Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 1 час, -A. каза:

От около година Емилия ми напомня на това което беше Галена в най-силните години. В никакъв случай не може да сравняваме хитовостта на Емилия с тази на Галена, но определено в последно време Емилия рискува и вкарва нови трендове. Колко копия направиха на ''Акула'' и ''Тръгвай си'' ? Новото парче е супер новаторско и никой не очакваше точно такова от нея. Напомня ми когато Галена избухна с ''Точно никога''. Личи си, че Емилия не се страхува да флопне защото Башур има достатъчно финанси и пробва с различни автори и саунд. Евала.

Брутална е наистина. Ох ако наша Райна го беше направила това с Фики щяха да пръснат. Да не говорим на пилона какво щеше да е!

преди 9 минути, Slavi каза:

Или проблем с Деси Слава... 🤣 

Деска е пич! Емигрира жената на друга вселена и не и пука! Така се прави! 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, SG каза:

Ох не искам да се случва, но ще се разбия от смях ако Митака изтрие В твоите очи. :roll1:

Едва ли ще си позволи да изтрие третата най-гледаната песен в канала му, в която водещ изпълнител е писана Галена т.е. единственото топ име от фирмата за което не се е заговорило че ще напуска, не е правила канали итн...

По някаква причина това остана в канала му, а на Галин изтриха цяла песен заради feat с Камелия.

 

  • Like 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Днес излиза и песента на Ваня.

Знам че на повечето не ви пука за нея хд но на мен ми е много любима и интересна в пайнер ерата.

След толкова дуети и колаборации с топ имена, кой ще предположи, че ще чукне 10М сама?!

 

  • Like 3
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Willy каза:

Днес излиза и песента на Ваня.

Знам че на повечето не ви пука за нея хд но на мен ми е много любима и интересна в пайнер ерата.

След толкова дуети и колаборации с топ имена, кой ще предположи, че ще чукне 10М сама?!

 

На мен ми е голяма любимка още от "Пробвай се с друга" обаче след тази песен..... за мен тя си остава най-добрата й.

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, SG каза:

Емилия и Фики са брутални. Този проект има сериозен шанс да стане хит сред по-голяма публика. И това го казвам въпреки, че напоследък Емилия не ми е сред най-симпатичните.

Но може и да съм малко пристрастен, тъй като лично на мен проектът много ми бие на някои брутализми, които Десислава поднасяше в първите години без Пайнер. Колко е иронично десетилетия по-късно единия от клонингите й, който в началото скромно заявяваше колко 'много харесва "Чье мъжете всичко искат" :D в момента да е с международен хит и още един разбиващ трап проект. А от  другата само мазнотии и кючеци.

Даааа, точно нещо подобно написах в темата за клипа, още преди да прочета този коментар.

преди 42 минути, SG каза:

Ох не искам да се случва, но ще се разбия от смях ако Митака изтрие В твоите очи. :roll1:

И аз си го помислих, това ще е мноооооого голяма простотия.... нали уж се разделили в добри отношения! Има ли някъде последния ѝ лайф в инста, ти гледа ли го?

преди 34 минути, Blueberry каза:

Получихме от Емилия и Фики това, което очаквахме от Криско и Галена.

Хахахах има нещо. И доста по-добре вокално

  • Like 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Willy каза:

 

Screenshot-20200807-132736-Instagram.jpg

Screenshot-20200807-132401-Instagram.jpg

😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡

Тези профили са доста показателни. Щом и там нещата вървят зле, песента едва ли ще се превърне в хит, а канала на Счети със 70К абонати за 3 часа не можа да направи 3К харесвания... Ужас! Преслава направи 4,5К за час в канал с 48К абонати. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Hurricane каза:

Тези профили са доста показателни. Щом и там нещата вървят зле, песента едва ли ще се превърне в хит, а канала на Счети със 70К абонати за 3 часа не можа да направи 3К харесвания... Ужас! Преслава направи 4,5К за час в канал с 48К абонати. 

Огромна част от тези 70к са чуждестранни абонати заради Джале, които нямат никакъв интерес към българският език и поп-фолк песните на Емили.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 37 минути, Willy каза:

Днес излиза и песента на Ваня.

Знам че на повечето не ви пука за нея хд но на мен ми е много любима и интересна в пайнер ерата.

След толкова дуети и колаборации с топ имена, кой ще предположи, че ще чукне 10М сама?!

 

Ваня вдигна летвата с Богиня, Твоя съм и Живот мой!

 

  • Like 2
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Willy каза:

Огромна част от тези 70к са чуждестранни абонати заради Джале, които нямат никакъв интерес към българският език и поп-фолк песните на Емили.

Тоест да приемаме, че към Ема от българите има минимален интерес?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Beat. каза:

Махнали са "Да вдигнем шум" от канала на Планета.

Проблем с правата?

А не ви ли прави впечатление, че Фики пуска само дуети от година насам? Дори след Капките не пусна солов хит, а хората чакаха. Дали си бие камшика от Курника? 

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Hurricane каза:

Тоест да приемаме, че към Ема от българите има минимален интерес?

Тоест канала на Емили преди Джале имаше около 10-15к абонати и не е толкова развит сред българската аудитория.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 57 минути, meleto каза:

@Slavi как ще коментираш, че любимата ти Диона направи дует с най-омразната ти Ариа? Хит ли е?

Аз го коментирах. Като цяло Диона не ми е любимка, но за една година направи сериозен прогрес и поредица от хитове, която Ариа развали с последния им обш флоп. Но чакам хита с Данна! 

  • Haha 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Krislena каза:

до края на годината сигурно ще направи 100 млн.

 

Минала е Феноменален😱

Тая е била безизвестна преди тоя трак или има и други хитове...? 

  • Wow 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Slavi каза:

Минала е Феноменален😱

Тая е била безизвестна преди тоя трак или има и други хитове...? 

 Мисля че това е втората й песен след година пауза от дебютния флоп.

Жена от султана гърми отвсякъде. Това е La Miami на 2020 в бивша Югославия.

Тияна щеше да си остане никоя, ако продуцента който от години купува бг песни за Алегро не я беше взел. Подготвят нови бг кавъри. Аз залагам на Въртележката.

  • Like 1
  • Wow 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Willy каза:

 Мисля че това е втората й песен след година пауза от дебютния флоп.

Жена от султана гърми отвсякъде. Това е La Miami на 2020 в бивша Югославия.

Тияна щеше да си остане никоя, ако продуцента който от години купува бг песни за Алегро не я беше взел. Подготвят нови бг кавъри. Аз залагам на Въртележката.

Поздравления за Галена! Хубаво е, че след 20 години най-накрая те почнаха да взимат песни от нас, а не обратното. Кой ти каза, че ще има и други кавъри?

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Willy каза:

 Мисля че това е втората й песен след година пауза от дебютния флоп.

Жена от султана гърми отвсякъде. Това е La Miami на 2020 в бивша Югославия.

Тияна щеше да си остане никоя, ако продуцента който от години купува бг песни за Алегро не я беше взел. Подготвят нови бг кавъри. Аз залагам на Въртележката.

Чак се ядосвам. Имаме толкова добри имена, които заслужават балкански хит, дори и на бг език да е, а някаква никаквица с наша песен прави бахти сензацията. 

  • Like 2

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Hurricane каза:

Поздравления за Галена! Хубаво е, че след 20 години най-накрая те почнаха да взимат песни от нас, а не обратното. Кой ти каза, че ще има и други кавъри?

Не са спряли да правят кавъри на песните на Галена от 2011 насам. Иначе мисля че го бяха казали в гостуването в Amg show.

https://youtu.be/IOt0OShfYig

Виж колко гледания направи смотания кавър на Режим неприлична и то без клип. 

  • Wow 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Slavi каза:

Чак се ядосвам. Имаме толкова добри имена, които заслужават балкански хит, дори и на бг език да е, а някаква никаквица с наша песен прави бахти сензацията. 

На бг език няма как да стане. Те дори и на Луда по тебе не разбират нищо от текста освен заглавието. Докато сръбският език е наложен в 6 държави на балканите и много лесно стават огромни балкански хитове в повече държави.

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...