Jump to content


Джия ft. Емрах - Дива


Препоръчани коментари

Наистина е брутално добра тази песен. Дано стане хит! Много ме зариби още на първо слушане, куплети, припев, включването на Емрах даже е повече от страхотно, видеото и то. Браво! 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тъпа ми е. Като видях хубавите коментари, се настроих за нещо уау. Иначе си е реално стандартно парче, ама що създавате такива очаквания у четящите? Вие сте виновни, че не ми хареса! :D :D

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нищо впечатляващо! Нито в песента (особено текста), нито във видеото, нито в гласовеите данни да изпънителката, нито дори във визията й до момента. На доста моменти гледа с отчайващ кравешки поглед.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, asylum каза:

Тъпа ми е. Като видях хубавите коментари, се настроих за нещо уау. Иначе си е реално стандартно парче, ама що създавате такива очаквания у четящите? Вие сте виновни, че не ми хареса! :D :D

Нивото на възприятие от повече от десетилетие дълбае дъното.

По темата - в тая държава освен курви, друго има ли?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо тази ми напомня така силно на Дебора още в предната им песен (кавър) с Емануела...и по визия, и по глас....

Върху тая мелодия само дето не запях (добре, запях си) до "3, до 3, до 3...преброй, плейбой, и мой си ти..." (Дебора-Сексапилно). Отсвира почти на това ми бие. И тая с това пеене...точно Дебора vibe беше казал някой...

После като сложиш фразата "имаш голям проблем, хлътна по мен" и тази на Дебора "имаш голям проблем, луд си по мен" ("Дебора - Луд си по мен", но тя е на Пашев). 

Абе...новата Дебора.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всеки път, когато чуя гласа на най-бездарното Стораро, се сещам как Теда Алиекспресова казва, че Емрах "пее като звяр"... и ме напушва смях.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, alisali1234 каза:

Защо тази ми напомня така силно на Дебора още в предната им песен (кавър) с Емануела...и по визия, и по глас....

Върху тая мелодия само дето не запях (добре, запях си) до "3, до 3, до 3...преброй, плейбой, и мой си ти..." (Дебора-Сексапилно). Отсвира почти на това ми бие. И тая с това пеене...точно Дебора vibe беше казал някой...

После като сложиш фразата "имаш голям проблем, хлътна по мен" и тази на Дебора "имаш голям проблем, луд си по мен" ("Дебора - Луд си по мен", но тя е на Пашев). 

Абе...новата Дебора.

Браво! Пиша ти оценка 6 по познаване творчеството на Деба :D 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Че аз Дебора си я харесвам и песните и от Оцко си бяха готини, направи и леко скандални дуети с Кристиана, Крум... "Буба лази" беше хит, няма какво да се отрече... имаше си хубави песни. "Код червено" също беше хит. Не е Адел, ама си ме кефи.

Тая обаче не...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много е безлична Чекия, наистина Дебора от Алиекспрес - само че онази е хем по-красива, хем по-талантлива. А и вярно вади кравешки поглед Джията, я да си я прибира Татяна - явно е избягала от стадото. :D Тъкмо ще си вземе обратно и песента.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 часа , Willy каза:

Брутална е, заслужава да стане хит!

Интересни визии, красиво видео, а Джия е страшно яка.

Добре, че си ти, че да имат всички бездарнички по някой друг фен. Убиваш ме как при наличието на толкова нови талантливи млади имена, хлътваш по най бездарните😁

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...