Jump to content



Чалгавизия 23 - Оценяване на клипове


Препоръчани коментари

1. 93т.
2. 80т.
3. 79т.
4. 70т.
5. 54т.
6. 49т.
7. 46т.

8.Рени - Горчиво и сладко - @Runevski - 37
9.Цветелина Янева - Болка моя - @bleron - 33
10.Азис и Десислава - Жадувам - @Slavi - 32
11.Алисия - Ще се возим ли ? - @.close to me. - 20
12.Райна - Една на милион - @GSA - 9

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Blueberry каза:

Дай да покажем колко сме заети и колко нямаме време за повърхностни неща като чалгата. В 21 век всеки има достъп до форума от телефона, можеш да гласуваш и от тоалетната както се вика. Крайният срок е сложен, за да може, ако няма ни вест, ни кост от някого, да гласува друг от негово име, не за да се чака 2 минути преди настъпването му... 

Крайният срок е сложен, за да знаеш до кога трябва да си направиш сметка да гласуваш!

Краен срок има и на избори. И тогава ли всички са длъжни да ходят до урните в 7:00 сутринта, за да не са длъжни останалтие да чакат вечерта до 8-9 за резултати? Да ти имам логиката!!! Не съм нарушил никое правило, че да ми се тръшкаш като първокласничка! И не, не показвам нищо, защото няма на кого. Не познавам никого от тукашните форумци вече и не ми е важно да показвам нищо на никого! И като цяло не е лошо да си избиете някои хора от главата насъбраните комплекси... никъде не съм казал, че чалгата е "повърхностно нещо", че ми се излиза с някакви такива доводи. Казах само, че не ме познат и не съм длъжен да давам обяснение на еди-кой си кога съм гласувал и защо не съм гласувал по-рано!

Link to comment
Сподели в други сайтове

1. 98т.
2. 87т.
3. 77т.
4. 73т.
5. 58т.
6. 57т.
7. 48т.

8.Малина - При теб ми е сърцето - @-A. - 37т.
9.Гергана - Върви си - @M.Power- 27т.
10.Луна - Леко, леко - @Lelqtian - 16т.
11.Азис и Малина - Не знаеш - @payner_tv - 14т.
12.Алисия и Борис Солтарийски - Няма упойка - @devotioner - 10т.

Link to comment
Сподели в други сайтове

ЧАЛГАВИЗИЯ EDITION 23 - ФИНАЛ
ГЛАСУВАНЕ!
ВИДЕО с песните:

https://drive.google.com/file/d/194EstaFm3i0J8GhFlBfkoIFxWTyjqMWZ/view?usp=sharing

 
Финалисти, очаквам вашият вот НА ЛИЧНО! 
 
Гласувате за 10 песни по точкова система 12, 10, 8-1т (или просто ми пратете вашият топ 10)
Не може да гласувате за себе си! Успех!

 
Финалистите: 
 
Краен срок за гласуване 10.08 - 20:00 часа!

Важно!
На финал по нормалната точкова система гласуват само финалистите.

Отпадналите участници и другите потребители ще имат право да ви подкрепят като си изберат топ 3 или топ 5 от финалистите.
Техните точки за даване са общо 15, така че ако гласуват за 3 песни, всеки ще получи по 5 точки и обратно.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Важно!
На финал по нормалната точкова система гласуват само финалистите.

Отпадналите участници и другите потребители ще имат право да ви подкрепят като си изберат топ 3 или топ 5 от финалистите.
Техните точки за даване са общо 15, така че ако гласуват за 3 песни, всеки ще получи по 5 точки и обратно.

@-A., @M.Power, @Lelqtian, @payner_tv, @GSA, @.close to me., @Slavi, @bleron, @Runevski

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много яки клипове! Избрах си 10-те любими, но няма да крия - 12 от мен за любимия ми Сериен лъжец, пък към "Най-добрата" съм пристрастен заради самата песен, но и видеото..... Успех на всички, така или иначе тия които са на финал, повечето са посочени и от мен. :) 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...