Jump to content



Чалгавизия 23 - Оценяване на клипове


Препоръчани коментари

преди 38 минути, DevilWish каза:

Много яки клипове! Избрах си 10-те любими, но няма да крия - 12 от мен за любимия ми Сериен лъжец, пък към "Най-добрата" съм пристрастен заради самата песен, но и видеото..... Успех на всички, така или иначе тия които са на финал, повечето са посочени и от мен. :) 

гласуваме за ВИДЕОКЛИП,а не за песен................ !

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Krislena каза:

гласуваме за ВИДЕОКЛИП,а не за песен................ !

Ами аз съм гласувал за ВИДЕОКЛИП!!! Не случайно съм посочил Сериен лъжец, иначе трябваше да избирам между Най-добрата или И на всички като тебе! ;) Така, че, споко - наясно съм!!! Нищо, че и техните клипове са едни от най-добрите за мен, все пак Сериен лъжец винаги ми е бил любим клип на мен, както и "Дай ми", който си носи своето послание например.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Жадувам и до днес е летва, която малко клипове в жанра могат да стигнат. Изумява ме липсата на вкус😱

Все пак подкрепих 3 клипа. Дано някой от тях спечели. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мен между другото ме изненада, че никой не се сети да участва с "Достатъчно" на Елена например или пък на Малина и Азис - "Най-красивата". Да и за мен Галена, Камелия и Андреа са с едни от най-силните клипове в жанра. И Янева например ми се губи и се чудя как не се сети някой и за "Давай, разплачи ме". Очаквах някой да я посочи. Вероника освен Сериен лъжец имаше също "Слушай ме, любов". За доста клипове сега се сещам които ми се губят, но няма как всичко да посочим. "Не виждам" на Емилия също беше доста силен за онова време. 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, pechenko каза:

Десислава удари една "майна" на всички и за отмъщение се класира на 12-то място. @Willy

 

Аз, очаквайки топ 3 защото този клип е супер прехвален: 🤡

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, pechenko каза:

"Някой ден" може би 'Някой ден' ще се оцени подобаващо! @Alter Ego

 

Доказахте че не смейте да писнете на Бойко!!!!11111111111 Ами заслужавате си го!!!!!!!!!!!! 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...