Jump to content


Препоръчани коментари

Нека в тази тема обсъждаме всичко, свързано с новата лидерка.

Аз лично бих искал да науча повече за биографията и живота й, а ме мързи да ромя в интернет. Нека някой сподели. А сега 

 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, asylum каза:

Нека в тази тема обсъждаме всичко, свързано с новата лидерка.

Аз лично бих искал да науча повече за биографията и живота й, а ме мързи да ромя в интернет. Нека някой сподели. А сега 

 

http://planeta.tv/news/view/Silno-nachalo-za-Aria-v-Payner

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз от биографията съм запозната със следното:

2008 година става Мис Плеймейт, т.е. 2 години след Николета и 1 след Златка, но за разлика от тях не стана светска личност, защото бързо се зажени за Динко Динев. Мисля, че има едно дете от него. Бързичко се разделят, след това е свързвана с няколко мъже, но потвърдените са Павел (бащата на Павлета) и Стайко Стайков. Свързвана е и с Ники Михайлов, даже й приписваха интрига с Алисия, но явно не е истина, ако съдим по "Кой" - или Алисия е решила да прости на всичките баджаначки, както го направи със Златка. 

Друго за живота й не знам, нито дали е учила, нито дали с нещо се е занимавала, освен с моделство. Но от клипа на "Да те заболи" съдя, че тренира въздушна йога.

Достатъчно ли е?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Blueberry каза:

Достатъчно ли е?

Предостатъчно!

Аз знам за някакъв богат дъртак, както и съм виждал нейна стара снимка с него, на която е ужасяващо грозна, а сега е най-красивата певица!

И някакви престъпници в затвора. Пък песни записвала, ма не й давали да ги издава. Такива ми ти работи. На уроци по пеене е ходила. Техните май я накарали да запише маркетинг. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 39 минути, Beat. каза:

По клиповете се въргаля, а на участия се наяхва. Новата й запазена марка!

Да, за кратко време две запазени марки. Други по 20 години пеят и с нищо не впечатляват. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , asylum каза:

Предостатъчно!

Аз знам за някакъв богат дъртак, както и съм виждал нейна стара снимка с него, на която е ужасяващо грозна, а сега е най-красивата певица!

И някакви престъпници в затвора. Пък песни записвала, ма не й давали да ги издава. Такива ми ти работи. На уроци по пеене е ходила. Техните май я накарали да запише маркетинг. 

Богатия дъртак е Динев, да. Вероятно на снимката не е излязла добре, още едно време си беше хубава и я сочеха за най-красивата плеймейтка.

Пресъпника в затвора трябва да е Стайков, тя още 2016 май щеше да дебютира, имаше една песен с Емануела като feat, но явно наистина я е спирал, защото откакто се разделиха, тогава се появи като Ариа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, Blueberry каза:

Богатия дъртак е Динев, да. Вероятно на снимката не е излязла добре, още едно време си беше хубава и я сочеха за най-красивата плеймейтка.

Пресъпника в затвора трябва да е Стайков, тя още 2016 май щеше да дебютира, имаше една песен с Емануела като feat, но явно наистина я е спирал, защото откакто се разделиха, тогава се появи като Ариа.

След feat-а с Емануела е имала готова песен с клип, от която в последствие се е отказала.

Link to comment
Сподели в други сайтове

- Как беше на Ариа, снима ли се с нея?

- Какво говориш, даже правихме сандвич:roll1:

Това малко като Борето дето щипел Таня - автографи, снимки, тия работи са отживелица. Най-отдадените изпълнители се отблагодаряват на феновете си по по-интимен начин! :D 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Отдавна не е излизал по-вълнуващ изпълнител на музикалната сцена, да направим шпагат в нейна чест и да се молим на Бог да я дарява с хитове, или иначе казано - “Дай Боже хит”

Аморална

Рископоемачка

Истинска

Астронафтка

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Ари е печелила и Мис Плеймейт? А мислех, че не мога да я заобичам повече...

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...