Jump to content


Online: Джордан - Мерцедес


Препоръчани коментари

Не е чак толкова зле. Според мен ще ви зариби, като излезете на дискотека, и друга песен ще запеете. Джордан е като Алисия - има хитов глас и прави дори тъпи песни успешни. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен пък много ми харесва, веднага се помни и има потенция, аналогично на Илиян. Това е от песните, които няма да си пуснеш доброволно тубата, но като я чуеш някъде после ще я потърсиш.

Жалко, че клипа е пълно клише, ако беше по-интересен и летен щеше да привлече повече внимание.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И на мен много ми харесва и искам да стане хит поне на нивото на "Муцуна", защото Джордан заслужава успехи, много е талантлив и почти няма слаби песни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Идиотщина. Да знаеш, че хората харесват гласа ти и ти го показват най-малкото чре гледаанията на Ангелите плачат и с цел да набараш хит да пуснеш такъв компромис като текст. Жалко, има потенциал, но главата е празна

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 51 минути, NazzkO каза:

Идиотщина. Да знаеш, че хората харесват гласа ти и ти го показват най-малкото чре гледаанията на Ангелите плачат и с цел да набараш хит да пуснеш такъв компромис като текст. Жалко, има потенциал, но главата е празна

Защото Десислава след "Ангелите плачат" само смислени песни пуска, "Да вдигнем много шум" е редно да се изучава в училищата.

Джордан пък в последните години почти няма простотии и дори и дискотечните му песни са лирични и интересни. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Blueberry каза:

Защото Десислава след "Ангелите плачат" само смислени песни пуска, "Да вдигнем много шум" е редно да се изучава в училищата.

Джордан пък в последните години почти няма простотии и дори и дискотечните му песни са лирични и интересни. 

И ти намеси Десислава в темата за песен на име Мерцедес , защото? Хахаха 

на мен това нещо не ми харесва, Джордан има приятен топъл глас и няколко сполучливи песни. Ако ти се кефиш на Мерцедес си я слушай и със здраве 🤞

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, NazzkO каза:

И ти намеси Десислава в темата за песен на име Мерцедес , защото? Хахаха 

на мен това нещо не ми харесва, Джордан има приятен топъл глас и няколко сполучливи песни. Ако ти се кефиш на Мерцедес си я слушай и със здраве 🤞

Емиииии, ти спомена дуета, затова ;) Джуджо след това вилня с Не те боли, Мармалад, дуета с Емануелция. Доста си е добре той, без да бълва. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ъъ, хора това е тема за нова песен, която по мое мнение е пълен булшит и толкова. Не мисля да влизам в разговори за кариерата на Джордан или Десислава в темата. Като ви кефи си я слушайте и толкова. Аз изказах мнение какво би ми се слушало от него като текст, а това не бих си го пуснал отново. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Типично парче за лятото - неангажиращо, разпускащо и танцувално. Парчето зарибява и това "мерцедес, мерцедес" много се набива в главата, в дискотеките 100% ще гърми. В разгара на лятото да пуснеш песен като Ангелите просто не върви - неведнъж сме виждали неоценени летни балади. Просто не им е сезона.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, NazzkO каза:

И ти намеси Десислава в темата за песен на име Мерцедес , защото? Хахаха 

на мен това нещо не ми харесва, Джордан има приятен топъл глас и няколко сполучливи песни. Ако ти се кефиш на Мерцедес си я слушай и със здраве 🤞

Защото е другата дуетна половинка в "Ангелите плачат", може би? :blink: Във форум сме и имаме право да завързваме разговори, не в книга за похвали и оплаквания.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Брутална хитачка! Зариби ме защото я чух от другаде, не си я бях пускал защото някак си не ми беше интересно, но сега няма да я спра. Евала на Джорди, той почти и няма слаба песен! 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...