Jump to content

Чалгавизия 22 - Заглавия, състоящи се от една дума.


Препоръчани коментари

Първи полуфинал ВИДЕО:

https://drive.google.com/file/d/14XobpqAOUuW2FWkaH_TlBR6xQBRNhGLP/view

Важнo!
Гласувате за 7 песни, по точкова система: 12т, 10т, 8т, 6т, 4т,, 2т и 1т.(или просто ми изпратете вашият топ 7). Не може да гласувате за себе си и гласувате единствено и само в вашият полуфинал!


7 песни отиват на финал!

ОЧАКВАМ ВАШИЯТ ВОТ НА ЛИЧНО!

В този полуфинал участват и гласуват:

 

@pechenko, @Willy, @Beat., @Lelqtian, @Alter Ego, @Gadinata, @M.Power, @gabbati, @Сашо, @DevilWish, @asylum, @devotioner и директните финалисти - @Slavi и @-A.

краен срок за гласуване 26.07 - 20:00 часа.

УСПЕХ!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Втори полуфинал ВИДЕО:

https://drive.google.com/file/d/1sF9_zL0wxYB9sf9pngFWXDXNw1Ai0hgH/view

Важнo!!
Гласувате за 7 песни, по точкова система: 12т, 10т, 8т, 6т, 4т,, 2т и 1т.(или просто ми изпратете вашият топ 7). Не може да гласувате за себе си и гласувате единствено и само в вашият полуфинал!


7 песни отиват на финал!

ОЧАКВАМ ВАШИЯТ ВОТ НА ЛИЧНО!

В този полуфинал участват и гласуват:

 @Achito, @Krislena, @BobiTo, @Blueberry, @Гальо, @ANGEL, @.close to me., @bleron, @payner_tv, @dan!el, @DarkChild, @xroflx9, @penakavalli и директните финалисти - @Slavi и @-A.

краен срок за гласуване 26.07 - 20:00 часа.

УСПЕХ!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нещо има грешка :) Тагнат съм във втори полуфинал, изгледах го, гласувах и добре, че реших да изгледам и първия, че чак тогава да разбера реално, че моята песен е там...

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, dan!el каза:

Нещо има грешка :) Тагнат съм във втори полуфинал, изгледах го, гласувах и добре, че реших да изгледам и първия, че чак тогава да разбера реално, че моята песен е там...

И при мен е така. Песента ми е в полуфинал 2, а тагнат съм в полуфинал 1.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 37 минути, dan!el каза:

Нещо има грешка :) Тагнат съм във втори полуфинал, изгледах го, гласувах и добре, че реших да изгледам и първия, че чак тогава да разбера реално, че моята песен е там...

Грешката е моя, извинявам се. Първо направих видеото за втори и след това първи и съм ги объркал.

Поправих линковете.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много слабо в моят полуфинал. Само три от песни, за които гласувах, реално бих си пуснал да слушам отново. Като добавим факта, че имаше и две, които отново (наказателен вот) не подкрепих, защото ми писнаха да са във всеки едишън, и то стана една...

Първият полуфинал е доста по-силен и има поне 9 песни, които заслужават финал, според мен. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 56 минути, GSA каза:

Чакайте малко. Кога сте направили тая тема??? Да ми бяхте казали да се запиша и аз, срамота! 

Не съжалявай! С тая песен нямаше да постигнеш нищо така или иначе 😂

бтв. аз я харесвам :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , dan!el каза:

Не съжалявай! С тая песен нямаше да постигнеш нищо така или иначе 😂

бтв. аз я харесвам :)

Аз да не падам от Марс, че да се запиша с тази песен? Ваша загуба!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 часа , pechenko каза:

Първи полуфинал ВИДЕО:

https://drive.google.com/file/d/14XobpqAOUuW2FWkaH_TlBR6xQBRNhGLP/view

Важнo!
Гласувате за 7 песни, по точкова система: 12т, 10т, 8т, 6т, 4т,, 2т и 1т.(или просто ми изпратете вашият топ 7). Не може да гласувате за себе си и гласувате единствено и само в вашият полуфинал!


7 песни отиват на финал!

ОЧАКВАМ ВАШИЯТ ВОТ НА ЛИЧНО!

В този полуфинал участват и гласуват:

 

@pechenko, @Willy, @Beat., @Lelqtian, @Alter Ego, @Gadinata, @M.Power, @gabbati, @Сашо, @DevilWish, @asylum, @devotioner и директните финалисти - @Slavi и @-A.

краен срок за гласуване 26.07 - 20:00 часа.

УСПЕХ!

Силен полуфинал! Гласувах за Стриптийз, Оргазъм, Грешната, Коя, Ангелът, Чупката и Мой! Успех на тях! А "Лъжа" ми е фаворит по принцип! Slavi успех на песента! Както казах, май пак си изпроси 12 т! Ще видим! :D 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 часа , Blueberry каза:

Моля ви да гласувате за "Въртележката", за да спечели най-накрая и да спрем да я гледаме във всеки един едишън. Благодаря.

Какво и "Докрай". Предлагам да се направи едишън само с тях + "Да видя какво е" и да ги обявим за почетни победители или "Мегазвезди" на "Чалгавизия" и да нямат право на повече номинации!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...