Jump to content



Андреа - Егоист


Препоръчани коментари

Айде стига злоба...песента е брутална, клипа е топ....само Андреа го може това в тоя стил клипове...и Галена прави яки и скъпи клипове, и Янева (там с парите на Шиши обаче, демек вашите...), но този стил извращения са си запазена марка на Андреа. 

Песента си е на Оцко и ми е все тая какво са писали в описанието. Стила си е чисто Оцков и вече няколко песни подред забелязвам, че се опитва да си върне стария стил, някак си песните от "Ара" и първите от "Пайнер", което не е чак толкова зле. Пашев като върти "Акула" през месец какво да кажем...

Браво на Андреа. Вярно клипа напомня "Витамин", ама тя не стана популярна тук и извън тоя форум никой не знае, че тая песен съществува.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Супер слаба композиция, изпълнението ужасно, а текста елементарен. Клипа вече сме го гледали и не впечатлява.

Най-слабата песен на Андреа от Оцко. Няма ги тупалките като "Искам,искам", "Няма да съм аз" и "Докрай".

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, pechenko каза:

Супер слаба композиция, изпълнението ужасно, а текста елементарен. Клипа вече сме го гледали и не впечатлява.

Най-слабата песен на Андреа от Оцко. Няма ги тупалките като "Искам,искам", "Няма да съм аз" и "Докрай".

 

Няма смисъл от тая песен. Или да промени нещо в звученето и картината, или да се отказва. Сигурно е отказала тая песен преди 10 години и сега изведнъж е решила да я направи набързо. Друго обяснение нямам. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Харесва ми, браво Доре. Можеше без тия вокали (дори не знам на какъв език са) и без тая дума в припева, но като цяло добре. 

Харесва ми въргалянето с мъжа, както и факта, че е избрала хубав партньор. Обикновено са или някаква селски бекове или назобаин мутри.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Senhor каза:

Еми... хем ми харесва, хем не. От коментарите тук ичаквах нещо брутално, а то е приятно, приемливо и дотам.

В сравнение с алфапомиите си е направо брутално.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Music and arrangement: Andrea

:roll1:

Сега остава Оцко да я качи за отмъщение в Hit Mix Music с описание:

Performing: Ocko's PC feat. Autotune

Model in the video: Andrea

Доста силно и като песен, и като клип, браво!:1000(33): Хареса ми много, че има по-меланхолични/баладични елементи, не е стандартния Оцков комерс и все пак звучи достатъчно хитово - супер е!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , Willy каза:

Специално за този проект имах високи очаквания, а то е като някакъв пълнеж на Оцко от 2015. Официално кариерата на Андреа приключи..😥

 

преди 9 часа , asylum каза:

Няма смисъл от тая песен. Или да промени нещо в звученето и картината, или да се отказва. Сигурно е отказала тая песен преди 10 години и сега изведнъж е решила да я направи набързо. Друго обяснение нямам. 

Е нормално песента да е от поне 5 до 10 години стара. Просто нормално време за анимирането на Андреа като любимата и анимационна героиня от инстаграма и. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Прекрасно направо, изорахме още едно ново дъно - летва за сравнение - да минеш нивото на нацистката и другите алфи бездарници ...

Вместо да отчетем труда на предполагам цифра аниматори, бъхтили толкоз петилетки над този анимационен шедьовър. И да им пожелаем бъдещи успехи и най-вече нови и смислени творчески занимания. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...