Jump to content



Анелия и Денис Теофиков - Милион


Препоръчани коментари

преди 1 минута, Lelqtian каза:

Абе бива. Изтърпях я докрая което си е голям плюс в последно време. 

А текста няма никъв смисъл. Няколко отправни точно

1) Тоя вокал дето припява Маракеш, Маракеш? уотдъфак? 

2) Колко па да са един милион долара във кеш? Тая сума беше несериозна още преди почти 25 години, когато се измяха брутално на Др Злобил, а оттогава инфлацията си каза думата също

3) Аз лично продължавам да не разбирам тоя дренд някви младежи в дуетите да се обясняват в любов на лелки на възрастта на майките им. Лачени, ама Анелия може да му е майка на Теофиков. 

По скоро на тази

Link to comment
Сподели в други сайтове

Предвид това, че Анелия е една от любимите ми певици, имах по-големи очаквания за песента, но не! Не е моето! Може и да се получи хит, но наистина приликата с "Поздрав за жена ти" на Джулия е голяма. Не ми е нещо особено, Анелия може повече! На Теофиков "Акулата" и "Полудяваш" си ми остават най-любимите дуети. 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не очаквах да видя толкова хейт тук :lol: 

Песента я прави Денис. И ако допреди година него го прикрепяха към големите имена, за да го лансират, сега той им е спасителният пояс. Тази песен си личи отвсякъде, че е правена за него, изобщо не е в на Анелия тоналността, затова и звучи все едно я колят.

Мен много ме кефи, но щеше да ме кефи повече с друга изпълнителка/солово.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове


 

Първата асоциация. Този даймънд всичко му звучи прекалено еднотипно, а текстът е лишен от всякаква оригиналност. Очаквах голям хит от Анюша, но другият път. В сравнение с онова на теда и Галя това си е направо шедьовър иначе хахахахах

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тоталет хит. Дори лешперът не ме дразни тоя път. Аня от всичко може да направи хит! Само това Маракеш е много тъпо, но има опция за превъртане :) Напомня на нещо старо, но не се сещам какво, значи е хит! 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Понеже Анелия си я обожавам, няма как да не дам много шансове на парчето, но наистина проблемът освен в текста, е и в тоналостта при Анелия. И с Емилия го имаше това, но там нямаше и следа от дразнещи височини, определено Денис ми е много приятен за слушане тук за разлика от нея. Като цяло имам чувството, че Цветелина ще е с най-доброто предложение от дуетите, там няма да има никакъв компромис с текст или музика. И пак не вярвам някой да направи хит като "Проблем". Само Емили да не е с кючек, за това единствено се моля.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Born to Die каза:

Понеже Анелия си я обожавам, няма как да не дам много шансове на парчето, но наистина проблемът освен в текста, е и в тоналостта при Анелия. И с Емилия го имаше това, но там нямаше и следа от дразнещи височини, определено Денис ми е много приятен за слушане тук за разлика от нея. Като цяло имам чувството, че Цветелина ще е с най-доброто предложение от дуетите, там няма да има никакъв компромис с текст или музика. И пак не вярвам някой да направи хит като "Проблем". Само Емили да не е с кючек, за това единствено се моля.

Продължавай да си обичаш Емилия и стига глупости:D

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, Born to Die каза:

И с Емилия го имаше това, но там нямаше и следа от дразнещи височини

Просто Емилия има доста по-приятен тембър. Ако Анелия вземе да изпее "Акула" пак ще звучи като настъпана котка. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Неочаквано добра комбинация и глътка свеж въздух след Маман и Доня Минети.

Ако Теофиков е диамант, то в тая песен Анелия е неговата идеална шлифовка. Много добре се е получило.

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Slavi каза:

Не мога да дам все още мнение, но определено гъзарката пак разполага с козове, които да изиграе добре

Дали Аня се кефи да я наричаме Гъзарката, след близо 20-годишна кариера, хахаххаа. Преродена е сега! 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента не е лоша, но за изпълнител като Анелия си е направо слаба. Това за милиона вече го е пяла с Илян. На Денис това му е третият или четвъртия дует за тази, година и Ана ми изглежда малко нелепа наредена на опашката чакайки ред някой да пее с нея. Все пак е по-добре от гъзарка. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Яка песен. Нищо, че е същата като “Калифорния” и “Поздрав за жена ти”, получила се е добре, и видеото ме изкефи. Обаче Денис наистина не върви пред Анелия, много е безличен и като артистичност, и като изпълнение.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За мен и двамата са излишни в тая песен. Тъп текст, блудкав инструментал (скучен и банален). Клипът е добре, но Анелия ми е наравно анти с Емануела, Мария, Райна и тн.

В моите очи, старите муцуни вече са отдавна амортизирани.

И може би... най-слабото предложение, в което участва Теофиков. 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 часа , asylum каза:

Дали Аня се кефи да я наричаме Гъзарката, след близо 20-годишна кариера, хахаххаа. Преродена е сега! 

Естествено, че се кефи. Все пак доскоро и викахме беше Вълчицата, а това си е бая сериозен ъпгрейд. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мен вече доста ме зариби, което с песен на Анелия не се беше случвало от 2 години, най-накрая. Тя самата трябва да се радва, защото се очертава хит и ще зачеркне срама от "Гъзарка", както и предишните флопове. Сега много да внимава как ще продължи, да не се навива в никакъв случай на дуети със случайни тип "Ти си", "Подлудяваш ме", "Боли, боли" или с текстове на Радевица като "Заради теб" и "Шампион" и разни такива. Има големия шанс да си върне Анелия от "Дай ми още" сега, мисля, че подобна е била и целта.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...