Jump to content



Анелия и Денис Теофиков - Милион


Препоръчани коментари

Току що, devotioner каза:

"И сега пия за любовта тии". Иначе готина песен и клип, но и аз очаквах много повече. 

Много повече ще има петъчно :rolleyes: :thumbsup: Това тук е посредствено, но определено е по-слушаемо от съботната пумия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изключая фалцета на Анелия, става за слушане. Това е голям плюс в последно време! Макар, че е доста познато на свой ред. Прилича ми като настроение на оная песен от Кападокия на Анелия.

А дори и "Маракеееш" звучи познато като вокал...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Първа песен за Денис, която може би ще стане хит само заради името му и поредна, наистина поредна такава за Анелия. Боже, бях абсолютно сигурен, че след такава пауза, песента ще е на нивото на "Грешка беше", "Акула", не съм вярвал да надмине "Тръгвай си", но поне да се доближи. А то е сравнимо с дуета й с Радко, текстът на припева е глупав, повтаря се, добре че поне е запеваем, помислих, че пак Петя е омазала нещата. Разочарован съм. Очаквах много кулминация, но не я получих. Да видим следващите предстоящи дуети, дано са по-добри.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Wild_Style каза:

Какъв хит, какъв милион се пита в задачата  :laughing:

Ще видиш какъв хит, чакай да минат няколко дни. ;) В този форум имате навика на абсолютно всичко да намирате недостатък. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, BobiTo каза:

Ще видиш какъв хит, чакай да минат няколко дни. ;) В този форум имате навика на абсолютно всичко да намирате недостатък. 

Ще си говорим пак петъчно по това време B) Нали знаеш че Цветелина Янева и Робов, както и госпожа Башур и Фики ще изкарат по-силни песни от Анче и Теофика?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Wild_Style каза:

Ще си говорим пак петъчно по това време B) Нали знаеш че Цветелина Янева и Робов, както и госпожа Башур и Фики ще изкарат по-силни песни от Анче и Теофика?

А дано, че ако чуя нещо като на Галин и Теда незнам вече!

Но този проект е впъти по добър от на Теда и Галин!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, PHILIPP PLEIN каза:

Този,Адъм .. просто не е за вярване,колко прилича на Серджо. 😯

Песента е яка.

Нито е Адъм, нито е Серджо. Този е Алекс Робов :D 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Невероятна е кралица Анелия, пак пръсна всичко живо! Денич е напълно излишен, без него щеше да е 10/10 песен, дано някой направи самостоятелна версия на Ани, че да я слушам, защото така не бих често.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, Wild_Style каза:

Ще си говорим пак петъчно по това време B) Нали знаеш че Цветелина Янева и Робов, както и госпожа Башур и Фики ще изкарат по-силни песни от Анче и Теофика?

Като излязат другите дуети, тогава ще коментираме. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе бива. Изтърпях я докрая което си е голям плюс в последно време. 

А текста няма никъв смисъл. Няколко отправни точно

1) Тоя вокал дето припява Маракеш, Маракеш? уотдъфак? 

2) Колко па да са един милион долара във кеш? Тая сума беше несериозна още преди почти 25 години, когато се измяха брутално на Др Злобил, а оттогава инфлацията си каза думата също

3) Аз лично продължавам да не разбирам тоя дренд някви младежи в дуетите да се обясняват в любов на лелки на възрастта на майките им. Лачени, ама Анелия може да му е майка на Теофиков. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...