Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 2 минути, Blueberry каза:

@Moovit не разбирам защо реагираш с палец надолу, не казвам нищо лошо нито за единия, нито за другия проект. Просто за Криско и Галена наистина повечето хора предполагаха, че ще пуснат нещо модерно, смесица между рап и чалга, но и резултатът - лятно чил парче, също е много добър. ;) 

Май само аз съм очаквал точно такова парче, леко в стил Гъмзата.

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Willy каза:

Май само аз съм очаквал точно такова парче, леко в стил Гъмзата.

И аз имах някакви подозрения, че може да е чалгийка, предвид последните неща на Криско, но със сигурност очаквах да е по-ударно.

Между другото въпросният Moovit лепи минуси наред, а има точно 2 коментара. Дали не е втори профил на някого това? ;) 

  • Haha 4
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Blueberry каза:

И аз имах някакви подозрения, че може да е чалгийка, предвид последните неща на Криско, но със сигурност очаквах да е по-ударно.

Между другото въпросният Moovit лепи минуси наред, а има точно 2 коментара. Дали не е втори профил на някого това? ;) 

 Да 2 профил на пламбата:D

  • Like 3
  • Haha 3
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, THE IIconic каза:

Десислава, Глория, Софи Маринова, Нелина, Камелия и Цветелина на юбилея на Лия!

FB_IMG_1596816255388.jpg

Странно защо и самата Лия не е снимката. :D,  Никой не си качил снимка с нея.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Blueberry каза:

Не мога да повярвам, че Ваня върви по-добре с гледанията от Емилия и Фики... 

Нормално. Сашо Роман също допринася, а и песента на Фикилия печели по 1 гледане от който не я е чул и дотам, никой не повтаря. 

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, pacho каза:

Странно защо и самата Лия не е снимката. :D,  Никой не си качил снимка с нея.

Видях клипче, на което се чуваше ясно, че ДесиСлава си е пуснала плейбека.Не на всички песни, които изпя, но на няколко...все едно не може да пее та пуска плейбек!

А тоя Мути го бях забравил.Той какъв е на Лия?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, nikitrz каза:

Видях клипче, на което се чуваше ясно, че ДесиСлава си е пуснала плейбека.Не на всички песни, които изпя, но на няколко...все едно не може да пее та пуска плейбек!

А тоя Мути го бях забравил.Той какъв е на Лия?

Пише, че ѝ бил зет. А той певец ли е? За пръв път го чувам.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, asylum каза:

Липсва Луна.

 

Луна е била в палатковия лагер на Орлов мост да протостурва за президентския стол. Пяла им е Рокля, къса, тясна.

 

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, pacho каза:

Пише, че ѝ бил зет. А той певец ли е? За пръв път го чувам.

Помня това заглавие "Все така", но не и песента  Имаше някаква бърза и закачлива, 1-2 албума. Май после отиде в нейната фирма - помните ли, че Лия си направи музикална компания? Вътре бяха Сани плюс някакви нови. Имаха тв версии на сборна програма с Веселина. Много обичах тая песен на Студио Веселина от същата "басейнова" програма.

 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Dominatora каза:

И най вече Елвира Георгиева:D

Е, това е една от най-великите чалги! Имах една колежка преди няколко години - само това знаеше! 

  • Wow 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Dominatora каза:

 

Еее, двете ми любимки! На Деница до днес се спуквам от кючеци!

Кристина имаше много яка песен от един концерт с многохилядна публика в Търново, на тамошното радио - "Докога" се казваше, но я няма никъде качена.

Черпя те с този кавър, иман и от Мая Нури!

Има и послеслов под нея!

 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, asylum каза:

Еее, двете ми любимки! На Деница до днес се спуквам от кючеци!

Кристина имаше много яка песен от един концерт с многохилядна публика в Търново, на тамошното радио - "Докога" се казваше, но я няма никъде качена.

Черпя те с този кавър, иман и от Мая Нури!

Има и послеслов под нея!

 

Жалко, че не я клипира щеше да гърми

  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Dominatora каза:

Жалко, че не я клипира щеше да гърми

Ара бяха царете на яките еднодневки. Във всяка компилация Светица и Грешница имаха нови певици, които не издаваха втора песен. Треперех да не изчезнат Теодора, Ивена, Албена. Теодора се появи едновременно с Деница и ми беше тъпо, че не жертваха Теда в името на Дена. Ама после й станах фен, де. 

Имаше една Зорница - Танцувай с мен, турски кавър. Много надъхано и изкилиферчено пеене. Няма я в тубата... 

Буболина имаше фенове, но ме дразнеше. Нина беше хит. Имаше разни Марио, Данита...

 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, asylum каза:

Ара бяха царете на яките еднодневки. Във всяка компилация Светица и Грешница имаха нови певици, които не издаваха втора песен. Треперех да не изчезнат Теодора, Ивена, Албена. Теодора се появи едновременно с Деница и ми беше тъпо, че не жертваха Теда в името на Дена. Ама после й станах фен, де. 

Имаше една Зорница - Танцувай с мен, турски кавър. Много надъхано и изкилиферчено пеене. Няма я в тубата... 

Буболина имаше фенове, но ме дразнеше. Нина беше хит. Имаше разни Марио, Данита...

 

https://www.vbox7.com/play:e9026b44

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Замислете "Въртележката" на Императрицата да беше излезнала през 90-те, сега щеше да бъде посочвана за емблема наред с Синята прашка, Петия етаж, Митничарю, Тук-там, Крачета, Пеперуди и подобрни лимонки. Идеално пасва в този период. :D 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Dominatora каза:

Нямам достъп до вбокса :(

Любимата ми на Амалия е Да не се следим! Уникални аранжимент и изпяване! И нея не намирам в тубата, а я имаше :( Тя уж с албум беше готова и изчезна. Доста интелигентно интервю даде в Сигнал Плюс! 

 

  • Sad 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Alter Ego каза:

Замислете "Въртележката" на Императрицата да беше излезнала през 90-те, сега щеше да бъде посочвана за емблема наред с Синята прашка, Петия етаж, Митничарю, Тук-там, Крачета, Пеперуди и подобрни лимонки. Идеално пасва в този период. :D 

От 90-те си имаме други "Въртележки" 😁

 

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Това да пишат, че 'На сичките фостата' е издадена 2002 е гооооляяям гаф. Ако беше с правилната дата, сега поне 60 000 души щяха да имат песента в петъчната си плейлиста на Спотифай.

  • Like 1
  • Wow 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...