Jump to content



Андреа - Егоист


Препоръчани коментари

Специално за този проект имах високи очаквания, а то е като някакъв пълнеж на Оцко от 2015. Официално кариерата на Андреа приключи..😥

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Андреа сцепи всичко живо! Песен - топ, клип - топ... думички нямам. ТЯ се върна!!! Най-яката песен за лятото на тоя етап.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче мисля, че там на този черния матрак не е тя, а добльорка.

 

96076443_266311854522891_2574400188881829888_n.jpg

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Андреа изпя псувна омг усещам се сякаш кат бях на 13 и Ана Николич изпя "А тебе, п*чко, да те не видим више!"

 

Майтапа настрана, песента е БРУТАЛНА и клипът е много ефектен!!!

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Starboy каза:

Обаче мисля, че там на този черния матрак не е тя, а добльорка.

 

96076443_266311854522891_2574400188881829888_n.jpg

Сигурно така е гледала като се е видяла за пръв път след обработката в тези кадри...

Link to comment
Сподели в други сайтове

За мен това може да се нарече завръщането на Андреа! Брутален клип, без гадни и грозни разтягания и деформации, много дарк атмосфера, страхотна песен, просто нямам забележка към този проект! Дано това е началото на поредица от такива в поп-фолка, за да може Ариа да си има достойна конкуренция!!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това не е проект от нивото което едно време имаше Андреа, но след "Полудей" това е най-доброто нещо което е предложила. Оцко далеч не се  е надминал себеси с това, а текста става, добре е. И добре че не го тиизваше 3 години щото дори тогава всички щеше да са разочаровани. Да пуска повече поп-фолк песни, все пак нещо ще се получи като хит. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента няма заряд, клипа много ми прилича на "Витамин" и не е нещо невиждано. Много шум за нищо, макар да е несъмнено най-добрият проект на Андреа след "Строго забранено", но ми е постно. Това е много далеч от нахъсаната Андреа, която бяхме свикнали да виждаме. Но поне вече прави поп-фолк парчета. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Жесток трак. Жесток клип. Направо се треса. Андреа се завърна! Дано стане успешна и се мотивира да пуска често проекти. Само циганските вокали са втръснали. Можеше и нез тях. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само 33 минуса, песента се пое като топъл хляб, мачкай Андри!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ммммммммммм..... тази Андреа ми липсваше! Песента ме кефи! Една от най-добрите за мен е, това лято! Видеото и то е готино. Браво! Достоен проект за Андреа! Така я искам!

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Starboy каза:

Само 33 минуса, песента се пое като топъл хляб, мачкай Андри!

Кобрата, оная дето е собственичка на апартамента и 31 нейни роднини
 

Едит: И Галин

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...