Jump to content



Чалгавизия 23 - Оценяване на клипове


Препоръчани коментари

Вторник полуфинал ВИДЕО:

https://drive.google.com/file/d/1MBTQkxzDGIe-m9AsvWpxRmv1jcX9I7AH/view?usp=sharing

Важнo!
Гласувате за 7 песни, по точкова система: 12т, 10т, 8т, 6т, 4т,, 2т и 1т.(или просто ми изпратете вашият топ 7). Не може да гласувате за себе си и гласувате единствено и само в вашият полуфинал!


7 песни отиват на финал!

ОЧАКВАМ ВАШИЯТ ВОТ НА ЛИЧНО!

В този полуфинал участват и гласуват:

 

 @Achito, @Сашо, @Willy, @M.Power, @-A., @devotioner, @Lelqtian, @payner_tv, @Krislena, @gabbati, @Gadinata, @BobiTo и директните финалисти - @DevilWish и @Гальо

краен срок за гласуване 07.08 - 20:00 часа.

УСПЕХ!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , pechenko каза:

Първи полуфинал ВИДЕО:

https://drive.google.com/file/d/1A9oESPCHc1jHaRmWIokRKZN8Wnt0G8qe/view?usp=sharing

Важнo!
Гласувате за 7 песни, по точкова система: 12т, 10т, 8т, 6т, 4т,, 2т и 1т.(или просто ми изпратете вашият топ 7). Не може да гласувате за себе си и гласувате единствено и само в вашият полуфинал!


7 песни отиват на финал!

ОЧАКВАМ ВАШИЯТ ВОТ НА ЛИЧНО!

В този полуфинал участват и гласуват:

 

@Blueberry, @pechenko, @Beat., @THE IIconic, @Slavi, @Runevski, @GSA, @bleron, @dan!el, @Alter Ego, @.close to me., @asylum и директните финалисти - @DevilWish и @Гальо

краен срок за гласуване 07.08 - 20:00 часа.

УСПЕХ!

На края на клипа пише Цветина - The Best, но клипа определено е тоя на Галена - Ина жина. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

А-у-у-у, какви яки клипове! Успех на "Сериен лъжец", "И на всички като тебе", "Фалшива кожа" и "Ти си виновен"!!!! Страшно любими са ми тия клипове, разбира се и доста други хубави неща на Камелия, Десислава и Азис, Малина и Азис, Луна-Президент и други съм бутнал едно рамо! :) Тая Кама и Деса обаче все хубави клипове, май за всички техни неща съм гласувал, а останаха и такива за които исках, а не можах да гласувам. Тук топ 7 ми беше малко.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , pechenko каза:

Някой от втори полуфинал да даде един вот за @dan!el.

До края на деня ще гласувам, споко. Видял съм срока и съм си направил сметка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, dan!el каза:

До края на деня ще гласувам, споко. Видял съм срока и съм си направил сметка.

Добре.

Все пак аз съм длъжен да подсигуря вот в случай, че не гласуваш и да не стане да търся вот от другите в последният момент :) 

Благодаря.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Намали следващия път крайния срок с един ден. Не разбирам защо като някой е влязъл и видял докога може да гласува, не е отделил още 5 минути да гласува директно. Изобщо не разбирам какво се печели като се чака крайния срок и се бави цялата игра.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Blueberry каза:

Намали следващия път крайния срок с един ден. Не разбирам защо като някой е влязъл и видял докога може да гласува, не е отделил още 5 минути да гласува директно. Изобщо не разбирам какво се печели като се чака крайния срок и се бави цялата игра.

Никой нищо не бави нарочно. Влязал съм, видял съм, че имам известие и отговорих кога ще гласувам. Не съм киснал тука 3 дни поред и да съм чатил за щяло и нещяло напразно! Когато имам възможност, тогава ще гласувам!

Като има срок, всеки сам си прави сметка кога да се вмести в него. Голямо бързано - голямо чудо. Ще кажеш, че ставаш и лягаш само за да участваш в "Чалгавизия" и да гласуваш. Дай да направим по едно издание за сутрин, обяд и след вечеря...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, dan!el каза:

Никой нищо не бави нарочно. Влязал съм, видял съм, че имам известие и отговорих кога ще гласувам. Не съм киснал тука 3 дни поред и да съм чатил за щяло и нещяло напразно! Когато имам възможност, тогава ще гласувам!

Като има срок, всеки сам си прави сметка кога да се вмести в него. Голямо бързано - голямо чудо. Ще кажеш, че ставаш и лягаш само за да участваш в "Чалгавизия" и да гласуваш. Дай да направим по едно издание за сутрин, обяд и след вечеря...

 

Да, имал си по-умна работа. Броял си колко дни имала Данна до 3-ти август 2004-та. :D

03082004-07.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Alter Ego каза:

 

Смешко, при положение, че нито ме познаваш, нито знаеш кой съм, с какво се занимавам и как се занимавам,  не си ти човека, който да обсъжда каква работа съм имал аз и кога да я свърша!

От тук насетне заради такива като теб ще гласувам винаги в последната минута (съжалявам за неудобството, което ще причиня на авторите на темата)!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, dan!el каза:

Смешко, при положение, че нито ме познаваш, нито знаеш кой съм, с какво се занимавам и как се занимавам,  не си ти човека, който да обсъжда каква работа съм имал аз и кога да я свърша!

От тук насетне заради такива като теб ще гласувам винаги в последната минута (съжалявам за неудобството, което ще причиня на авторите на темата)!

Значи вече няма да участваш! 😂

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, dan!el каза:

Смешко, при положение, че нито ме познаваш, нито знаеш кой съм, с какво се занимавам и как се занимавам,  не си ти човека, който да обсъжда каква работа съм имал аз и кога да я свърша!

От тук насетне заради такива като теб ще гласувам винаги в последната минута (съжалявам за неудобството, което ще причиня на авторите на темата)!

Верно, нито те познавам, нито знам с какво се занимаваш. НО! Очевидно редовно следиш и чалгата и форума след като пишеш в сайта, за гласуване не ти трябва много време нито е трудно, а ти се обясняваш не знам си каква дължност имаш да направиш. И сам си водил такава тема, и знаеш колко старание се полага от водещите и трябва да се уважава това, особено с тези видеа + табели дето прави Печенко. И мен ми е тъпо че толкова се разтяга играта, но спирам спора тук. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Ари ве, ари ве брат, ари ве, който там не е гласувал още да гласува и довечера да има резултати. Тоя едишън напрао го бях забравил че се случва вече. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Alter Ego каза:

Верно, нито те познавам, нито знам с какво се занимаваш. НО! Очевидно редовно следиш и чалгата и форума след като пишеш в сайта, за гласуване не ти трябва много време нито е трудно, а ти се обясняваш не знам си каква дължност имаш да направиш. И сам си водил такава тема, и знаеш колко старание се полага от водещите и трябва да се уважава това, особено с тези видеа + табели дето прави Печенко. И мен ми е тъпо че толкова се разтяга играта, но спирам спора тук. :D

Водил съм такава тема, да. И съм слагал срокове, които съм спазвал. Той, както виждам, също ги спазва и няма проблем с това, че съм гласувал веднага след като имах възможност. Обаче някакви други мрънкалници тук се правят не интересни на чужд гръб и това не е ОК. След като той като си е поставил срок, явно е преценил след кой период ще му е удобно на него да започне да смята точките и да си прави клипчета. Така, че айде да не изземаме функциите на другите форумци и да ги оставим те да си водят темите, които са поели!

Ако трябва да ти се обяснявам точно на теб, знай, че не следя редовно нито форума, нито чалгата. Влизам, когато имам възможност през 1-2 дни тук за половин час и това обикновено никога не ми е пречело да гласувам в срок за тази игра, както впрочем е случаят и сега. Дори обикновено почти винаги съм сред първите (могат да го потвърдят и Willy, и pechenko), само че на някои хора обикновено им се налага да вършват и други неща извън форума... 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 45 минути, dan!el каза:

Водил съм такава тема, да. И съм слагал срокове, които съм спазвал. Той, както виждам, също ги спазва и няма проблем с това, че съм гласувал веднага след като имах възможност. Обаче някакви други мрънкалници тук се правят не интересни на чужд гръб и това не е ОК. След като той като си е поставил срок, явно е преценил след кой период ще му е удобно на него да започне да смята точките и да си прави клипчета. Така, че айде да не изземаме функциите на другите форумци и да ги оставим те да си водят темите, които са поели!

Ако трябва да ти се обяснявам точно на теб, знай, че не следя редовно нито форума, нито чалгата. Влизам, когато имам възможност през 1-2 дни тук за половин час и това обикновено никога не ми е пречело да гласувам в срок за тази игра, както впрочем е случаят и сега. Дори обикновено почти винаги съм сред първите (могат да го потвърдят и Willy, и pechenko), само че на някои хора обикновено им се налага да вършват и други неща извън форума... 

ЗАЩО ЧАКАШ ПОСЛЕДНИЯ МОМЕНТ ?/? САМО ТЕБ ТЕ ЧАКАМЕ !! НЯМАШ 1 МИНУТА ЛИ ??/ ТАКИВА КАТО ТЕБ ПОВЕЧЕ НЯМА ДА УЧАСТВАТ !!!

 

ВИЖ ОЩЕ В СРЯДА А ГЛАСУВАХА ВСИЧКИ. САМО ЧАКАМЕ ТЕБ !

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дай да покажем колко сме заети и колко нямаме време за повърхностни неща като чалгата. В 21 век всеки има достъп до форума от телефона, можеш да гласуваш и от тоалетната както се вика. Крайният срок е сложен, за да може, ако няма ни вест, ни кост от някого, да гласува друг от негово име, не за да се чака 2 минути преди настъпването му... 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, Blueberry каза:

Дай да покажем колко сме заети и колко нямаме време за повърхностни неща като чалгата. В 21 век всеки има достъп до форума от телефона, можеш да гласуваш и от тоалетната както се вика. Крайният срок е сложен, за да може, ако няма ни вест, ни кост от някого, да гласува друг от негово име, не за да се чака 2 минути преди настъпването му... 

Аз съм гласувал от кенефа, от плажа, от такси... 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...