Jump to content



Криско и Галена - Красиви лъжи


Препоръчани коментари

През цялото време бях със зяпнала уста. Много ми хареса песента, много свежа, позитивна, лека, купонджийска, но някак ми се струва не толкова запеваема.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена става все по-красива. На яхтата е нещо страшно. Не е изглеждала по-добре.

Песента не ме впечатли. Както каза @Willy, най-вероятно самия Криско е знаел, че самостоятелно ще е на ниво ''Дни и нощи'' и е поканил Галена за да види хит. Просто е леко незапеваема и изненадващо за мен лошо обработена. Гласовете им не си пасват. Този човек преди пускаше ''Видимо доволни'' и ''Дали това любов е'' а сега..

Бе като цяло най-хубавото нещо в проекта е Галена, но се надявам, че не е давала никакви пари за музика, текст и аранжимент защото тя прави проекта.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Много свежо звучене и не прекалено чалга, но все пак малко, че да е лесно запеваемо и създава настроение. Галена с визията на яхтата брутална. Иначе песента трябваше да си я направи сама, Криско е като беквокал в припева. Видеото е също доста свежарско и лятно, постарали са се.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена прави песента отвсякъде. С тези си свежарски и типично летни клип и звучене ми напомни на "Стара каравана", която все още си слушам доста. Хареса ми и поп-фолк мотива в отсвира от страна на бенд-а. Очаквам да е хит, но дано не омръзне бързо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Скучна и meh песен, next.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Свежо и лятно,определено. Клипът е много приятен с тези цветове,за песента можеха малко повече да се постараят.Предвид имената им се очакваше малко по-ударна да е. Тази е приятна, но до там. Не го виждам като голям хит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази песен Галена самостоятелна и с покана от друг не би я и погледнала, направила я е, само за да се възползва от популярността на Криско. Свежа е иначе, вокала е много зарибяващ, но такава песен от Криско не съм очаквал. Добре, че не съм му фен защото сигурно щях да съм най-разочарованият фен на планетата. 
Клипът е убиец, Галена е брутална! 
Не мога да преценя дали ще е хит, просто ми е интересно какво ще стане от тази песен...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е зле, но ми прилича на нещо старо, още не мога да се сетя. Ще се върти много, ама не е моята песен. Ако беше само на Галена, може би повече щеше да ми харесва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, BobiTo каза:

Това ли гласяхте за хит на лятото? 😂😂😂 По тъпа песен Галена не е имала не знам от кога, единствено видеото е много яко и до там.

Какво да кажем за Анелия... :bn:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, BobiTo каза:

На Анелия се очертава хит отвсякъде. ;) не я  мисли нея. Това на Галена ще мине и замине.

Анелия няма хит от 2 години и в момента разчитате на Теофиков да я изкара от дъното. 

Колкото до Галена... личи си, че тя не ЗАЛАГА на тази песен и я прави просто за престиж. 

Ако е искала тотален хит, щеше да го има ;) 

Link to comment
Сподели в други сайтове

В повече ми идват чекненията на Галена, ако не се чекне няма ня е Галена... няма ли да се спре тази жена и майка на 2 деца!! Боже мой!!!!

Несента е прияна за слушане, но не е ХИТ, хит е БАЗУКА, хит е песента му със Слави... но това е просто прияна песен за слушане...  като последните му 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, BobiTo каза:

На Анелия се очертава хит отвсякъде. ;) не я  мисли нея. Това на Галена ще мине и замине.

Лошото е че никой не помни летния хит на Анче от 2015та, а "Стара каравана" и до ден днешен си се слуша основно лятно време от потребителите тук и извън форума.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, pechenko каза:

Анелия няма хит от 2 години и в момента разчитате на Теофиков да я изкара от дъното. 

Колкото до Галена... личи си, че тя не ЗАЛАГА на тази песен и я прави просто за престиж. 

Ако е искала тотален хит, щеше да го има ;) 

Няма и час и вече има коментар, че не била залагала, ако беше нещо много брутално нямаше да кажеш същото :D Просто приятна песен, лятна, но хит на лятото изобщо не вярвам да стане. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, presi_presi каза:

В повече ми идват чекненията на Галена, ако не се чекне няма ня е Галена... няма ли да се спре тази жена и майка на 2 деца!! Боже мой!!!!

Несента е прияна за слушане, но не е ХИТ, хит е БАЗУКА, хит е песента му със Слави... но това е просто прияна песен за слушане...  като последните му 

И какво като е майка на 2 деца? Изглежда повече от добре за майка на 2 деца. Няма за какво друго да се хванеш, че "чекненията" на Галена са големият проблем. Смешен коментар от неграмотен фен на Преслава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

13k за 30 мин. ХИТЪТ НА 2020! ЕКСТРА МЕГА ГИГА ХИТ! Хем е с Криско, хем ще е боза, чак ми е жал за феновете на Галена че трябва да компенсират 😕

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Гальо каза:

Няма и час и вече и вече има коментар, че не била залагала, ако беше нещо много брутално нямаше да кажеш същото :D Просто приятна песен, лятна, но хит на лятото изобщо не вярвам да стане. 

Имаше коментари дни преди премиерата, че не залага на нея, защото КРИСКО рекламираше бясно, а тя само 2-3 пъти пусна анонс за проекта. 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...