много пъти е повтаряла, че не е само певица а ''артист-изпълнител''. В ''Отмъстителката'' беше доста провокативна, но народа реши, че е вулгарна. След това не заложи на провокация. Явно вече гони друг имидж.

Тя може да повтаря много неща. В действителност не е нито едното, нито другото.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Яница не знам как работи, подбира си песните сама ли, участва в писането им ли, но вече има почерк и си личи. Почти няма песен от последните 4 години, която да не ми е харесала, дори и не на 100% да е било. 

Залага на куплетите, залага на мелодии и инструменти. И тази е със супер куплети и припеви. Текстът е кифленски, но песните й са лежерни, за дискотеките, така че ще си намерят таргета.

До втория куплет видеото върви много добре, после е слабо. 

Време е тия фолкаджийки да разберат, че е супер грозно да имат в клиповете си замазани кадри. Защо изобщо ги обличат тези дрехи и тези лога, след като ще се скрият в последствие? Кой ги съветва, кой ги облича......Грозно е така,

Link to comment
Сподели в други сайтове

Зариби ме. Много яко го пее това "Ти луд ли си..." Според мен ще стане хит като песните на Джордан, които не гръмват от ден първи, но после държат дълго. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , pacho каза:

Време е тия фолкаджийки да разберат, че е супер грозно да имат в клиповете си замазани кадри. Защо изобщо ги обличат тези дрехи и тези лога, след като ще се скрият в последствие? Кой ги съветва, кой ги облича......Грозно е така,

Аз изобщо не разбирам Пайнер на основа на какво са решили да замажат логотата на Шанел в клипа на Янка. Цвета Янева в Болка моя беше ходещо лого на Шанел, а е замазана само по телевизията.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, penakavalli каза:

Аз изобщо не разбирам Пайнер на основа на какво са решили да замажат логотата на Шанел в клипа на Янка. Цвета Янева в Болка моя беше ходещо лого на Шанел, а е замазана само по телевизията.

Представи си да трябваше да замажат и ушите ѝ...

af85041350877265.jpg 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 часа , penakavalli каза:

Аз изобщо не разбирам Пайнер на основа на какво са решили да замажат логотата на Шанел в клипа на Янка. Цвета Янева в Болка моя беше ходещо лого на Шанел, а е замазана само по телевизията.

Защото Коко Шанел си е платила за реклама при Цура, а сега гледа да мине тънко и да спести на гърба на тази модна икона! Но няма да стане нейната.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От Живее ми се на Ариа не бях слушал чалга понече от половин път. Днес три пъти един след друг, супер яко го пее това Ти луд ли си... Компенсира баналитета/банализма :D 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Значи, като почнете с това, че Ганев се е изчерпал и такива подобни направо ми се повръща. Цялата работа е в това, че се мъчи да прави стратегията на Кости - да си продава старите неща на няколко и реално да си избива кинти от права. От друга страна същите неща ги говерехте и по "Оцково" време където реално и при него беше същата история - един и същи ритъм на бешнайсет хиляди песни. Песничата иначе е яка, става за слушане, типичен дискотечен хит, който би гърмял бясно. По отношение на текста  - дупета бразилски, хавайски, китайски и прочие, са до болка познати на всички. Клипчето си е чисто бюджетно, с което показва, че не е нужно да направиш супер клип, за да стане една песен хит. Определено не е направила грешка за разлика от колежката й Андреа с Егоист - аранжимент на ниво, музика на ниво, текста - г/д и супер ефектен клип, но в крайна сметка не стана кой знае какъв хит. Надявам се това ревю да бъде полезно за всички, постарах се да бъда максимално критичен.

 

Искрено ваш

@ceco

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , ceco каза:

Определено не е направила грешка за разлика от колежката й Андреа с Егоист - аранжимент на ниво, музика на ниво, текста - г/д и супер ефектен клип, но в крайна сметка не стана кой знае какъв хит.

На Яница пък да не би да стана хит? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Danger. каза:

На Яница пък да не би да стана хит? 

Честно казано ако трябва да избирам между двете песни, бих избрал тази на Яница. Може и да не е станала голям хит, но пък има потенциал.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...