Jump to content



Десита - Последната цигара


Препоръчани коментари

  • Отговори 31
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Най-активни дни

Най-добрата песен на Алфа засега. Куплетите са брутални. От припева частта ''Сърцето ми то е вече спряло..''. Клипа не е нищо особено - Десита е брутална и нищо повече. 

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Много хубава песен, браво. Може би най-хубавата самостоятелна на Десита. Клипът също е готин, само АдЪм има нещо много противно в излъчването, но явно гаджето й е ревниво и иска да снима клипове само с Галин и Адъм, за да е спокоен :) 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Честно казано, дори с любима тематика - пак не ме впечатли. А тоя Адъм или къвто е там ми навява все разни конспиративни теории за рептили. с физиономията си. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой питаше какво щеше да стане, ако Десита си беше изпяла сама "Той" - ето това. Не, че гласът й е дразнещ или нещо подобно, но съм сигурен, че Дани щеше да разбие с изпълнение :heart: 

Гледам, че новата кАДЪНа на фолка е стасист - правилно, пластмасовите манекени се използват за фон и нищо повече. Може ли изявите му да се изчерпват до това и кревата на Галин, без да ни го натрапват за пИвец, моля?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хубава исилна песен, но отсвира е доста изтъркан. Можеше нещо по креативно да се измисли. Гласът и е много приятен и топъл, но липсва сякаш заряд. Дано постигне приличен успех. Дессита е скромна и талантлива. Цяло чудо е, че оцелява в онзи швестерилник Алфа... 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тая песен не беше ли солова на Галин, някъде около "Дилема" тийзваше за нея? Някой знае ли?

Иначе супер песен, но с това умряло гласче Деситка просто я убива. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Приятно изненадан съм от Десита, леко ми напомня на "Къде си" на припева, но доста приятна песничка.

Единствено не ми хареса дървеното присъствие на Адъм в клипа, дано този бъдещ провал не го налагат много, защото особено при мъжете в поп-фолка се изискват двойно повече труд и постоянство, които от него не очаквам. Нито на външен вид, нито на поведение ми харесва. Дано поне на глас да го докара (в което се съмнявам) , че в противен случай е кръгла нула. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Десита избухна, брутално добра песен, да покаже на шефа как се прави. Даже виждам, че той е писал музиката, участва в текста, не разбирам защо и той не пее такива неща.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Born to Die каза:

Десита избухна, брутално добра песен, да покаже на шефа как се прави. Даже виждам, че той е писал музиката, участва в текста, не разбирам защо и той не пее такива неща.

След "Дилема" и "Мамиш", които по негово мнение са флопове, не чакай такова нещо от него скоро.

"Но любовта ти не предавам, мило мое" е много силна част. Да можеше да е цяла песен на Галин с бридж от Десита, щеше да е супер, ама с тоя издишал гласец, разваля остатъка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Alter Ego каза:

Десити, Арии, Лидки, Данки и подобни - досега нито една им песен не съм я пуснал повече от един път, така ще е и с тази.

Е, не е баш така, време е някой да се появи нов, Данна си я бива отвсякъде, малко писнаха обичайните заподозрени, така или иначе пак те доминират, но нека видят малко свежа конкуренция. Раздвижиха се нещата при тийн феновете, жанрът беше загубил доста позиции там, колкото и да ме дразнят Алфите напоследък, те и тези на Пашев доста гръмнаха, това Митко го е чакал едно десетилетие да се случи. Някак пак успя да са в компанията му въпреки отделните им договорки. Примерно с пеещите гласища като Радко, Ивета Костова и Таня Маринова, дето тръгнаха от Приказките нищо не се случва, чак ми е жал, че и Ария, дето уж влага, пак нищо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Born to Die каза:

Е, не е баш така, време е някой да се появи нов, Данна си я бива отвсякъде, малко писнаха обичайните заподозрени, така или иначе пак те доминират, но нека видят малко свежа конкуренция. Раздвижиха се нещата при тийн феновете, жанрът беше загубил доста позиции там, колкото и да ме дразнят Алфите напоследък, те и тези на Пашев доста гръмнаха, това Митко го е чакал едно десетилетие да се случи. Някак пак успя да са в компанията му въпреки отделните им договорки. Примерно с пеещите гласища като Радко, Ивета Костова и Таня Маринова, дето тръгнаха от Приказките нищо не се случва, чак ми е жал, че и Ария, дето уж влага, пак нищо.

Аз говоря субективно. Нито една песен не ми е харесала от тях, поне досега. Ето примерно Цветина ми харесва, но тези не ме впечатляват. Прочетох хубави начални коментари в темата, пуснах я, но не ме грабна. :weird:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...