Jump to content



Online: Теди Александрова и Галин - Куката


Препоръчани коментари

преди 7 минути, asylum каза:

+ Анелия и Емануела, може би и Счети и Теда. 

Точно те са най-отчаяни. Анелия от 10 флопа направи 1 хит. Емануела още не е излязла от серията флопове. Емилия прави добри неща, но отдавна не печели от това. Емануела още ли я натискат в клубовете? При нея не е заради хитове, а заради това, че златната кокошка на Касъмови ги напусна. Явно са се разбрали да я бутат докато могат. Но и това ще секне. 

Александрова е добре, щото поне я канят извън граница. Що годе държи някакво ниво. НЯма грандиозни флопове.

Повечето чалгарки с 10+ кариери са здраво закъсали за участия.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Blueberry каза:

Не следвам Анелия, но тя има ли участия в момента? В сайта на Пайнер не видях нито едно обявено.

За другите имам коментар по въпроса, не са безусловни лидерки като Преслава и Галена.

Ми като реваха за участия, аз копирах участията от сайта на Пайнер, и Аня си имаше в ресторанти.

преди 5 минути, meleto каза:

Единствените, които нямат нужда от дуети и квартети са Теофиков и Азис, ама не ги оставят на мира. 

След 20 години какво ще казват - моят най-голям хит е трио с... или ще се опитват да си припишат кредити? 

 

Не знам Теофиков и Азис да са имали солохитове наскоро...

След 20 години нищо няма да казват, защото няма да ги има. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, meleto каза:

Точно те са най-отчаяни. Анелия от 10 флопа направи 1 хит. Емануела още не е излязла от серията флопове. Емилия прави добри неща, но отдавна не печели от това. Емануела още ли я натискат в клубовете? При нея не е заради хитове, а заради това, че златната кокошка на Касъмови ги напусна. Явно са се разбрали да я бутат докато могат. Но и това ще секне. 

Александрова е добре, щото поне я канят извън граница. Що годе държи някакво ниво. НЯма грандиозни флопове.

Повечето чалгарки с 10+ кариери са здраво закъсали за участия.

 

Боли ги фарът, че пускат флопове. Имената са си имена и си имат участия - Анелия и 2 години да не пусне песен, ще си бръмчи по клубовете. Емануела е певицата с най-много участия през последните 2 години.

С Теда очевидно не си запознат - тя почти няма участия извън граница. Неведнъж е казвала, че не обича да пътува. Тука си има достатъчно ангажименти. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, asylum каза:

Ми като реваха за участия, аз копирах участията от сайта на Пайнер, и Аня си имаше в ресторанти.

Не знам Теофиков и Азис да са имали солохитове наскоро...

След 20 години нищо няма да казват, защото няма да ги има. 

Нямат. Така е. Явно и тях ги е шубе. Но Теофиков сега е на гребена на вълната. Има истерия по него. Азис... реално с кючеците си поддържа кариерата. Стига да искат им се получава.

Току що, asylum каза:

Боли ги фарът, че пускат флопове. Имената са си имена и си имат участия - Анелия и 2 години да не пусне песен, ще си бръмчи по клубовете. Емануела е певицата с най-много участия през последните 2 години.

С Теда очевидно не си запознат - тя почти няма участия извън граница. Неведнъж е казвала, че не обича да пътува. Тука си има достатъчно ангажименти. 

Да, нали това казвам - Емануела е любимката заради трансфера. Тя затова пуска като луда колаборации, за да се води "актуална", иначе ще й спрат/намалят участията. Както знаем, мениджърката в Пайнер ги дава, на когото прецени.

Анелия не знам колко участия има... много ли са? Ако е паднала по 5 на месец е драстичен спад.

Александрова ? В дискотеките? Може и да си прав. Не ги следя, но съм останал с убеждението, че не я канят по чалготеки много.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, meleto каза:

Нямат. Така е. Явно и тях ги е шубе. Но Теофиков сега е на гребена на вълната. Има истерия по него. Азис... реално с кючеците си поддържа кариерата. Стига да искат им се получава.

Да, нали това казвам - Емануела е любимката заради трансфера. Тя затова пуска като луда колаборации, за да се води "актуална", иначе ще й спрат/намалят участията. Както знаем, мениджърката в Пайнер ги дава, на когото прецени.

Анелия не знам колко участия има... много ли са? Ако е паднала по 5 на месец е драстичен спад.

Александрова ? В дискотеките? Може и да си прав. Не ги следя, но съм останал с убеждението, че не я канят по чалготеки много.

Тя Теда само в чалготеки пее. Това да не ти е Роксана - кръщенета, сватби, къни, сюнети... По-дискотечна певица от Теда не знам да има. 

Трансферът на Емануела беше преди сто години, никой не го помни вече. 

 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 36 минути, Blueberry каза:

Естествено, че го е страх, както и всички, които са на хранилка в дискотеките. Единствено Преслава и Галена могат да си позволят 1-2-3 флопа, дори може и поредни да са и пак няма да останат без участия. 

А на Галин последните две солови песни (Мамиш и Дилема) са му с най-малко гледания, съответно за него флопове и със сигурност в скоро време ще пуска солово само за престиж. 

Но наистина не знам какво са си мислили като са правили това... 

Не мисля, че са само те. Ето виж една Емануела, сигурно има 6 флопа, поредни, ама с най-много участия.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам какво говорите, но тази помия се очертава като топ хит. За моя вкус е гадно и мазно, но е доста креативно и разчупено. Гледам за 3 часа мачка с резултати. Вптедвид успеха на Гпс, Ламбото и Шефката ви се чудя с какъв акъл го отписвате. Точно по тази линия е. Не прилича на други парчета. Ще се класира в топ 5 на летните хитове със сигурност. 

Засега там са:

100 живота

Проблем 

Гпса

Той

Просто секс

 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това същество Гейлин просто няма как да изглежда по-мазно и гадно - в буквален и преносен смисъл.:sick:Отне ми сериозни усилия да не повърна наистина. Пред него Теди изглежда като Камелия с Амет. Вече дори се напъва да вие. Няма и следа от харизматичното момче от "Един на брой" примерно. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е съвсем така, колаборациите са интересни и неочаквани, в тях наливат пари повече хора и резултатът обикновено е по-качествен във всички отношения, разбира се това тук е изключение. Соловите песни вече наистина трябва да са много силни, пазарът е много сложен в момента, реално Галена и Преслава единствено успяват да се справят със самостоятелни хитове, но при тях и имената изключително работят за това. Дори в другите жанрове един Криско флопва, дето правеше рекорди, да не говоря за другите, жал ми е за тях, добре че са радиата да ги набиват до безкрайност и от там ги знаем и тях, и песните им. Но те са си виновни сами, такива боклуци може ли да предложиш, само защото било лято. И вече беснее в профила си, че за една песен хората нямало да спрат да го слушат... Това момче много истерии го гонят в последно време и то защото пада от високо, а имаше години, в които скромно си правеше път нагоре и ни беше супер симпатичен. Ужасно е, когато славата успее да те промени толкова.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Още от комбинацията на имената очаквах невероятно мазна гнусотия с нетърпим характер. Те обаче ме изненадаха и това, което успях да видя\ чуя в около 50 секунди, в които издържах ми се стори още по-долнопробно и пошло, отколкото очаквах. Значи все пак са надминали очакванията ми хахахаха. Не искам да знам що за хора биха си го причинили цялото или отново. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Направили са ги на луди калинки в коментарите, на нищо, никога не съм виждал толкова обиди, буквално няма положителен коментар и тези лайкове са купени, закопаха жанра за пореден път, а ходиха да протестират, вместо да изкарат нещо наистина добро и да ни затворят устите. Пуснах си я още веднъж, бях да си метна телефона.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Blueberry каза:

Това е абсолютно неслушаемо и немелодично. Първият проект на Галин, който няма да си пусна втори път.

"Кво праим са" втори номер... 

И аз точно това си мислех през цялото време.

За мое огромно съжаление, преди няколко дена мярнах какво са Ники Минаж и това другото, та да, и аз затях се сетих като видях нашто жалко подобие. 

А Тедка упорито явно иска да ме откаже да и се кефя.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Smoker
Стига пишете такива гадни коментари не мога да свара да ги харесвам
nikolay stoyanov
Прическата на Галин, не знам защо ама ми напомня на вълка от "Ну погоди".😂😂😂😂
:D
Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...