Jump to content



Криско и Галена - Красиви лъжи


Препоръчани коментари

преди 1 минута, pechenko каза:

Имаше коментари дни преди премиерата, че не залага на нея, защото КРИСКО рекламираше бясно, а тя само 2-3 пъти пусна анонс за проекта. 

 

И по това значи, че не залага? Тя и за Сто живота пусна една снимка. И си е играла да снима толкова за проект, който не залага? :D 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ясно ми беше още преди да я пуснат, че няма да мине Проблем, но важното е че надминаха очакванията ми и предложиха песен и клип с лятно настроение. Аз очаквах нещо мазно и да залагат на имената си.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, pechenko каза:

Анелия няма хит от 2 години и в момента разчитате на Теофиков да я изкара от дъното. 

Колкото до Галена... личи си, че тя не ЗАЛАГА на тази песен и я прави просто за престиж. 

Ако е искала тотален хит, щеше да го има ;) 

Кой както може така се изкарва от дъното. 😁

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо не оставяте хората да имат мнение просто? Дори и да не съвпада с вашето или с вкуса ви. Печенкото е доста нетолерантен към мнение различно от неговото спрямо Галена, че даже намесва други изпълнители в темата за клипа и песента на Галена и Криско и квалифицира потребители. Нищо лично, но не ми се струва много модераторско подобно държание, независимо от къде идва и как е провокирано, а в случая дори не е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Направи ми впечатление, че в 17:05 като влязох, имаше предимно негативни коментари. Сега почти не се намират такива. Не знам дали ги трият, но в началото трудно се виждаше положителен коментар.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Гальо каза:

И по това значи, че не залага? Тя и за Сто живота пусна една снимка. И си е играла да снима толкова за проект, който не залага? :D 

за "100 живота" пусна снимка за премиерата и преди това съобщи няколко пъти, че това е в нейният топ 5 за големи хитове. 

Защо да не снима? Нали не очакваш, че ще се снима като Прилепа между рамка на картина и как се върти на нещо си и хоп клипа е готов. Галена си изпипва проектите до последният детайл и крайният резултат винаги е на високо ниво. 

Спри да търсиш под вола теле. Знаем, че сте "Бедни на хитове" това лято и няма къде да си избиете мъката.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Blueberry каза:

Направи ми впечатление, че в 17:05 като влязох, имаше предимно негативни коментари. Сега почти не се намират такива. Не знам дали ги трият, но в началото трудно се виждаше положителен коментар.

Защото положителните се ъпвоутват, то в първите 5 минути не можеш даже да я чуеш, просто веднага хейт по дифолт.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пуснах си в отново. Галена изкарва целия проект на гърба си. И като излъчване и като пеене. Криско е доста нелеп като цяло и от Талев е ясно, че Галена ще го вади от положението, в което е след дуета със Слави,

Link to comment
Сподели в други сайтове

Поклонете се пред Галена! :bowdown:

Страшен клип, да имаше Фолкмаратон "лято 2020" щe имаше въпрос - Колко визии сменя Галена в клипа на дуетната си песен с Криско? 

Иначе мисля че гласа на Цура по-добре би паснал на тази песен, а песента да беше на Галена т.е тя да е инициатор на песента, сигурно щeше да е с малко по-интересен аранжимент и фрази които правят проекта по-интересен, като е в # песните и "Пей сърце".

Криско е промотирал повече щото иска да набие повече абонати на канала си. 

Чиста 10-ка за този проект! :ba:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, Гальо каза:

И по това значи, че не залага? Тя и за Сто живота пусна една снимка. И си е играла да снима толкова за проект, който не залага? :D 

Не е залагала и на Шефката докато не стана хит. Изведнъж от фийт и песен, на която не искаше да уреди правата, се превърна в най-големият и хит и дует🤣

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен ми хареса, даже съм приятно изненадана. Лятна и приятна песен. Със сигурност е много по-добра от половината повърни дето излязоха в последно време. Клипа е мегаяк, летен, цветен, забавен. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Kriminal каза:

Не е залагала и на Шефката докато не стана хит. Изведнъж от фийт и песен, на която на иска да уреди правата, се превърна в най-големият и хит и дует🤣

Това е проект на КРИСКО!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, NazzkO каза:

Защо не оставяте хората да имат мнение просто? Дори и да не съвпада с вашето или с вкуса ви. Печенкото е доста нетолерантен към мнение различно от неговото спрямо Галена, че даже намесва други изпълнители в темата за клипа и песента на Галена и Криско и квалифицира потребители. Нищо лично, но не ми се струва много модераторско подобно държание, независимо от къде идва и как е провокирано, а в случая дори не е.

Какъв ти е проблема с коментирането ми? Нима преди не се коментираха и намесваха изпълнители в другите теми? Защо чак сега ти стана проблем? Това, че съм цитирал и коментирал коментара на Бобито и вечният хейтър на Галена "преси–фен" не значи, че не съм толерантен към мнението на другите. Определено има нещо лично в мнението ти насочено към мен. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Щом се е включила значи залага, но аз не мисля, че губи по какъвто и да е начин. Песента ще стане голям хит, на мен лично с всяко слушане все повече ми харесва, много е яка! Свикнали сме да гледат лошо в клиповете, да си отмъщават, да се пее за раздели и изневери, а тази песен крещи - лято, позитивизъм, така че малко по-трудно я възприемаме Хаха.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не съм имал предварителни очаквания и за това и останах много доволен от видеото и песента. Много лятно, много свежо.... особено когато някой обожава сладолед и не може и ден без него ❤️ :D  Наистина сладко! И като песничка и като видео клип. 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Свежо, но и аз очаквах някакво по-модерно парче. Това е по-чалга от новата на Илиян примерно - кой да предположи, че Дриско ще се превърне в чак такъв чалгар?! Клипът разбира се е супер.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена просто не е за тази държава вече, всичко е перфектно, песен, емоция, позитивна лятна енергия, която толкова липсва в момента, идеи, визии, класата е навсякъде и си личи колко труд е вложен, неслучайно и Криско толкова я промотира, нормално е да се гордееш с такъв проект. Това е нейната най-силна година!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Неочаквах толкова добър клип. Топ! Песента е свежа и приятна, но и аз исках да е нещо с повече заряд. Едва ли ще стане втората “Стара каравана” , но не изключвам да ме зариби доста след още няколко слушания. 

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Брутлна е! 

Очаквах нещо да не ми хареса, не знам защо.. но съм много приятно изненадан. Тоя тип песни на Галена винаги много са й пасвали.  Определено нейната партия прави песента. Клипа е топ, изцяло сниман във Варна, Вила Чинка е много брутлано място за снимки. Очаквам поне 3-4 нейни колежки да снимат там.. 

Визията е на световно ниво, както обикновено!! 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...