Jump to content


Online: Maya Berovic - INTIME (Album 2020)


Препоръчани коментари

На първо слушане ми идва слаб албум, доста даже.. Липсва ми силната балада като "Nacisto", няма тотален хит тип "Pravo vreme". Забелязвам, че явно е заложила на Caneras, но всичко им звучи като една и съща песен, а песните от Буба и Джала са все едно като пължени за албума, без темпо, без хъс, не се отличават. Трябваше да има нещо от старата Мая, от която тя така бяга, защото гласът и го позвоялва, но уви...

Мисля, че в този албум най-доброто ще да е "Honey", "Breme", "Niko ne zna" и "LaLaLa". 

"7" си остава най-добрият й албум, едва ли ще го надскочи.. 

 

@Alter Ego Какви са коментарите по сръбските форуми? Ти какво мислиш?


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Постарала се е много. 

На първо слушане и гледане "Niko ne zna" i "Breme" ми харесват много, иначе от комерсиалните - " Intime" и "Honey". Ще трябва още да ги слушам и изследвам.

Много ме кефят винаги бриджовете в песните й. Иначе леко това заиграване и по-точно повтаряне на определени думи писва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , stereoto_ каза:

@Alter Ego Какви са коментарите по сръбските форуми? Ти какво мислиш?

Рано е да се коментира, то и Viktorijina Tajna не избухна веднага щото всичко беше ново, но хората го приеха и стана емблематичен албум. Просто хората да свикнат с новите ритми. Вярвам че ще има успех.

Иначе изгледах PREMIJERA на Пинк, Мили каза че през 2006 когато правил албума за Цеца - "Идеално лоша", тогава и Мая поръчала първия си албум който излиза през 2007-ма година. И всъщност песента "Лепи громе мой" била направена за Мая, но Марина казала на Мили да даде това на Цеца. :D И Цеца се вклучи по телефон и похвали албума, тя в последно време все се лепва до актуалните жени да ги подкрепи - маркетинг ли е това, не знам. Каза че "Нико не зна" и' била фаворит, а точно тази песен се очертава и фаворит между публиката. 

Конкретно за Мая, искам да кажа че  тайната на нейния успех е това че тя много лесно се маха от автори до автори т.е докато не види че вече залязват или идват kъм тази посока.  Tя каза че искала да пусне албума миналата година за рождения си ден, но си казала че и' трябвало повече време за да направи хубав албум. Така че сигурно тогава е имала Джала/Буба 100% албум, а след това е работила с Канерас. 

Според мен е добра тази крачка от Джала/Буба към Канерас щото все пак е искала промяна, но все пак не толкова драстична, като би направила чист поп ако е ходила примерно при Димитров.  

И трите песни от Джала и Буба не се получават на първо чуване, но са grower. Така че хубаво си е свършила работата. Остава ни да видим как ще се развият песните. 

пп. Broj - Nacisto - Breme (мисля че тази линия  в този албум е следвана с "Бреме")

Иначе candy клиповете били снимани в някой candy музей в Германия.

Фаворити все още не мога да посоча, но заглавната песен ме грабна дори от снипетите дето чух вчера. 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

🔲 INTIME (2020)

 24h = 6.099.671
Niko ne zna - 960.713
Honey - 808.226
Intime - 673.264
Lalala - 670.149
Bonbon - 593.358
Niko kao on - 575.330
Kunem se u nas - 551.373
Verna ko pas - 477.269
Breme - 412.996
Moto - 376.993

Ето и за предните два как е било, минала е двата и то сега без да са в IMPERIA канала. :bowdown:

🔴 7 (2018)
V.I.P. - 948.345
Pravo Vreme - 894.185
Sama - 549.205
Dilajla - 486.374
Neka Stvar - 457.997
Ljubomora - 436.464
Načisto - 379.705
Sahara - 304.861
Zora - 289.108

🔴 Viktorijina Tajna (2017)

Mala lomi - 580 000
Balmain - 575 000
Ledena kraljica - 290 000
Broj - 260 000
Harem - 245 000
Proleće - 225 000
Nisam normalna - 210 000
Ruski rulet - 165 000

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Мая гласа и си е фолк, колкото и да се прави на поп певица.С тия извивки и орнаментика, пък и знаем с какви песни тръгна на времето.Honey най и върви на тембъра като че ли...Останалите песни ми идват слаби, но времето ще покаже.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За каква промяна и нови ритми говорим тук? Аз не различавам този албум от предишните й два, кактони песните една от друга. Клиповета са с много висока продукция и класа, но леко скучни с една сцена през цялото време.

Този път има голямо НЕ от мен, но все пак и огромно БРАВО за старанието. На другите явно им харесва.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , Willy каза:

За каква промяна и нови ритми говорим тук? Аз не различавам този албум от предишните й два, кактони песните една от друга. Клиповета са с много висока продукция и класа, но леко скучни с една сцена през цялото време.

Този път има голямо НЕ от мен, но все пак и огромно БРАВО за старанието. На другите явно им харесва.

Предните два са повече клубни и типичен Джала/Буба стил, този е по-чил и повече прилича на албанска музика.

Имала още една песен от Дж/Б за която не стигнала да снима клип. Иначе тази журналистка писала че Джала и Буба са искали 15к евро от Мая за да се появят на концерта в Белград като гости (в коментарите на първия туит). :surprise: Май всичко е било повече бизнес отколко приятелство.

На питането защо ни двамата не са и' честитяли за албума, Мая казва че са на море и че сигурно не следиле какво се случва в Youtube. Харесвам колко е нескандална личност. 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...