Jump to content



Цветелина Грахич ft Денис Теофиков - Пак ще го направя


Препоръчани коментари

Наистина има супер глас, много специфичен и разпознаваем. Надявам се да прави по-музикантски неща занапред, определено ще са й по силите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам за вас, но гласа на Грахич супер много ми въздейства. Дано и се получат нещата, защото е супер талантлива, въпреки че така цялата нашарена, с фейк джуки и цици само се е загрозила. 

Денисчо също е талантлив, но с по 2 песни на месец ще се изчерпи прекалено бързо. Соловата кариера му куца, защото всъщност той няма такава. Докато не скандализира със самостоятелен мегахит не ми го хвалете толкова много. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хубав mash-up от "Катастрофа" на Денис и "Моето слабо място". Иначе Пашев ми се струва, че е разменил концепциите за певиците си: на нежната Ванеса дава "Тарантула", а на щурата и нестандартна Грахич - любовна песен като тази. Ако им смени ролите мисля, че и двете биха били по-адекватни и успешни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това ако го беше изпяла Преслава или Галена щяха всички да се подмокрят, ама като са Грахич и Денис, яко се плюе. Очертава се доста успешна песен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...