Jump to content



Яница - Имаш да ми даваш


Препоръчани коментари

Болка моя 2.0 с по-скандален и провокативен текст, много ме кефи. Малко по-избухващ припев можеше да има, но зарибява много. Дано стане хит, Яни го заслужава!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Смесица между ''Въртележката'' и ''Болка моя''. Според мен в началото няма да избухне, но ще се задържи в дългосрочен план. Припева веднага се набива в глава, особено това ''отвънка си скъп като Париж, но отвътре пич - сърцето ти китайско''.

В клипа изглежда супер. 
 

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Янка отново раздава класа! Брутален текст, клип и песента е мазнотийка, която определено ще гърми! Текстът е леснозапеваем и се набива бързо в главата. Оправда очакванията ми! 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Откакто започна да работи с Ганев, провокацията при нея остана само в клиповето, дори и там намаля в сравнение с периода 2014-2017.

Видеото е стилно и красиво, с топ визии, но ми е смесица между Грешната и Изкушение. С песента Ганев се е опитал да направи Въртележката 2, само че по-бавна и нещо не ми хареса кой знае колко много. 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

Откакто започна да работи с Ганев, провокацията при нея остана само в клиповето, дори и там намаля в сравнение с периода 2014-2017.

Видеото е стилно и красиво, с топ визии, но ми е смесица между Грешната и Изкушение. С песента Ганев се е опитал да направи Въртележката 2, само че по-бавна и нещо не ми хареса кой знае колко много. 

Яни много пъти е повтаряла, че не е само певица а ''артист-изпълнител''. В ''Отмъстителката'' беше доста провокативна, но народа реши, че е вулгарна. След това не заложи на провокация. Явно вече гони друг имидж.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Все повече ме зарибява с всяко слушане, ей това е хит вече, Яни Императрицата тропна с жезела и показа коя е! Т О П

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кралицата си знае работата, перфектна е, сигурно единствената й слаба песен от години е онзи дует с Арти. Куплетите и текстът там са многоооо яки и със супер фрази и рима, мелодията е интересна, чак на народна песен напомня, припевът са могли малко да го пипнат още, малко е бавен, но и така е добре. Видеото очаквах да е по-скандално, но е яко, много е красива и секси.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама какво е това нещо? В Ганев ли е причината или изпълнителите са виновни? За кой път слушаме забавена или забързана версия поне на 10 песни на Ганев миксирани в една, та дори и нейната "Няма как" + Болка моя, 100 живота, Беден в сърцето, Шот за болката, новата на Илиян и още няколко Ганеви песни..... А, не! Това започва да става прекалено..... Какво й става и на нея, това е много под "Ферари"-то. В текста много ми хареса това за "сърцето ти китайско", като замисъл се е получило чудесно, обаче повечето от текста с тази реплика "пич", "дупе, хавайско" е пято, пято... Претоплено. Клипът е типичен за нея, няма какво да му коментирам на него. По-скоро вече се чудя как се допускат тия повторения. Едва ли и на хората вече им се слушат еднотипни неща. Стига! 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Яница се е чудила "Изкушение" или "Въртележката" да повтори, но са решили да смесят и двете и това е резултатът. Не ме кефи, "Ферари"-то е в пъти по-силно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Blueberry каза:

Яница се е чудила "Изкушение" или "Въртележката" да повтори, но са решили да повторят и двете и това е резултатът. Не ме кефи, "Ферари"-то е в пъти по-силно.

Императрицата на тежки мъки била. :1000(29):

Разочароваш Яни, това не е твоето ниво.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много яка песен с хубав клип.
К'ви ги въртите тука? Болка моя си е чист ремикс на Въртележката (както и всяка друга песен от 2018-та нататък). 

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...