Jump to content

Препоръчани коментари

То това се коментира през едишън, особено ако аз спечеля. Не мисля, че някой гласува за мен тенденциозно, защото нито съм любимката на форума, нито печеля всеки път. Няколко пъти съм била извън финал, била съм и по последните места. Просто след първите едишъни се усетих какво се харесва и сме го коментирали и тук: популярна песен, която обаче или не е втръснала (да речем Любими ръце), или е минало достатъчно време, откакто е била хит (примерно Кой). Винаги участвам и с нещо, което харесвам все пак 😅

Аз лично забравям кой с какво е участвал още на полуфинала, камо ли на финала. 

ВЪРНЕТЕ ЧАЛГАВИЗИЯ!

Сподели този коментар

Връзка към коментар
Сподели в други сайтове

Честито на Боровинката! На мен "Дай ми" винаги ми е бил по-любим, макар, че посланието на клипът който съм дал аз и "Една жена" са еднакви. Изненадан съм от високата оценка на "Предай се". А за "Фалшива кожа", "Дай ми", "И на всички като тебе" и "Сериен лъжец" ме е яд доста, можеха да се на по-предни позиции. Няма значение, благодаря отново за топ 10! Идеята за песни снимани на морето е интересна, все още се чудя какво да дам и бих "атакувал" с "Мъж на хоризонта", но вече съм го правил и ще оставя на някой друг да повтори "моята грешка". :D Вече имам идея с какво да участвам все пак! 

vy45xy.jpg

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Сподели този коментар

Връзка към коментар
Сподели в други сайтове
преди 10 часа , Blueberry каза:

То това се коментира през едишън, особено ако аз спечеля. Не мисля, че някой гласува за мен тенденциозно, защото нито съм любимката на форума, нито печеля всеки път. Няколко пъти съм била извън финал, била съм и по последните места. Просто след първите едишъни се усетих какво се харесва и сме го коментирали и тук: популярна песен, която обаче или не е втръснала (да речем Любими ръце), или е минало достатъчно време, откакто е била хит (примерно Кой). Винаги участвам и с нещо, което харесвам все пак 😅

Аз лично забравям кой с какво е участвал още на полуфинала, камо ли на финала. 

Дори нямам предвид теб. А и си мойта зодия, така че от там насетне си ми симпатична 😃😃

Сподели този коментар

Връзка към коментар
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

• Последно видели темата   0 Потребители

Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.

• Create New...