Jump to content



Криско и Галена - Красиви лъжи


Препоръчани коментари

преди 9 минути, Сашо каза:

Брутлна е! 

Очаквах нещо да не ми хареса, не знам защо.. но съм много приятно изненадан. Тоя тип песни на Галена винаги много са й пасвали.  Определено нейната партия прави песента. Клипа е топ, изцяло сниман във Варна, Вила Чинка е много брутлано място за снимки. Очаквам поне 3-4 нейни колежки да снимат там.. 

Визията е на световно ниво, както обикновено!! 

На Татяна много ще й отива това място, да си покаже перфектните форми!
Иначе това е клипът, в който Галена изглежда най-зобре, сякаш. Много й отива такава коса, мяза на латинодива. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, asylum каза:

На Татяна много ще й отива това място, да си покаже перфектните форми!
Иначе това е клипът, в който Галена изглежда най-зобре, сякаш. Много й отива такава коса, мяза на латинодива. 

Татяна няколко пъти я засичам на въпросния плаж. Бръмчи яко по ресторантите във Варна и прави сметки, като луда :D

 

Не съм я спрял песента! 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Starboy каза:

Скучна и meh песен, next.

Да, тук дори Галена ще е безсилна. Клипът е готин, но ми е далеч от УАУ като проект. 

Не мога да приема Криско в чалга амплоа. Със Слави беше нещо нечувано и неочаквано. Но след това... За мен прави грешка като си преориентира звученето. Като добавим и това че пускат песента в най-негледаемото време в годината... 

Link to comment
Сподели в други сайтове

С тези тромпети имам чувството, че слушам песен на Глория, обаче с много по-ниско качествто от нейните.

Изобщо не ми харесва, нито текст, нито музика, даже смесването и аранжиментът са мега зле. Най-слабата песен на Галена от много време насам.

Гарантирам, че ако не беше Галена и не беше Криско изобщо нямаше да се хареса тази песен, щеше да мине и замине.

И защо пък й е баш на нея да се прави на:

jennifer lopez green dress 10 best outfits - howto-wear.com

Link to comment
Сподели в други сайтове

Жестока песен. Много рядко ми се случва да слушам нещо веднъж и да си го запея. Според мен ще стане тотален хит, но иска време заради непопулярния канал на Криско.

Не ми харесва поведението на някои Галенови, че започнаха едва ли не да я отписват, защото не тръгна с гледанията, с които всички очаквахме. Дайте и време. Има шанс песента да остане във времето. Много лятно и позитивно. 

И двамата са на върха от години. Смешно е да се говори кой кого вадил от блатото. Най малкото Криско има 2 песни от 2019, които все оше правят повече гледания от най големите чалга хитове на 2019. Просто 2020 няма кой да мине Галена! 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абсолютно, песен в стил, който да пасне перфектно на Галена и Криско да изпъкне. Ако беше с някой по-можещ от него, най-вероятно щеше да гърми още повече. :D Много добър проект, браво!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , ChudoTy каза:

Скучна песен, не е крайно зле, но не бих си я пуснал пак. 

Не коментирай въобще, гледайте диваните и клъцнатия нос, това тук не е за вашия ранг. 


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...